Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoloniusz

Czy wielkość członka ma dla dziewczyny duże znaczenie?

Polecane posty

Gość ferdynand maria kiepski
Wielkość człaka ma dla niewiasty wielkie znaczenie. Kombieta musi czuć siem wypełniona menskom miłością fizycznie i wierzgać rozkosznie jak mamucica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukjpol11
ja mam 25 cm i mam 16 lat i szukam dziewczyny ktora chciała by to ze mną zrobic juz prawie mogłem to zrobic ale gdy dziewczyna zobaczyla to juz nie chciała tego zrobic ani zadna inna a ja czekam na dziewczyne która ze mną to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek
ludzie, ja mieszkam w Irlandii i chodze na siłownie....po siłowni wiadomo prysznic....mimo tego, ze gejem nie jestem to poatrze na różne penisy (ciekawość-cele porównawcze) no i prosze mam około18cm, wydawało mi się, że to tak sobie....no a to miłe rozczarownie bo widziałem wiele i może tylko ze 2 większe, 5 podobnych a reszta jak kciuk, albo i mniejsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak je porównałeś
???? wszystkie były we wzwodzie ?? miałes linijke ?? HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietaj że im mniejszy w
spoczynku tym większy we wzwodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta prawda
a na dodatek im wieksza klata to mniejszy ptaszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam ptaszki
nie wazna jest wielkosc czlonka ale wazne aby miec go gdzie wsadzac. ja tam lubie swoje 15cm, moja laska jest wniebowzieta, nie zamienilbym na nic wiekszego bo bym siegal za gleboko sprawiajac bol. a tak to laduje dokladnie na koncu jej pochwy, dobralismy sie tutaj idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexol
jasne, średniaczki są najlepsze. No bo jak np. 24cm. w dupcię wsunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józekz Pizdowa Wielkiego
Ja mam 12, ale grubiutki, mam dziewczynę i 2 kochanki- mężatki, ich mężowie mają po 18 -19 cm i huja z tego, skoro im nie dają przyjemności, ja musze się udzielac swoim mniejszym ale zwinniejszym ptaszydłem-heheh. Przeważnie dziwki lubią duże, bo już nawet nogę by tam zmieściły. A jak facet dobrze wylize przed robotą, zrobi atmosferę to panna nie zrwaca uwagi naw wielkośc, tylko czeka i myśli niech pcha co ma -heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józekz Pizdowa Wielkiego
I właśnie moje kobiety muszą się zadowalać tym, co mam. Poprawdzie jest mi czasem przykro, gdy podczas szaleńczej galopady ja zmierzam wielkimi krokami, a raczej kicnięciami, do szczytu, one pytają "Kiedy go wreszcie włożysz", ale ja się takimi drobiazgami nie przejmuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzibit
czytam i nie wierze jaka niska swiadomosc polakow mlodych polakow jest to indywidualna rzecz posluchajcie sexuologow bo sami pogubiliscie sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smukly niedziewic
jesli chodzi o czlonkow Samoobrony to aktualnie sa niedysponowani, jeden w pieerdlu , a drugi o malo co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko robi presja spoleczenstwa aby byc bliski idealu tylko patrzec jak hirurdzy beda nas oszpecac przez wkladanie rozmaitych silikonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, ze nie ma znaczenia, ja mam 17 cm,a każda laska jaką pchałem mówiła ze boli i zebym nie wchodził tak głęboko. Tak iwec nawet 8 cm jest ok, ale trzeba szybko posuwać a nie medytować nad pipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzcie wrednym babom! Skoro prawda zawsze leży gdzieś pośrodku to wychodzi na to, że wielkość nie ma ani małego znaczenia ani dużego :P ma pośredni wpływ na udane życie seksualne a kiedy do tego jeszcze jest miłość to napewno będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
wielkość nie ma znaczenia-w sensie długości. ważniejsza jest szerokość członka oraz technika ruchów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_zenek
Jeżeli ktoś ma jakieś problemy z długością czy grubością ( pomimo że to nie ma znaczenia... twierdzi tak 80% kobiet) i ma kompleksy to niech sobie go wyćwiczy i będzie miał grubszego i większego. Jest to możliwe ponieważ jak każdą część ciała można ją wyćwiczyć i powiększyć ( tak samo jak powiększanie mięśni, pojemności płuc itp). To wszystko przez zwykłe ćwiczenia. Gorzej z kobietami... Jeżeli jakaś ma malutkie piersi to już ich nie wyćwiczy.. Jeżeli jest za \"luźna\" to też jej problem a nie mężczyzny.. Panowie jeżeli spotkacie kobietę która nie będzie zadowolona z wielkości a macie przeciętny rozmiar to wina leży po jej stronie ponieważ ona ma jakieś problemy ze swoim narządem. Nie ma sie czym przejmować.. Skąd powstało kiedykolwiek takie pytanie czy rozmiar ma znaczenie? a stąd iż to mężczyzna chcąc zadowolić kobietę popada w kompleks a to w jego naturze sie obwiniać.. Kobiety to wykorzystują i jeżeli wina leży po ich stronie to zwalają to na płeć męską.. i tak właśnie toczy sie ta bezsensowna bitwa o nie wiadomo co :) wiec podsumowujac.. jezeli rozmiar waszego czlonka jest w normie nie ma o czym myslec.. Jezeli kobieta mowi ze woli jak jest duzy i mniejszy jej nie zadowala to znaczy ze ma jakies problemy.. pamietajmy rowniez ze duze znaczenie przy orgazmie u kobiet ma psychika.. Jezeli ktoras z kobiet teraz zaprzeczy.. znaczy po prostu ze ma kompleksy z jakiegos powodu albo jakies problemy.. ( jezeli zaczna sie tutaj wyzwiska w moja strone lub jakies negatywne komentarze bedzie swiadczyc to o tym ze te kobiety ktore to napisza zdaja sobie z tego sprawe co napisalem i poczuja sie urazone tak samo jak mezczyzni ktorych obrazaja i zwalaja na nich wine bezkarnie przez caly ten czas :) ) polecam poczytac lektury, przeleciec wszelkie mozliwe watki na forach.. rozmawiac z wieloma ludzmi na powaznie... sami dojdziecie do wniosku iż: Wina jezeli ma juz lezec po jakiejs stronie to po tej ktora odchyla sie od norm. A ta wina na dzien dzisiejszy zawsze zwalana jest na plec meska poniewaz mezczyzni maja zdolnosc obarczania sie takimi problemami a kobiety to niestety wykorzystuja... z calym szacunkiem do obu plci ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mr_zenek
jestem 100% menem masz po części rację lecz jak laska dba o piczę to i koegla ćwiczy by ściślej mogła wacka obejmować - ale mało która to praktykuje ważne by jelenia na dziecko chwycić a potem jakoś to będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_zenek
oczywiście że może ćwiczyć.. nie napisałem że nie.. napisałem tylko że to jej problem jeżeli jest "za luźna"... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_zenek
Ja zawsze mówię mojej kobiecie, że 4,5 cm. we wzwodzie jest wystarczające. Tylko ona jest za luźna żeby poczuć tego mojego big bena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_zenekreal
:)... gratuluje komuś wspaniałego pomysłu wyznania prawdy o sobie pod moim nickiem :).. faktycznie nie przemyślałem takiej możliwości.. no ale trudno :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_zenekreal
no oczywiście spodziewałem się niemiłych komentarzy w moja stronę od osób które poczuły się urażone... - no ale pod moim nickiem? :)... ja bym sie wstydził coś takiego zrobić ;) no ale trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomiLeeJones
za duży penis to także problem optyczny. gdy ja np. a mam 18cm wkładam do buzi swojej Pani to jej soczewki wylatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataaaa
nie oszukujcie sie panowie, że wielkość członka nie ma znaczenia,ma!!!! ale liczy się też technika i ...kondycja.Czyli nie 10 mintu ale 2 lub 3 godz. z przerwami na pieszczoty i od nowa! kto potrafi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁUCHAJCIE
Wskoczyłem na wasz czat bo chcialem się dowiedzieć jak mój członek równa sie do innych i widzę tu dużo niedorozwiniętych wypowiedzi osób które chyba dopiero co zaczęły uprawiać sex, albo zrobiły to tylko pare razy i nie mogą poradzić sobie z kompleksami czekając na nastepną okazję (która go zechce bo ona juz nie chce) Maćku to było miedzy innymi skierowane do ciebie, nie mówie jednak że niektóre dziewczyny nie robią z siebie pustych nimfomanek próbując poniżyć męską część wytykając im wielkość przyrodzenia. Wedłud mnie o ile wielkość członka ma jakieś znaczenie to można to nadrobić dobrą kondycja i anatomią. jest kilkanaście punktów erotogennych na ciele ludzkim zarówno u męszczyzny jak i kobiety, pieszcząc je w odpowiedni sposob można doprowadzić kobietę do takiej euforii że penetracja zostaje tylko rutyną. W przedszkolu zacząłem ćwiczyć sztuki walki, sześć lat temu zamienilem to na siłownię dzieki czemu mam bardzo dobrą kodycje i siłe co naprawdę bardzo się przydaje w łóżku. Kiedy kocham sie z moja Kobietą dostaje ona od 2 do 4 orgazmów podczas jednej penetracji i to nie jest ściema, czuje skurcze macicy i jak jej całe ciało drży, zdażyło sie również że prosiła mnie abym już przestał próbując zsunąć sie z mojego członka na co oczywiście jej nie pozwoliłem przytrzymując ją mocno ale z umiarem. Za każdym razem po stosunku moja dziewczuna jest tak wykończona że chce jej się spać a ja jestem gotowy do boju ok 30-45min pokażdym stosunku co jest dla mojej ukochanej problemem, w ciągu jednego dnia kochałem się z nia najwięcej cztery razy tylko dla tego że ona już nie mogła, niestety się o to czasem kłócimy bo ja mam ochotę na więcej. A więc reasumując dobra kondycja i znajomosć ciałą kobiety jest kluczem do dobrego orgazmu. P.S. nie wspomniałem jeszcze o inteligencji jaki ona ma wpływ otórz jaskiniowiec (czyt. debil) z wielką maczuga nie zaspokoi kobiety w 100% tylko wkładajac go i wyjmując jak by czyścił rurę od środka, jak i cyferka która podczas stosunku myśli tylko o paznokciach nie zaspokoi pożądnie swojego partnera wiem z doświadczenia z inną partnerką ładna+głupia=0 przyjemności. Jestem pewien że większość tych pań które lubią mieć dużo w ustach wcale nie jest dobrze obdarowane przez nature. A więc panowie i panie nie kłóćcie sie a gdy natura was zawodzi pomyśl co ty możesz zrobić aby dać więcej przyjemności swojemu partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁUCHAJCIE
Wskoczyłem na wasz czat bo chcialem się dowiedzieć jak mój członek równa sie do innych i widzę tu dużo niedorozwiniętych wypowiedzi osób które chyba dopiero co zaczęły uprawiać sex, albo zrobiły to tylko pare razy i nie mogą poradzić sobie z kompleksami czekając na nastepną okazję (która go zechce bo ona juz nie chce) Maćku to było miedzy innymi skierowane do ciebie, nie mówie jednak że niektóre dziewczyny nie robią z siebie pustych nimfomanek próbując poniżyć męską część wytykając im wielkość przyrodzenia. Wedłud mnie o ile wielkość członka ma jakieś znaczenie to można to nadrobić dobrą kondycja i anatomią. jest kilkanaście punktów erotogennych na ciele ludzkim zarówno u męszczyzny jak i kobiety, pieszcząc je w odpowiedni sposob można doprowadzić kobietę do takiej euforii że penetracja zostaje tylko rutyną. W przedszkolu zacząłem ćwiczyć sztuki walki, sześć lat temu zamienilem to na siłownię dzieki czemu mam bardzo dobrą kodycje i siłe co naprawdę bardzo się przydaje w łóżku. Kiedy kocham sie z moja Kobietą dostaje ona od 2 do 4 orgazmów podczas jednej penetracji i to nie jest ściema, czuje skurcze macicy i jak jej całe ciało drży, zdażyło sie również że prosiła mnie abym już przestał próbując zsunąć sie z mojego członka na co oczywiście jej nie pozwoliłem przytrzymując ją mocno ale z umiarem. Za każdym razem po stosunku moja dziewczuna jest tak wykończona że chce jej się spać a ja jestem gotowy do boju ok 30-45min pokażdym stosunku co jest dla mojej ukochanej problemem, w ciągu jednego dnia kochałem się z nia najwięcej cztery razy tylko dla tego że ona już nie mogła, niestety się o to czasem kłócimy bo ja mam ochotę na więcej. A więc reasumując dobra kondycja i znajomosć ciałą kobiety jest kluczem do dobrego orgazmu. P.S. nie wspomniałem jeszcze o inteligencji jaki ona ma wpływ otórz jaskiniowiec (czyt. debil) z wielką maczuga nie zaspokoi kobiety w 100% tylko wkładajac go i wyjmując jak by czyścił rurę od środka, jak i cyferka która podczas stosunku myśli tylko o paznokciach nie zaspokoi pożądnie swojego partnera wiem z doświadczenia z inną partnerką ładna+głupia=0 przyjemności. Jestem pewien że większość tych pań które lubią mieć dużo w ustach wcale nie jest dobrze obdarowane przez nature. A więc panowie i panie nie kłóćcie sie a gdy natura was zawodzi pomyśl co ty możesz zrobić aby dać więcej przyjemności swojemu partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu
Jedna laska napisala ze wiekszosc dziewczyn woli wieksze kutasy a ja powiem tak a skad ona wie jakie woli wiekszosc bo co napisaly a skad wie tak naprawde kto to pisal ja mam 15cm a mam dziewczyne niezla laske i mowi co z wielkosci trzeba go dobrze uzywac i moj jej sie podoba czy jak mi obciaga i jak sie kochamy poprostu moment dochodzi do orgazmu i jest nam ze soba dobrze i jak razem rozmawialismy niezamierzamy tego zmienic wiec po co takie glupie pie.....jak wielkosc dla dziewczyny ma znaczenie to zmiencie dziewczyne i takie szlaufa kopnijcie w dupe a wy laskie jak wam przeszkadza wsadzcie sobie kij od szczotki w piz..i bedzie git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu
tak samo jak gadalem z jedna laska ktora jest dziewica i mowi mi ze wielkosc penisa ma znaczenie a skad ona wie bo takie tepy istoty bez doswiadczenie jak wy tak pisza to i ona pierdoli takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×