Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrrrrrrrrrrrr

Czy kobiety lubia niesmialych

Polecane posty

-->ziomal { Niesmiali sa OK. Ja taki jestem. Jestem bardziej inteligentny niz sie ludziom wydaje.} No i bardzo skromni zapomniałeś dodac. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuku
wlasnie- czy skromnosc jest zawsze cecha pozytywna? w kazdych okolicznosciach? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mervin. Troche namieszalem. Piszac \"Jestem bardziej inteligentny niz sie ludziom wydaje\" mialem na mysli to iz stykam sie z ludzmi którzy choc soba niezbyt duzo reprezentuja, jednak patrza na mnie z góry, i traktuja mnie jak leszcza , maja mnie za idiote. Wiesz w takim srodowisku dorastalem, myslisz ze to takie mile. Teraz za to place. Bylem przez lata \"dolowany\", mam niska samoocene. Przez to ze mialem takie otoczenie, poszedlem do szkoly sredniej o niskim poziomie i meczylem sie przez kilka dobrych lar. Zamiast najlepszych lat w zyciu byly one dla mnie najgorsze :-( na studiach odetchnalem, ale i tak mógbym pójsc na lepsze. Malo kiedy walczylem o swoje, i nie najlepiej na tym wychodzilem i wychodze. Czy skromnosc jest pozytywna --> patrz zdanie wyzej. Podobnie z niesmialoscia, chodzi o dziewczyny --> mlodosc mi uciekla i ucieka. Czasami mysle ze lepiej byc macho, lub jakim innym nie w porzadku czlowiekiem i traktowac kobiety jak \"mieso\" a nie byc normalnym czlowiekiem szanujacym dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wniosek nieodkrywczy bynajmniej, ze skromnosc w dzisiejszym swiecie wcale nie jest cecha pozadana, to jest masakra- dzieci od przedszkola w Polsce tresowane sa na male szczurki, gotowe juz do biegu o sukces. Kto odstaje, jest niesmialy, szybko zostaje przez krwiozercza reszte stratowany. Ziomal- sam widzisz.... znow zadam pytanie- lepsze rozwiazanie to: a. zycie to dzungla b. zycie to zoo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe pytanie, szczególnie ta druga czesc. Zycie to ZOO ;-). Czy zycie to dzungla? Jakos daje sobie rade, choc nie jest pieknie. Nie mam szerokich lokci, ale jakos zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemisiewymyslacnicka
-->mofrilja to teraz mnie dobiłaś, jestem do niczego :( zawsze wiedzialem ze lepiej dac sobie spokój z mysleniem o znalezieniu milosci i zaczac zyc dla siebie :( i tak mnie nikt nie zechce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *olivia*
niezła stopka ziomal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca cielątka
ja lubie takie cielątka co mają niewiele do powiedzenia hhehehehehehehehehh rozkoszne mułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako niesmialy facet
moge powiedziec, ze kobiety nie lubia niesmialych i nawet nie probuja "zaryzykowac", a nuz się "otworzy". A bez tego niesmialosci sie czlowiek nie pozbedzie. Sytuacja bez wyjscia. Ale jak kobiety wola isc na gotowe i wybrac sobie pewnego siebie faceta, to juz ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie kobietkaa
eee, nie rpzesadzajcie... Jest dużo rodzajów niesmiałości.... Ktoś niesmiały ogólnie życiowo faktycznie nie ma łatwo...ale niektórzy np robią się nieśmiali tylko w grupie, a z przyjaciółmi moga pogadać o wszystkim. Ja nic nie mam do niesmiałych mężczyzn, bo każdego można ośmielić:) raczej drażnią mnie ci przesadnie śmiali, przy takich mi się włącza agresor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja jestem
"niesmiały ogólnie życiowo" nie mam znajomych, perspektyw, zainteresowań, niczego nie mam :( ciekawe czy jak bym skoczył z dachu kogoś by to obeszło? Nie zamierzam sprawdzać :) Takim kimś nigdy się żadna dziewczyna nie zainteresuje, a nawet jak to da sobie szybko spokój. Może to dobrze, bo w końcu zdaje sobie sprawę z tego że jestem nikim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FCV
"no to ja jestem " - a Ty wiesz, ze tez sie czasem zastanawiam, czy jakbym zniknal z tego swiata, czy ktos by zauwazyl? Nie mowiac juz o tym, ze ktos by zaplakal? W sumie dobrze wiedziec, ze nie jestem sam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich desperatów to jest
od groma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu się schowaliście życiowi
przegrańcy! Mam was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem nieśmiała, więc gdybym trafiła jeszcze na nieśmiałego faceta to już porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocipiałeś z tą stopką
Stan USA najbardziej wysunięty na pn. - wsch. i na pn. - zach - Alaska; Kraj tysiąca jezior - Finlandia; Eskimosi żyja tylko na północy; Kraj tysiąca wzgórz - Rwanda; Ojczyzna kawy - Etiopia; Najwiekszy producent ropy naftowej - Arabia Saudyjska; Pierwsza wojna przegrana przez mocarstwo ( duże państwo ) europejskie z państwem pozaeuropejskim - możemy uznac przegraną Włochów z Etiopczykami w bitwie pod Aduą w 1896 r. Także w większym wymiarze można zaliczyć przegraną Rosji w wojnie rosyjsko - japońskiej w latach 1904 - 1905; Gwiazdki na fladze Unii Europejskiej symbolizują jedność, perfekcje i całość, jest również symbolem chrześcijańskim symbolizuje aureolę Dziewicy Maryi; Park Narodowy ( w Polsce ) w który znajdują sie ruchome wydmy - Słowińskim Parku Narodowym; Najglębsze jezioro świata - Bajkał - 1637 m głębokości; Najgłębsze jezioro Europy - Horinidalsvatnet w Norwegii - 514 m głębokości; Trzy państwa eklawy - San Marino i Watykan we Włoszech Lesotho w Republice Południowej Afryki; Największy producent palladu na świecie - Rosja; Gorzyce leżą na krawędzi Wyżyny Śląskiej i Doliny Nadodrzańskiej, inne z kolei koło Sandomierza; Góry Pieprzowe znajduję się niedaleko Sandomierza; Pasmo Gór Jeleniowskich znajduje się w Górach Świętokrzyskich; "Rzym pustyni" - Timbuktu; Lotnisko Eldorado znajduje się w Bogocie; Najmniejszą gęstość zaludnienia w Europie ma Islandia - 3 os. na km2; Gaborone jest stolicą Botswany; Kraina Kwitnącej Bulwy - Wielkopolska; Najwięcej nieletnich prostytutek znajduje się w Tajlandii; Najdalej na północ wysuniętą stolicą świata jest Reykiawik; Polska miała największą powierzchnię w 1619 r. ( de facto ), 1634 r. ( de iure ) - 990 tys. km2; Dżibuti nazywane było przed uzyskaniem niepodległości ( w latach 1967 - 1977 ) Francuskim Terytorium Afarów i Issów, a wcześniej Somali Francuskie; Gran Chaco leży na pograniczu Boliwi, Paragwaju i Argentyny; Wyspy te wbrew nazwie nie czerpią dużych dochodów z hodowli tych zwierząt, lecz z połowu i przetwórstwa ryb - może Wyspy Owcze; Jest to archipelag wysp "królowej ognia". Najwyższe wzniesienia to wulkany mające 4205 m.n.p.m. i 4169 m.n.p.m. Raj dla osób uprawiających surfing - Hawaje ( wyspa Hawaii ); Wyspa z ok. 600 posągami wyciosanymi ze skał. Znajduje się tam park narodowy Rapa Nui - Wyspa Wielkanocna; Wyspa herbaty, choć roślinę tę wprowadzili na wyspę Anglicy w II poł. XIX w. - Cejlon ( Sri Lanka ); Ma wiele określeń: wyspa jak wulkan gorąca; karaibski krokodyl; perła Antyli; wyspa rewolucji - Kuba; Żyzny Półksiężyc - pas ziem o większej żyzności, mający kształt wielkiego półksiężyca, ciągnącego się od Egiptu poprzez Palestynę i Syrię po Mezopotamię; Beczka prochu Europy - Bałkany; Dach Świata - Tybet; Azjatyckie tygrysy - Korea Pd., Tajwan, Malezja, Singapur; Państwo ( jako jedyne na świecie ) mające do 1969 roku stolicę poza swoim terytorium - Botswana zwana wtedy jeszcze Beczualandem). Jej stolicą było miasto Mafeking położone na terytorium RPA, co było zresztą dowodem zależności od potężnego sąsiada. Dopiero po pewnym czasie stolicą ustanowiono Gaborone; Vyborg leży w Rosji ( nad Zatoką Fińską, w Przesmyku Karelskim ), wczesniej do 1940 r. należał do Finlandii, jednak w wyniku wojny zimowej został zajęty przez ZSRR; Chiny graniczą z Afganistanem na niewielkim odcinku; Słowenia ma dostęp do Morza Adriatyckiego; Angola nie graniczy z RPA; Puero Rico nie jest państwem niepodległym. Jest stowarzyszone z USA, ale ma szeroką autonomię; Getto to obszar ( z wyraźnymi lub nieostrymi granicami) na jakimś terenie - przeważnie w mieście, któy charakteryzuje się dużą jednorodnością osób tam zamieszkujących ( np: pod względem wykształcenia, dochodów, rasy itp). Typowymi przykładami współczenych gett to brazylijskie dzielnice nędzy zwane "favelas"; Wyszków leży nad Bugiem na pn. - wsch. od Warszawy; "Perla rzucona na atlas" to Marakesz w Maroku; "Fudzijama Suwalszczyzny" to Cisowa Gora; Teczowy most jest w niebie; Mur chinski ma 2450 kilometrów; Malaszewicze leza niedaleko granicy polsko - bialoruskiej vis - a - vis Brzescia. Znajduje się tam tzw. suchy port przeładunkowy; Bystra o wysokosci 2248 m n.p.m. znajduje sie w Słowacji; Który kraj jest większy obszarowo:1) Polska czy Włochy, 2) Polska czy Finlandia, 3) Finlandia czy Norwegia? 1) Polska, 2) Finlandia, 3) Norwegia; Wymien przykladowe getta w Polsce? Getto to obszar zamieszkany przez ludnosc o wspolnej cesze. Czyli mozna wiele gett w Polsce wyroznic. Np. miasteczko studenckie w Krakowie, to getto studenckie ; Manhattan oplywaja East River, Hudson i Haarlem; Co Eskimoska stwierdzila po nocy poslubnej? Eskimoska stwierdzila ze jest w szostym miesiacu ciazy ( noc polarna trwa 6 miesiecy ); Dunaj nie przeplywa przez terytorium Czech; W Gorach Czerskiego jest Gora Krakowa;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i Git
Przez internet wyzywacie nieśmiałych , a w realu pizdy ... dobra wy śmiali dobrze się czujecie w grupie i tylko w grupie silni . ( internet , animowi to i mocni ... dawajcie do faceta nieśmiałego , ale do takiego który chodził na muay thai czy kickboxing , zobaczymy jak wam dopierdoli , high kick i KO ... CHUJ W DUPE CONFIDENTOM !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×