Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

ladny arsenalik zjadlas?czyzby zblizal sie okres?ale spoko ja tez mam dzisiaj dzien nie taki wszyyyyyyystko mnie wkurwia wstalam lewa noga a nawet zastanawiam sie czy przypadkiem mam moze 2 bo naprawde nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) troszku mnie nie bylo ostatnio. Ja dzis jak na razie mam fajny dzionke...wstalam przed 8 rano co u mnie wogole sie nie zdarza, zjadlam sniadanie, posadzilam pare nowych kwiatków co wczoraj sobie kupilam.:) Przysznic i balsamowanie tez mam juz za sobą, mam nadzieje ze w pracy mi szybko przeleci (mam popoludniowke) a potem juz wekeend :):):) jaki balsam polecacie bo dzis resztke wycislam starego, wycztalam ze ten żółty z Garniera tutaj wychwalacie wic moze zainwestuje. A moje rzęsy wymiataja jak trza po tym olejku rycynowym. Jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zbliża się wielkimi krokami niestety :/ dziś biore ostatnią tablete także gdzieś kolo poniedziałku powinien byc, choć już dzisiaj coś było na wkładce :/ kurde a w poniedziałek mamy ta rocznice i nici z seksu będą :/ no trudno jakos przeżyje :P Dzisiaj kupiłam mojemu koszulke z Big Stara - to na prezent, a na poniedziałek na kolacje robie tortillę do tego jakieś winko świece i truskawki ze śmietaną :) Kurcze ale kusi mnie żeby mu dać ten prezent już dzisiaj :P ale chyba w poniedziałek będzie lepiej nie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj to moze po prostu zorganizujcie sobie wasza rocznice w niedziele...bedzie jeszcze czysto wiecej czasu... mniam tortilla tez lubie i jeszcze do tego sos czosnkowy domowy mniamii. a ja wczoraj ogladajac kuchnie.tv(mania) podejrzalam fajny przepis na tortille hiszpanska czyli omlet z mlodymi ziemniakami cebulka i bobem mniam...mozna rozne rzeczy dodawac jak do zwyklego ale ziemniaczki musza byc...chyba w niedz to zrobie z jakas salatka z pekinki bo moj bedzie po turnieju amatorskiej pilki noznej ktory trwa caly dzien wiec obiad moze byc pozno a tym bardziej ze ja prawdopodobnie tez bede jechac by pokibicowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cały przepis na ta tortille jest "domowy" nic z paczki :) mam nadzieje że mi wyjdzie, bo jeszcze czegos takiego nie robiłam :P o to widze Twój zapalony piłkarz a mój za to siłownie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psyyyyyyyychol pilkarski :) 30-dziecha na karku a raz w tyg z chlopakami gra na sali(ze swojej druzyn cos na zasadzie treningu) 1 do roku jest turniej na hali gdzie biora udzial amatorskie druzyny a kiedy jest sezon (niestety zaraz sie zaczyna) to normalnie graja tez w lidze amatorskiej i w kazdy weekend znika mi na conajmniej 3 godz :o jeszcze pol biedy kiedy maja na 9 czy 10 mecz ale jak maja np na 13.30 to przekichane wyjazd po 12 a wraca gdzies kolo 15 a najgorsze jak to jest w niedz kiedy ja jestem w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też 30 na karku :P (w lipcu mu stuknie) słuchaj kochana lepiej żeby mieli takie pasje niz przesiadywanie z kumplami w barach, chlanie piwska czy granie na automatach ;) Mój też w weekendy czasem jeździ na siłkę a ja wtedy mam czas dla siebie, posprzatam, zrobie coś przy sobie, poleniuchuje, pooglądam TV bez walki o pilota :P itp daj znać jak Ci się będzie nudziło kiedyś to się zgadamy na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mojemu stuknie 30 w pazdzierniku...ale sie dobralismy...ja niby najspokojniejszy znak zodiaku a on niby najwieksze jego przeciwienstwo...a tu jakos tak inaczej to ja ardziej wybuchowa klotliwa on spokojny opanowany i to ja bardziej go z domu wyciagam nawet na pizze do pizzeri ktora jest kawaleczek drogi od nas a ten z kolei do domu woli zamowic...na spacer o boze przeciez top wielki wysilek hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to dalej zostaje blondynka...znajoma powiedziala ze prosze bardzo jak chce to mi nawet rudy czy czarny zrobi ale ze nie pasuje mi nic innego jak wlasnie taki zimny jasniutki blond.ewentualnie moze mi troche ciemniejszych wsadzic zeby mi podrownac co zrobila jej poprzedniczka i tyle...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz moze ona by poszlala na fryzurze a z kolei ja chce miec takiej mniej wiecej dlugosci jak mam czyli lopatki (bo przy tej dlugosci moge tez miec pokrecone i nie wygladam jak jakas idiotka z okragla twarza)a grzywke taka ze za ucho moge schowac jedynie pare pasemek mi sie zza niego wysuwa bo inaczej to codzienie bym musiala prostownica ja meczyc(wiem bo mialam-a nie byla to taka ciezka grzywa tylko taka fajna delitatna cieniowana) mam podatne wlosy nawet na mala wilgoc wiec wiesz jakbym wygladala wiosna gdzie duzo deszczu...wystarczy ze mam rozjasniane to i tak daje im po garach...i to porzadnie.jedyne jej pole daje do szalu to cieniowanie zeby ta fryzura jakos fajnie wygladala ale od dlugosci wara mi jedynie koncoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no wiem jak to jest ja mam tak samo, lekko popada albo wilgotne powietrze jest a mi się juz kręcą kłaki wrrr....nienawidze tego! Dlatego chodze w spiętych, trochę mi ich żal bo mam długie prawie do pasa a w rozpuszczonych nie chodze :/ także grzywka tez odpada chyba że taka na bok, pod koniec miesiąca mam zamiar w końcu się wybrac do fryzjera i zobaczymy co mi wymyśli. Dziennie siedze na "ikf" i szukam jakichs fryzur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chciałam się z wami podzielić moim odkryciem a mianowicie chodzi mi o balsam Dax Cosmetics do biustu (serum do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu). No więc ponieważ strasznie mi się spodobał jego zapach to oprócz biustu zaczęłam smarować się nim cała w tym także mój brzuch.Jestem po 3 cesarkach brzuch był poorany rozstępami , miałam typowy po cesarce "wałeczek" nad spojeniem do połowy pępka.Smarowałam się tym kremem przez jakieś dwa tygodnie dwa razy dziennie (wcześniej używałam jeszcze liftingującego Eveline 3D) i powiem wam że przedwczoraj patrzę na swój brzuch i: 1. Z rozstępów które miały max 4 mm zostały cienkie niteczki 2.jak chwytam skóre na brzuchu to jest jej mniej 3.Skóra jest gładziutka 4.wałeczek, z którym już właściwie się w którymś momencie pogodziłam,znikł i obszar miedzy spojeniem a pepkiem jest calkiem płaski Przez dłuższy czas smarowałam się tym lift. Eveline ale robiłam to średnio raz w tygodniu.No i teraz właśnie od jakichś dwóch może 3 tyg. ten do biustu Dax. Normalnie w szoku byłam że tak szybko mogły pojawić się takie efekty. Piszę o tym bo może któraś z was jak skorzysta to jej pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Najlepszego z okazji naszego święta :* 🌼 Co tu tak cicho....? Ja dzisiaj w pracy do 16, zwalniam się wcześniej bo przygotowywuje tą naszą rocznicową kolację :) Wczoraj trochę się pożarliśmy....ale dziś jest już OK, chociaż wkurza mnie tym przez co wczoraj była kłótnia :/ Jak już wspominałam torilka będzie, już mam wszystko pokupywane, ciekawe jak mi wyjdzie :) Prezent dałam już w piątek, bo tez dostałam :) A co do naszych babskich spraw to powyskakiwały mi pryszcze chyba z 6 :/ to chyba wina okresu i tego że tak z tymi słodyczami na ostro jechałam.....kupiłam jakąś masć wysuszającą Benzacne no i stopuje z tymi słodkościami....wczoraj była maseczka z glinki,pazurki zrobione, kupiłam to masło kakaowe z Ziaji, myslałam że zapach będzie taki jak kremu do twarzy a jest inny, ale super się rozsmarowywuje :) http://aluskaxd.wrzuta.pl/film/6bxlMhfgVCr/synonim_zp_-_znow_mi_sie_snisz - fajna pioseneczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewoje.ode mnie rowniez najlepszego :) ehhh weekend taki fajny byl a tu dupa czas powrocic do pracy :( nastroj calkiem calkiem choc niestety cos mnie ten jajnik czasem boli na ktorym mam torbiel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to dzisiaj weszlam na wage i patrze a tu stabilne 65 a nie tak jak niedawno 66 a nawet 67 niby nie duzo ale morda sama sie cieszy czlowiekowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety do tej wagi to zaledwie 163.jedno pocieszenie u mnie jest takie ze mam duze piersi i nawet jak wazylam 58 to duze byly,spore biodra z wypukla pupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli wszystko proporcjonalnie :) pytam się bo ja nie mam wagi i nie wiem ile waże a mam 172cm wzrostu....ale też coś pewnie ponad 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no proporcjonalnie ale przede wszystkim chodzi mi o to ze ja mam taka kragla budowe ciala.jak wazylam te 58 czy nawet 60 wygladalam bardzo dobrze gdzie inne wygladaja jak kulki.teraz moze nie jest super ale nie wygladam tragicznie czy jakbym byla gruba.np mam kolezanke ma mniej wiecej 166 moze 67 i wazy jakos 67kg no i nie zebym sie wychwalala ale wygladam lepiej.ona ma mniejsze piersi plaska szeroka wysoka dupe ale za to grubsze rece spuchnieta twarz.niby mala roznica tylko wagowa ale inna sylwetka i juz jest roznica w wygladzie kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i przede wszystkim ja nie mam az tak wystajacego brzucha ale mam boczki a ona z kolei ma bardziej taki "ciazowy" brzuch i uwierzcie wyglada to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, zależy od budowy ciała bo dwie osoby w tym samym wzroście mogą tyle samo ważyć a wyglądać całkiem inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wszystkiego najlepszego kwiatow od mezczyzn wytrwalosci w wklepywaniu balsamow i w uprawianiu sportu :D a na pocieszenie: http://kobieta.wp.pl/gid,11915978,img,11916069,kat,52556,galeriazdjecie.html?T=1 ja mam humor juz lepszy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh właśnie dostałam od kolegów z pracy laurkę (jest okropna) i śliczna róże - kochane wariaty heheheheheheheh :D No dziewczyneczki ja się zbieram i szykuje romantico kolacyjke na wieczór ;) Miłego świętowania i w samotności i z partnerami :) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wogole mija wam dzien kobiet?no ja musze powiedziec ze u mnie calkiem calkiem.szefunio w formie kwiatka martini dal.w domu wiem ze kwiat czeka i winko bedzie do obiadku no super super jamajka tak poza tym to gratki z okazji 2 lat poczatowe ponoc sa najgorsze pozniej jak juz ludzie sie dotra to ponoc jest lepiej :P ivaa dawno cie nie bylo wiaj :) ach ten cellulitis nie ominie zadnej no choc powiem szczerze ze u steczkowskiej widac jakby maly photoshopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo, bo swietowalam o ze dostalam sie na wymarzone, wysnione studia w wielkiej brytanii :) ale juz skonczylam swietowac :D ja dostalam dzis 3 tulipany i kazdy byl od innego pana na ulicy a to reklama OB, a to panowie w galerii rozdawali... milo w sumie :) dziewczyny...chcialabym poruszyc taki temat... jak wygladacie w domu? z czego sie sklada wasz stroj "podomka"? zawsze ten sam dres? adidasy? czy klapki (na gole nogi? skarpetki?) czt moze legginsy, luzny t-shirt i cieple skarpety? czy moze jeansy i kardiganik, na wypadek gosci ;-) bo dzis uslyszalam w sklepie bieliznianym taka rozmowe on: kochanie..zawsze mowilas ze jak zamieszkamy razem to bedziesz chodzila w ponczochach z koronka i sweterkach ledwo zakrywajacych pupe... a widze ze ty znow szukasz jakiegos luznego dresu i papuci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaIga
Odkąd siedzę w domu (jestem na macierzyńskim) przywiazuję uwagę do domowego stroju. Zazwyczaj są to jeansy+bluzeczka ładna ale maskująca moje dodatkowe kg, albo spodnie dresowe czarne (ale takie bez sciagaczy) + jakaś fajna bluzeczka. NIgdy nie zakładam luźnych T-shirtów bo sama się źle w nich czuję. Ponadto zadbane paznokcie, włosy ułożone. Makijażu nie stosuję po domu, czasem tylko tusz. http://wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=105888 - prosze kliknąć to moze otzrymam krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Ja roznie chodze ubrana po domu :) Zwykle jak wracam z pracy to jestem w tym co zalozylam rano czyli dzinsy, koszulka czy sweterek. Chybe ze ide w spodniczce to sie przebieram w odmu w spodnie i skarpetki bo nie lubie za bardzo rajstop, w pracy zdzierze, w domu nie :D A w weekend jakies dresy i koszulki ale nie takie porozcigane tylko ladne, w sumie tez te koszulki co do pracy nosze choc nie zawsze, mam tez takie po domu np do sprzatanie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×