Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam juz tego powoli dość

Oj chyba się starzeję

Polecane posty

Gość Mam juz tego powoli dość

Dziś naszła mnie chwila refleksji. Chyba się starzeję . Zaklikał dziś rano do mnie Marek, wiecie ten syn mojej kumpeli, o którym pisałam na tym forum (on 175cm, chudy ze sporym f.i.u.t.e.m). Z początku nie wiedziałam kto to, bo nie gadaliśmy ponad rok i nie miałam jego na liście. Zaproponował mi spotkanie na macanie . Trochę mi się nie chciało, bo pogoda ch.ujowa ale zgodnie z zasadą \"ruchaj póki możesz\" skusiłam sie. Umówiliśmy się dość poźno bo na 20.30. Na miejscu szybko jego tzn. Marka rozebrałam u góry i ściągnąłam spodnie z majtkami do kolan. Marek chyba wciąż dojrzewa bo jego fiut był jeszcze większy. Wg mnie fiut idealny - duży 16cm, sterczący i bardzo twardy. Pomacałam mu trochę klatę, a Marek potem odwdzięczył się waląc mi minetkę. Od pewnego czasu to internetowe ruchanie nie daje mi takiej radości i adrenaliny jak z początku. Kręci mnie to nie wiele bardziej niż dymanie się przy użyciu wibratora :(. Chyba czas powoli rzucić to w cholerę i przekazać namiary koleżankom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam juz tego powoli dość
przemierzam syberyjską tajge w poszukiwaniu skamielin mamucich stolców a gdy takie znajde rozbijam obóz i podgrzewam stolca na 5 metrowym ognisku i gdy ten uzyska konsystencję płynną nalewam go do koktajlowego kieliszka po czym spijam z plasterkiem cytryny dając wyraz swemu uwielbieniu cichym acz słodkim popierdywaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
A jakie pozycje lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co z tymi namiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×