Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co was to obchodzi

Budze sie w nocy a tu moj misiu mnie bzyka. Tez tak macie ???

Polecane posty

Gość halo halo
....Qrde...mój miś ostatnio jakiś ospału jest ....bo nic a nic nie myśli o bzykaniu....ale cóż tam...sama proponuję:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
czy to facet zawsze powinien proponować sexik...czy nie ma w tym nic złego jeśli częściej proponuje go kobieta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bzykam mego misia
w nocy jak sie przebudzam i mam ochote na seks to bawie sie facetem podczas snu dopoki sie tez nie przebudzi i wtedy sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
...ufff, no i fajnie;-) Bo już pomyślałam,że to tylko ja taka wiecznie napalona;-) ;-) ;-) ..eee a tak serio to nie jest to prawdą, że zawsze mam ochotę na sex...ale prawdą jest to że zawsze mam ochote na bykanko, kiedy mój misiek jest blisko mnie. Niektóre znajome mówią, że mają ochotę tylko podczas dni płodnych....hmmm, u mnie nie ma to znaczenia. pozdr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bzykam mego misia
to mozemy sobie reke podac :D dla mnie tez nie ma to znaczenia czy sa dni plodne czy nie... robie to jak mnie najdzie na to ochota z moim facetem... hmmmm moze ta duza chec wynika z tego ze byc moze mamy za duzo tosteronu?! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bzykam mego misia
testosteronu mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
hehehe...a wiesz, że może tak być???? ostatnio wpadłam nawet na taki pomysł, ażeby pobrać coś na obniżenie libido...ale tak z drugiej strony...to po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bzykam mego misia
hheheeh wlasnie jeszcze by wogole zaniklo to dopiero by byla tragedia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
a no właśnie:-D ...ach Ci faceci, dobrze że są;-) ...a bywa czasem, że proponujesz swojemu facetowi sexik a on na to że zmęczony, itd...???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bzykam mego misia
mialam tak kiedys pare razy to mowil ze nie ma ochoty bo zmeczony jest i nie mily ale ja mam takie swoje male sztuczki ze odrazu zmeczenie mu przechodzilo hihihi trzeba znalesc slaby punkt faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
eh...bo i ja tak mam czasami:-( ...problem w tym, że od razu się poddaję:-( ...Chyba trzeba coś pomyśleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bzykam mego misia
no np mozna zaproponowac wspolna kapiel i umycie mu plecow lub czegos innego........ hihihi moj tez ma jeszcze jednen czuly punkt jak go sie smera po plecach delikatnie paznokciami az mu siarki przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
...my często z Miśkiem bierzemy wspólnie kąpiel, i jest bardzo fajosko, ale jakoś rzadko bzykamy się w wannie... myślę że coś wykombinuję, wkońcu od czego jest fantazja???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
w wannie generalnie nie jest źle....tylko tak jakoś niekoniecznie wygodnie, natomiast pod prysznicem nie próbowałam...ale myśle, że może być całkiem odjazdowo;-) ...i pewnie przetestowalibyśmy tak, gdyby nie to że nie posiadamy prysznica a jedynie wanne. ...a kąpiel w wannie traktujemy z Miśkiem raczej jako grę wstępną...smyramy się tu i tak, myjemy nawzajem...a później myk do pokoju...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
...Napiszcie o waszych ulubionych pozycjach....jaki sexik podkręca was najbardziej.....i o jakiej porze oczywiście ...no i co preferuje wasz facet? czy razem macie takie same upodobania, czy może on woli inaczej??? Piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Zuzanna
o jakich porach Ty mówisz ... mój stary zawsze przed zdejmuje pory .... alleluja i od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Zuzanna
aco do pozycji to jesteśmy z nizin społecznych ... alleluja i od przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziquita
mó mnie najczęsciej bzyka z rana;) otwieram oczy a on juz ejdzie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bzykam mego misia
mnie najbardziej kreci seks nad ranem.... albo w południe.... albo jak to spontany te sa najbardziej ekstytujace np ja przy przebieram a on podejdzie do mnie od tylu i zacznie mnie calowac w kark i... reszte mozecie same sie domyslic....... a co upodobań to mamy wspolne, jestesmy bardzo zgrani w łóżku i czesto eksperymentujemy nowe pozycje.... a najbardziej mnie podkreca pozycja od tyłu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
...pozycja...od tyłu jest świetna...POPIETAM!!! ...a sexik, jak dla mnie najlepszy z wieczora...choć tak właściwie każda pora jest dobra na bzykanko ...i jeszcze jedno....jak dla mnie - najlepszy jest sexik spontaniczny...ot tak o!!!!....hmmm, jest extra (bo generalnie nie przepadam za świecami i takimi tam....) Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
witam wszystkich serdecznie... Gdzie pouciekaliście???? Co tu tak pusto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
....a może chłopcy sie coś wypowiedzą na temat nocnego bzykanka.... Czy wszyscy to lubią...czy tylko wybrańcy??? Jak to z Wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bzykam mego misia
chlopcy sie chyba wsydzą:P a moze nie maja takiego temperamentu jak my hihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myśle....
hehehe...a być może...ehhh chłopcy... ...co z Wami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×