Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoloniusz

Czy wielkość członka ma dla dziewczyny duże znaczenie?

Polecane posty

Gość google wiedza google wiedza
google prawde ci powiedza - fiut 3cm to potezna bestia!!! wszystkie robia sie wilgotne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz wwwww
kurwa ale wy pierdolicie na tym forum jezu a huj kogo obchodzi kto jakioego ma czlonka czy ktora ma jakie potrzeby tylko nie potrzebnie sie wkuriwaja wszyscy. ja mam 15 cm kutasa mam kobiete jest nam dobrze potrafie dobrze nim dzialac i walcze ze swoimi kompelksami;-) a wszsytko przez to ze czytam takie kurestwa jak te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google wiedza google wiedza
:) a ja chce zeby pisali bo siedze czytam i leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
lukasz wwww nie martw sie. Wg tych debili 99% kobiet nie odczuwa przyjemności podczas seksu, poniewarz 15 cm to jest wg nich nic. Średnia w europie to 14.5 ciekawe po co natura stworzyła więkości mężczyznom akurat takie członki.... pewnie na złość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojej ale grzmi
ok brak odp uznam ze jednak wypada ;/ dzieki za odpowiedz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mniee
ma znaaczenie. lubie 17-21cm. tak srednio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
Jeżeli słabo czujecie fiuta który ma 15 cm. to trzeba sie zastanowić nad sobą. Bo wina spada zawsze na faceta - tylko nigdy sie nie mówi o tym, że jedna ma szeroką pizde jak wiadro a druga ciasną jak kapeć baletnicy. I jeżeli facet ma 15 czyli w normie.... a wam to nie pasi to znaczy, że wy kurwy macie problem i za szerokie pizdy. To by było na tyle papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka 15
Ale z was suki:( Chcecie tylko dokuczyć:( Mam szczęście że mam dobrą dziewczyne i a nie taką pustą jak wy. Ona mnie uświadomiła że taki członek jest cudowny i że jest jej ze mnią dobrze. Orgazmy ma i to jakie:) Jesteśmy częśliwi i jest super. Nie piszcie więc że mój członek jest zły. Takim członkiem można zrobić naprawdę super dziewczynie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
O to że te kurwy albo nigdy sie nie jebały albo są rozjebanymi wybrykami natury a wine za swoje rozjebane pizdy zwalają na normalnych facetów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojej ale grzmi
jestes tepy ;/ i masz wielki kompleks!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
twoja dziewczyna tez ma PIZDE? wspolczuje takiego partnera.... moj facet ma (jak od poczatku twierdził bo nie mierzyłam:) )20cm i jest mi z nim bardzo dobrze, jesli cos moge uznac za niekomfortowe to uciskanie w pewnej pozycji ktora on bardzo lubi:) ale to nie jest wcale bol to jest po prostu uczucie docisniecia do konca. i jest to moj pierwszy facet - takze mozliwosci posiadania pizdy jak wiadra itp nie biore pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzio
dzieci, dzieci idźcie do lodówki, weźcie kiełbasę i centymetr krawiecki - odmierzcie te 22 centymetry i utnijcie. zobaczycie ile to jest 22 cm. bedziecie mieć skalę porównawczą. a potem sobie popiszcie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
łojej ale ty jesteś popierdolona i masz kompleks wielkiej piździochy. Próbujesz obrócić to kota ogonem i twierdzisz, że przeciętny penis (wg badań) jest mikrusem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
o ile sie nie myle to zwykły zeszyt ma wielkość 20 cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
dokładnie...widac po slownictwie ze to albo gowniarz albo prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
ide stąd bo dziećmi wieje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzio
ale psipsiak nie jest płaskim prostokątem :-) na kiełbasie lepiej widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Maćka.
ale masz bogate słownictwo no,no........ Sądzę że liczy się nie wielkość ale technika i uczucie. Pozdrawiam wszystkich facetów z małym penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do domu
maciek... ty wez juz wypierdalaj ok? mowiles juz "pa" ze 4 razy i nadal tu jestes? a w googlach to sobie wpisz kocham smerfy tez maja 3 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojej ale grzmi
Ja czegos takiego nie powiedzialm plebsie :) dlaczego sie wogle klocisz, jezeli tak ci dobrze? a wogle nie odp mi na pytanie "czy wypada ci podczas stosunku penis" bo jest ponizej sredniej, ja uwazam ze wypada, a to dla twojej partnerki napewno nie jest przemile ps to musi byc na 100% prowokacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilna dyskusja na noc
ale o co wam chodzi:)? mam wam wysłac zdjecie penisa mojego faceta zebyscie uwierzyli ze ma ponad 20cm:)? i film jak sie kochamy zebyscie uwierzyli ze jest mi zajebiscie:)? tez juz czytam i sie smieje. maciek debil wlazł na topik, zobaczył ze jego 16cm to nie najwiekszy fiut na swiecie i kurwa broni az sie kurzy:) chuj ci do tego kto co ma w gaciach cwelu.i żegna sie od 30min ale cos nie moze sie pozegnac bo ktos jeszcze moze obrazi długosc jego pały. i oczywiscie trzeba nawrzucac od rozjebanych pizd itd. nie ma tu słowa krytyki ze 15cm nie da zadnej przyjemnosci wiec nie pierdol o wybrykach natury. kładz sie do łozka i zwal sobie z tych 16cm bo masz chyba nadmiar testosteronu dzisiaj, moze ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna dyskusja, piękna, a co za argumenty :D Jednak jeśli chodzi o pytanie zadane w temacie, to wiekszość dziewcząt wypowiedziała się, ze \"wielkość ma dla nich znaczenie\". Oczywiście znalazł się malkontent z \"normalnym\" , \"standardowym\", kóremu nie odpowiada, że podkreslam WIĘKSZOŚĆ DZIEWCZĄT woli większe :) Co z tego, że ze swoją \"średnią europejską\" możesz zrobić wszystko ... skoro i tak większość dziewcząt woli większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamusia
he he mi mozesz wyslac.... idealne zdjecie na niedzielny wieczor.... pozdrowionka!!! bardzo mi sie podobala twoja wypowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilna dyskusja na noc
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamusia
nasz macius... powiedzial co nieco o sobie na topicu "Jak czestosc masturbacji wpływa na długosc stosunku z partnerka?" a mialbyc mentorem duzej ilosci ludzi he he i jak tu normalnie pogadac jak same kretynki wokolo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka z bagien
Ja osobiście uważam ,iż członek nie musi być duży . Ważne aby był długi i gruby.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek Banan 8===D 155
Dlaczego nie rozmawiacie o tym czy kobieta powinna mieć duże piersi i czy powinna być "ciasna" ? Dlaczego jak coś nie gra to zawsze jest wina faceta? Myśle, że pod tym względem mężczyźni są bardziej tolerancyjny bo z tego co widze to dla większości kobiet liczy sie duży penis. Ciekawi mnie jedna rzecz... opinie pań z forum są odwrotne do tych które słysze od znajomych dziewczyn.... chciałbym sie tylko dowiedzieć które mówią prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Apoloniusza
nie pojawiasz sie dzisiaj, czyżby Cie nie interesowało, co ludzie Ci piszą/ ja Cię pocieszę, miałam juz kilku partnerów, a ostatni ma najmniejszego członka z nich wszystklich 11-12 cm. I z nikim jeszcze nie przeżywałam tak cudownych orgazmów, jak z nim. Mimo tego, że jestem zbtych "szerokich" i na początku sqma mu powiedziałam, że przy naszych różnych gabarytach nie widzę aby nam wyszło. Jakże się myliłam... Od teraz wiem, że WOLĘ małe, z wielu względów... Nigdy przy takim nbic nie boli, nbie ma możliwości. Analek łatwiejszy, oral też - wchodzi cały i nie dławi TYLKO PLUSY, naprawdę. Faceci z małymi, nie przejmujcie się, choć nie ukrywam, że na początku przeżyłam taki mały szok... Pierwsza myśl - po co mi kochanek z takim małym... Naprawdę teraz uważam, że zawsze chciałabym takich spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batman345634
LOL dobrze, że jest jeszcze pare normalnych kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×