Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

i jeszcze od samego rana prawe oko mi łzawi okropnie i swędzi zewnętrzny kącik i mam spuchnięte :/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllo laseczki mi dzien minol nawet fajnie. Ja ma taki problem ze ciagle mi zimno. Dzis byla super pogoda, sloneczko cieplo bardzo jak na luty a ja mialam 4 warstwy na sobie: cieniutki bardzo podkoszulek, golfik z krótkim rekawem, tishert na to a nawierzcz bezrekawnik czerwony i bylo mi zinmo1 kolezanki sie z mnie smialy - wredne? cos chyba jest z mno nie tak ze mi tak ciagle zimno, moze jakis witamin brak albo wiem - faceta :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze wczoraj wyczytalam tu na forum ze aby poprawic jakosc rzęs trzeba je smarowac olejkiem rycynowym. Kiedys mialam dlugie i ładne a ostatnio cos zmarnialy dlatego smaruje ostro i czekam na efekty :) nie ma jak miec ładne oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mistrzuniu-my juz tez pisalysmy o tym olejku.bodajze nilan mi polecala.ja stosowalam jakies 3 tyg a ostatni tydz z lenistwa moze 2 razy ale powiem ze na prawde zauwazylam roznice.zagescily mi sie.:) dzis humorek znacznie lepszy.wstalam sama z siebie o 6.15 wiec wyspana jestem i mam sporo energii :) mam nadzieje ze to dobra wrozba na caly weekend :) a poza tym wczoraj sobie zagralam w lotka i mini lotka i na jednym i na 2 kuponie 3 czyli tu 20 a tu 21.70 jak na inwestycje 10zlotowa to jakby nie bylo 30 zl do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj mam dzień z dupy :/ wyglądam okropnie, spać mi się chcę, humor kijowy...nic tylko się pochlastać........... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mega syfa na czole.... MEGA!!!!! a jutro ide z facetem na jakis wazny bankiet w jego przedstawicielstwie....:/ a tu taki syf... co z tego ze go zakorektoruje i bedzie idealnie w kolorze skory... skoro bedzie WYPUKLY... !!!! aaaaaaaaaa jedno gowno a sie odechciewa wszystkiego :/ mam ochote zaklic go plasterkiem i wszystkim mowic ze mnie kot podrapal :| p.s chudne dalej! dzis wpadlam w manie mierzenia letnich ciuchow i nie wygladam tak zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Witam wszystkie panie chcialabym sie dolaczyc :) cos o sobie - mam 25 lat i czasami wracam tak zmeczona z pracy ze nic mi sie nie chce :/ moje priorytety - paznokcie - mam krociotkie i slabe, rozdwajaja sie, ciezko zapuscic, po prostu masakra... chyba zaczne pic galaretke, podobno pomaga :) druga sprawa - depilacja - mam depilator aleee nigdy mi sie nie chce zapuszczac wiec gole i potem mam takie nieladne kropki na lydkach, brrr 3 - brzuch - jestem szczupla ale brzuch mam jak beben, ja nie wiem, plakac mi sie chce, nic nie pomaga, chyba sprobuje 6 waidera czy jakos tak hula hop nic nie daje i zwykle brzuszki normalnie wygladam jak kobieta w 4 mc ciazy :/ a reszta szczupla no i oczywiscie cellulit na udkach - brrr ale maly i mam plan go zwalczyc do lata na buzie kupilam dzis sobie fajne kapsulki z witamina a i e, pani w aptece szptalnej doradzila bo czytalam o serum robionym z wit e ale nie mam czasu sie w to bawic a tu hop i kapsulka na twarz, mysle ze mi dobrze doradzila bo pracuje w tym szpitalu i jak cos to ja znajde :D to na razie tyle ja, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Taka ja/ja/ja :) i zapraszamy, sama jestem tu od nie dawna :) Bylam dzis na lekkich zakupach i sie zdolowalam w przymierzalni :( te lustr chyba pogrubiają!!! Ja osobiscie chce zapuscic zdrowe lsnioce wlosy, teraz katastrofa na mojej glowie stara farba, odrost a siorka bedzie mi robic dekoloryzacje koniec marca :( musze jakos wytrzymac! a tym olejkiem to nie wiedzialam, smaruje trzy dni i juz widze efekt albo tylko sobie wmawiam :) ohhh byle do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
ooo z olejkiem na rzesy tez mam zamiar zaczac, wlasnie tusz mi sie skonczyl wiec mam zamiar wyparzyc opakowanie i przelac olejek :) I tu moj kolejny grzech - przyznam sie wam drogie panie zeee... och wstyd mi... czasami klade sie spac z makijazem taka jestem padnieta, dopiero rano kapiel i zmywanie i nowy makijaz, co prawda nie maluje sie mocno, tylko troszke podkladu i tusz ale jednak :/ teraz do olejku bede musiala zmywac obowiazkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) może jeszcze jedna zaczynająca dbać się przyda?:) mam 24 lata(rocznikem 25,ale urodziny dopiero we wrześniu:D mam175cm,waga:63-65kg---do czego dążyłam sporo,bo wcześniej 56-58 i zero kągłości. po tym przytyciu jestem zadowolona,tylko boczki i brzuch mnie niepokoją,za wiele nie odstaje,ale chciałabym wrócić do płaskiego brzucha-chcę od niedzieli,poniedziałku rozpocząc zabawę z hula hop-gdyż wyczytałam,że kręcenie przynosi rezultaty chciałabym tez się zmobilizować do wcześniejzego wstawania zaczęłam niedawno pić bratek,gdyz mam skórę tłustą i czasem coś wyskoczy,a zamiast herbaty,lepiej,żeby coś działało na celullit na wizażu na KWC wyczytałam,że dobra jest gąbka syreny,już ją od dawna mam,ostatnio tez szoruje nogi(ale nieregularnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie(te nowe i stare) dziewczynki w piekny sobotni poranek.niestety ja oczywiscie w sobote znow w pracy wiec obowiazkowo musze tu wejsc:) przyznaje sie bez bicia do grzechu wielkiego...3 dni bez balsamu a nawet i 4 i nawet nie wiem sama jak do tego doszlo...udreka:o wiecej zapominac tyle dni nie bede bo az tragedia.szorstka skora i taka jakas wiotka(?).moj dzisiaj ma wolne wiec dlugo zaleglismy w lozku plus wspolne sniadanie(moj robil jajecznice) wiec z dluzszej pielegnacji pod prysznicem moglam zapomniec bo czasu malo wiec tylko szybko obmycie sie bylo....ale spokojnie dzisiaj idziemy do znajomych wiec bede musiala i glowe umyc i ogolnie cos ze soba zobic wiec i pysznic i balsamowanie...pfff a nawet posmaruje sie tym wnerwiajacym maslem do ciala ktore wcieam chyba 15 min ale co tam po takim dlugim nie uzywaniu balsamu to przyda sie dobre odzywienie a to maslo to zapewnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwus dziewczyny ;) ja tez juz po pryszniucu i balsamowaniu i pije sobiw kawke...wstalam o 11 :) nie ma jak sie wyspac! zuper sloneczko dzis u mnie wiec trzeba wykorzystac - kompiel sloneczna dla twarzy to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć "nowe" i "stare" dziewczynki :) Ja dzisiaj mam troche lepszy humor, wczoraj była katastrofa :/ ryczałam, byłam zła na siebie....achhhh....dziś lekka poprawa. A co do dbania to nie zapominam o niczym, jak codzień zrobiłam zestaw ćwiczeń na pupe :) wtarłam we włosy oliwkę+olejek rycynowy i tak chodze, zaraz ide myć włosy, a potem maseczka z glinki. Do tego w poniedziałek kupie witaminke A+E, chrom bo ciagle chce mi się słodkiego,maść z witaminą A na gładkie stopy i nowy olejek rycynowy bo mam już końcówkę. Ide ogarnąć mieszkanie, bo byliśmy na zakupach i rano nie było kiedy. Zajże tu jeszcze później buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Witam :) Wyspalam sie, uwielbiam weekend. Niestety na mojej buzi powyskakiwalo mi co nieco, mam nadzieje ze niedlugo sie zaleczy. Zaraz naloze sobie odzywke na wlosy i maseczke na buzie, mam dzis wyjscie wieczorkiem i musze pomyslec co nalozyc na grzbiet :D A tak ogolnie to sama sobie sie podobam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny coz tam ciekawego slychac po weekendzie? u mnie weekend minal bardzo fajnie.sobota praca szybko skonczona mile popoludnie z moim pozniej u znajomych bylismy fajnie bylo pomimo tego ze moj sie naloil(nie pamietam kiedy ostatnio wiec nie mam zadnych pretensji nawet wiecej zabawnie sie na niego patrzylo bo zawsze mial mocny leb a teraz haha do lozka mu musialam pomoc sie dostac) niedziela jeszcze lepsza dlugo w lozku pozniej dlugi spcer(do jego mamy na obiad szlismy na inna dzielnice) u tesciowej tez spoko wrocilismy do domu to znajomi wpadli a wieczor upojny nic tylko zeby tak bylo zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamaka200
cześć Wam! U mnie też dzionek mija spokojnie, słoneczko świeci także humorek tez dobry mam :) Weekend spoko, wczoraj jeździliśmy po Castoramach bo niedługo zaczynamy remont i już się orientujemy w cenach, jedno słowo - MASAKRA! Nie będzie z tym remontem tak hop siup jak myśleliśmy :/ A dzisiaj dostałam prezent, jak byłam na zakupach w Rossmanie to do jedwabiu dostałam szampon z Bio Silk gratis :D:D:D:D ale narazie go nie będe używać poczekam aż pójde do fryzjera żeby było bardziej widać :P Poza tym kupiłam już szampon Gliss Kur i odżywkę z jedwabiem :) Ale dzisiaj wiatr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że moje brwi już powoli nabierają ładnych kształtów :D już mogę po włosku wyrywać heheh "teraz czas na mnie" kupiłam zieloną herbatę jaśminową tak jak pisałaś że polecasz - boska jest i ten zapach mmmm :D właśnie się delektuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Dzien dobry wszystkim :) Ja dzis zaszalalam i wydalam nieco na kosmetyki apteczne ale jestem zadowolona, co jak co ale o skore trzeba dbac. Za to zaoszczedzilam na kosmetykach do wlosow bo testuje wlasnie pianke rossmann i jak dla mnie jest rownie dobra jak welli a roznica w cenie - 12 a 4 zl jest :D Plus odzywka rossmanna - tez bardzo dobra :D Wypilam tez dzis jak na razie 1 kawe - probuje sie oduczyc ale tez zielona herbatke. Musze sie troche nawodnic bo strasznie odwodniona jestem. A jak u Was? A wieje strasznie, oj strasznie a ja musze znow wyjsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, widze ze wszystkie lykamy te witaminki a+e :) ja juz od tygodnia, codziennie na razie nie widze roznicy ale wierze ze jakas bedzie :) moj weekend uplynal idealnie w sobote z narzeczonym 4h spacer :) po nim bylam tak zmeczona i dotleniona ze spalam jak dziecko (a mam problemy ze snem) a cala niedziele spedzilismy w naszym ulubionym klubie sportowym aerobik+ basen+ goraca sauna+ zimne prysznice i nacieranie sie lodem a na koniec jacuzzi :) dzis mam skore tak jedrna ze ho ho!!! oby wiecej slonca oby wiecej slonca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wszystkie wywial ten okropny wiatr czy jaka cholera ze pusto tutaj? :P ehhh ja to dzisiaj wieczorem umierac chyba bede dostalam miesiaczke a dokladniej mowiac lekkie plamienie wiec juz wieczorem bedzie ciezko :( no ale moze przy tym zauwaze ze ta glupia torbiel zejdzie?fajnie by bylo (choc malo prawdopodobne bo gin dal mi te tabl na 3 cykle bo mam spore to cholerstwo) bo mam dosyc juz gumek :O powiem szczerze ze po poltorej roku samowolki bo bralam anty to czlowiekowi ciezko jest przezucic sie na pierwszy sposob zabezpieczania sie a bo to zeby sie ne zsunela bo moze peknie....a dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) "teraz czas na mnie" ja też jem tablety i wiem co czujesz, stres, niepewność...a tak to luzik jesz tabsa i masz spokój :) no ale dasz rade ;) Ja popijam herbatkę i się nudzę bo klientów nima... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tragedia tragedia ale zanim zaczelam brac tabsy to nie mialam czegos takiego dopiero po tabsach tak mam:( ehh ja tez sie nudze bo w taka pogode (pomimo slonca dalej u mnie niezle wieje) to ludziom sie nie chce z domu wychodzic.w sumie zajecie mam ale nie chce mi sie za nie brac...musze zaczac pakowac towar do kartonow bo lada dzien szef kolekcje wiosna lato przywiezie no ale zapalu brak przez ten brzuch :( a co do herbatki to tez pije:) w domu juz 2 czerwone zaliczone a w pracy za chwile 2 zielona bede pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajc no najgorszy pierwszy dzień okresu :/ a co to za ciuszki tam masz? macie jakąś stronkę w internecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strony internetowej nie mamy.maly to sklep jest taki osiedlowy.odziez wierzchnia kurtki plaszcze kamizelki polary marynarki, lubie przede wszystkim jedno w mojej pracy ide tutaj od domu 7 min niezle co hehe no fajne jest tez to ze luz pelny choc po 2 latach pracy meczy rowniez i to dlatego zaczynam szukac innej pracy ale jak na razie slabe ogloszenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tak samo, jak jeszcze mieszkałam z rodzicami w Katowicach to spoko miałam blisko teraz z Chorzowa troche dalej ale jest OK, choć siedze przy tym kompie i czasem mam wrażenie że marnuje czas :/ nie jest źle bo fajna ekipa, luz mam, nikt mnie nie sprawdza, nie patrzy na ręce itp ale wypłata mała :/ też coś się rozglądam ale teraz ciezko jest znaleźć fajną prace i uczciwego pracodawcę, dlatego narazie jestem tu, a co dalej czas pokaże.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niemilo sie patrzy dzisiaj za okna niby malutko tego sniegu spadlo ale juz mialo sie nadzieje ze po wszystkim a tu znow :( brzusio boli gardlo boli ehhh juz wiem ze chujowy dzien mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! :) Dziewczyny ale zaszalałam :P kupiłam podkład w piance z Bourjois za i zapłaciłam 60zł ..... trochę mnie serce bolało, ale może warto zainwestować w coś droższego, no przekonam się jutro jak się będę malować :) Przy okazji dostałam kartę Sephora, próbkę bazy pod podkład i dwóch perfum :) Polecam Wam płyn do płukania Silan ten nowy granatowy z perfumami, super sprawa! Ubranka pachną jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×