Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co was to obchodzi

Budze sie w nocy a tu moj misiu mnie bzyka. Tez tak macie ???

Polecane posty

Gość Co was to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roll
Ogłoszenie.Jestem do wzięcia.Bzykam chcące w nocy.Oczekuję propozycji.MIŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasami lubię w nocy, jak się nagle przebudzę, zacząć pieścić partnerkę... Szkoda że dawno już tak nie miałem... Och... rozmarzyłem się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo ja tez tak mam i to nie raz ,,,,,jestem zawsze padnieta wiec mi na reke ze mnie bzyka a ze lubie od tylu to mnie to bardzo podnieca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia154
tez tak u nas czesto bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a....... czy
ten misio to pluszowy czy jakiś inny? bo ja myslałem, że misio to mruczy a nie bzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia
Hahaha ja też tak mialam z moim byłym, budze sie w nocy,a tu rączka w moich gatkach:)rano smialam sie z niego że zrobił to przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
ja też tak chce!!!! a to zawsze mnie rączka świerzbi .... a jak sie przebudzi... to mówię, ze to tylko mu się śni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklepikarka
:-) mnie cmoka abym sie obudzila a kiedys jak spalismy w oddzielnych lozkach to mnie dziabnal komorką (bo nie dostawal) abym sie obudzila i aby nie skrzypialo lozko jego przy wstawaniu :P JA MNIAŁAM DO NIEGO WSTAC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzyg na ciebie
mniałam? mniamlałam? obleśna panna z ciebie, w sam raz nadajesz sie na sklepikarke. do sprzedawaniua zapiekanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaheheheh
gdzie tak robicie ? W akademiku ? buahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się ciesz
dniem dzisiejszym. Jutro bedzie bzykal inną.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od hot dogów
co macie do sprzedawców zapiekanek? same tak nie macie to z kogos sie nalewacie juz prawie noc, zasnijcie moze was wnocy tez bzyknie i wasze marzenie się spełni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona01
U nas jest podobnie :-) z tym że to ja się budzę w nocy i mam nieraz taką ochotę na mojego Misia ze zaczynam go pieszczochać delikatnie tu i tam... czasem jest tak że misiaczek jest juz gotowy a jego słodki wlasciciel nadal spi :-P :-) , więc ja sobie sama wskakuję na niego.... Eh chyba zaraz to zrobię! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
a ja sie budzę, dotykam pare miniut i jest twardy ,kochhhhhhhhhhhhhhhhhham go, on jest zawwwwzse napalony,nawet we snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razor
A ja lubie jak moj misu przytula sie do mnie od tylu i specjalnie wbija sie w moj tylek swoim twardym penisem tak jak by sie upominal ze on chce dostac rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuziarka
och och... ja uwielbiam bzykanko w nocy:-) :-) ...mój Miś ostatnimi czasy chyba też, kiedy sie przebudzi, na uszko mówi mi różne różności.....a wkońcu...OCH CHYBA CIE ZARAZ BZZZZYKNE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuziarka
....czemu nie?????...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuziarka
...ja generalnie swego Misia "atakuje";-) jeszcze przed zaśnięciem...i to dość często ...Pozdrawiam:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuziarka
......hmmm...rozmarzyłam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuziarka
hehehe...no co ty??? Ja ostatnio mam większą ochotę na bzykanko jak mój Miś ...aż sie zaczęłam zastanawiać czy może jakiejś kochanki nie posiada...ale w ostatnich dniach wszystko wróciło do normy i jest świetnie. ...jednymi słowy uwielbiam sie bzykać z moim dziubkiem:-) :-).....i sexik proponuje on....ale baaaardzo często Ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuziarka
ale...... ...jednak najfajniejszy jest sex-ik z zaskoczenia, mnie to najbardziej podkręca;-) i kiedy sobie smacznie chrapie a tu mnie Miś niepostrzeżenie smyra...to u mnie chwilka jestem podkręcona jak trzeba;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooooooooo
..a co tu tak pusto ...piszcie dziewuszki...dzielcie sie wrażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×