Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoloniusz

Czy wielkość członka ma dla dziewczyny duże znaczenie?

Polecane posty

Gość Lolek456897
POZA TYM CO OZNACZA TO "buahhahahahahaha" PANI POTRZEBNA GRA WSTĘPNA A KOMUŚ JUŻ NIE? RANY, PEWNIE PUSTA, PROSTACKA, WULGARNA BABA, DO TEGO JESZCZE MAŁO INTELIGENTNA. NIE DLA MNIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś poprosiłem tutejsze użytkowniczki aby podały optymalny ich zdaniem obwód penisa. Obliczyłem później średnią i stwierdziłem że żądają co najmniej 14 centymetrów obwodu. Muszę trochę poćwiczyć - brakuje mi 0,5 centymetra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playboy jest głupi
bardzo prosty sposób. Strzykawką pobierasz kłuszcz sobie z kałduna i wstrzykujesz w kutasa, odrzutu nie będzie, a kutas gruby a że miętki, to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciu
no 14 tak to calkiem niezly wymiar, ale prawda jest taka ze jak sie kocha to ma sie rozmiary gleboko w powazaniu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lolek456897
koles mnie te twoje 15cm smieszy bo to zadna rewelka pocieszaj sie ze taka norma europejska ale ja w sowim zyciu /na szczescie/ sie na takie KRÓTKIE normy nienatknełam dla mnie norma to 17-18cm niby niewiele mniej ale widac i przede wszystkim czuc wiec niepierdol mi tu o murzynach tylko pogodz sie z myslą ze wcale nie masz takiego fajnego sprzetu jak ci sie wydawalo 15cm buahahahahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
:) MNIE SIĘ PODOBA, A JAK POWIEDZIAŁEM TAKA DZIEWCZYNA JAK TY TO NIE DLA MNIE WIĘC SIĘ NICZYM NIE PRZEJMUJE ŻE TAKIEJ SIĘ NIE PODOBA MÓJ SPRZĘT. :) :) :) GORZEJ OCZYWIŚCIE BYŁO BY GDYBY MÓJ SPRZĘT SIĘ NIE PODOBAŁ DZIEWCZYNIE NA KTÓRĄ JA LECĘ. ...SWOJĄ DROGĄ UBOLEWAM CZASAMI ŻE WIĘKSZOŚĆ KOBIET MA MIZERNE PIERSI, JEDNA DODA MA WSPANIAŁY BIUST A RESZTA? DESKI... POCHWALISZ SIĘ SWOIMI PIERSIAMI? :) PS. DLACZEGO JESTEŚ ZŁOŚLIWA? COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE GDYBYŚ MIAŁA U SWOJEGO PARTNERA ZADOWALAJĄCEGO SIUSIAKA NIE PRZYCHODZIŁABYŚ TUTAJ ZBIJAĆ SIĘ Z INNYCH NO CHYBA ŻE JESTEŚ NIEZRÓWNOWAŻONA, BOŻE CHROŃ OD TAKICH "KOBIET" NIEKOBIECYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D wpadlam na chwile bo temat ciekawy ale musze zrobic pewne sprostowanie i nie wiem czy ktos nie bedzie mial zalamania newrowego jak sie dowie ze cycki dody to dzielo chirurga wiec nie podawaj jej wiecej lolku bolku za przyklad cycatej bo to nie jej zasługa doadam ze moj Ddekolcik jest prawdziwy :P spadam do siebie a to twoje 15cm to faktycznie nic nadzwyczajnego dobrze ze twoja kobieta nie narzeka grunt to sie dobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prze typ
Dzieciaki wszyscy jestescie , napierdalania na siebie a by kogos zniszczyc aby sie poczuc lepszym , kurwa ludzie idzcie na spacer , silownie ,pobiegac , odstresujcie sie i przestancie biadolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
HEH, NIE SZKODZI ZE OD CHIRURGA, WAŻNIE ŻE MA ŁADNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany... Wamic a nie sobą..
Przeczytałem całe forum i jestem załamany... nie swoją wielkością a niektórymi wypowiedziami. Jeżeli norma to 13-16 to się w niej mieszcze, ale Wy (niektórzy) nie mieścicie się w normie logicznego myślenia, normalnego zachowania itp. Pajacowanie na temat JA MAM 20 cm i więcej to głupota. Ja zawsze chciałem mieć większego... ale po co? Spałem z wieloma kobietami, młodszymi i starszymi.... w wieku 20 lat sypiałem nałogowo z 32 i 37 latką... a w wieku 24 lat z 17 latką. Po drodze było sporo "równieśniczek" i to co dostrzegłem.... Mam teraz 28 lat i wykluczam udawanie przez kobiety że było przyjemnie... bo wracały, niektóre mając męża czy chłopaka wracały do mnie... po co? Znów poudawać? hm.... Z jedną mężatką spotykałem się raz na miesiąc, może co dwa miesiące i rżnelismy się całą noc... budzilismy się rano i znów ją rżnąłem... potem w kuchni po śniadaniu poprawka... do dziś dzień rozmawiamy ze sobą, chodzimy na kawę... trochę romantyzmu też we mnie jest. Mój penis nie jest idealny.... i nie wymagam tego od niego, bo wymagam od siebie tego aby nad nim panować. Nie odkryłem się jeszcze do końca... mój penis nawet po 6 czy 7 wytrysku potrafi po chwili stać... i jest gotowy do działania... obolały, ale przy odrobienie ostrożności dalej może działać :) Co do hasła wielkość ma znaczenie... fakt, tak jest, bo wiem że nie każdej dogodzę... ale wiem też że ja będę mógł zrobić dobrze większej ilości niż taki 20 cm... on będzie mógł zaspokoić te które tego wymagają czyli zdecydowaną miejszość ale zada ból zdecydowanej większości... Ja wchodzę od tyłu cały i mogę obijać się jądrami o cipkę, w dodatku moje zakrzywienie trafia idealnie w punkt G a grubość penisa sprawia że mnie czuć (no chudy nie jestem). Wiele kobiet kocha jak moje jajka tłuką o ich cipkę... taki 20 cm wejdzie raz... i będzie musiał wyjść bo to boli... boli większość kobiet. Kobiety poznaję od dawna... od ponad 10 lat... i wiem że nie wielkość ma znaczenie... Jeszcze jedno... byłem też zabierany przez jedną starszą o 13 lat kobietę na jej bale firmowe... bo jejstem do tego przystojny i potrafię się zachować...po balu robilismy sobie własny bal a koleznaki z pracy zazdrościły swojej przełożonej.... i po co mi duży penis??? Mam swojego i współpracujemy. A jak ktoś na basenie będzie krytykował moją wielkość... to niech uważa, bo jego kobieta może całkiem prypadkowo powiedziec coś innego. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio Porzadna tak nie pis
Przetyp masz racje "żrą" się tak, że szok. Nawet świnie tak nie robią i są dla siebie milsze w chlewie pewno. A tu widać brak jakichkolwiek podstaw kultury i tyle. Świnek to nie ma co obrażać one są porządne, a niektóre panny takie głupoty tu piszą ...tylko się kompromitują. Ps. Ej ty...co masz wpis Do lolek (numer iles tam, bo juz nie pamietam). Jakbym był dziewczyną to bym się nie przyznał na twoim miejscu że 18 to za małao, bo pewno nazwaliby mnie starą , zbereźna, a może i zboczona kurwą, kto wie, a tego bym nie chciał... Choć nie przyznał bym im racji pewno hehe To nie znaczy, że nie mieli by jej Kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio Porzadna tak nie pis
I nie chodzi tu o to czy to prawda czy nie , że18 ci nie starcza, tylko sposób w jaki to opisujesz. No komproma totalna laska , po całości. Poczytaj sobie odpowiednie książki i zobacz co tam pisze, o rozmiarach i potrzebach męskich i damskich ( polecam" Sztuka kochania"' Wisłockiej lub Sex Partnerski - Prof. dr. Lech Starowicz. Ps. Zresztą wystarczy dokładnie , czytać te fora mówią, że porządna dziewczyna ma cipeczke nie większą, niż na dwa palce (chodzi o szerokość oczywiście, to dla tych co nie zakumali :) Penis nie musi być bardzo długi, pewno chodzi o to ż e potrzebujesz odpowiednio szerszego, no z wiekszym obwodem, czy poprostu "grubszego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio Porzadna tak nie pis
No chyba, że ty jesteś jakaś inna....ale to byłyby już anomalia Pozdrówki z CK dla Wszystkich forowiczów i ciebie też lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafafafa
ma średnie znaczenie, długość z 15cm jest idealna, za to im grubszy, tym lepszy. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio Porzadna tak nie pis
Ps. Znam odpowiednio skuteczne ćwiczenia i dla mężczyzn ( powiekszenie długości penisa i grubości, w niedlugim czasie ) i dla kobiet... ćwiczenie powodujące wzmocnienie mięśni macicy i krokowe, powodujące, że lepiej ona obejmie i zaciśnie członka podczas stosunku ( ucisk mozny jak przy "trzepaniu waszego krasnala" zero luzu ). Najlepszy efekt będzie, gdy razem będziecie stosować te ćwiczenia wspólnie z partnerką...niezła jazda będzie mówię Wam Ale zakończenie jest niestety takie... Wam nie powiem jak należy wykonywać te ćwiczenia odpowiednio i skutecznie bo byliście tu dla siebie niestety nie mili, najdelikatniej mówiąc...poprostu chamscy - nie wszyscy oczywiście. Pozdro z Ck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka83
dlugosc nie ma znaczenia, moze byc maly a wariat, grubosc to juz zupelnie cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio2009
Masz racje kredka 83 , masz racje grubość jest najważniejsza. A ty jaka lubisz grubość? No powiedz nie wstydz sie... Ja mam 14cm szery pomiar naprawde, nic dodane nic ujete:) Czy twoim zdaniem to odpowiednia szerokość? dla dziewczyny w wieku dwudziestu paru lat? Odpisz szybko proszę Ps. AS dlugość jaką lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka83
wiesz ja bym musiala zbadac ta twoja szeroksc bo tak na slowo to ci nie wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio2009
Dla ścisłości, zeby niektórzy nie mylili z długością ( która mam oczywiście dłuzszą ). Chodziło mi o 14 cm w obwodzie. ( wokół fiutka, to dla tych co nie zakumali :) ) Pozdrówki z Ck dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi sie ze:" Niewazne ze jest krótki , musi być zwinny " !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka83
mysle ze wszyscy zakumali, spojrzalam na centymetr no calkiem niezly okaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio2009
Mówię szczerze...ja nie lubię kłamać...zresztą co by mi to dało w tym przyp A po co zbadać? :) Wow ciekawy pomysł... Hm czyli nie zla? szerokośc z tego co piszesz moznaby wnioskować, no , sl ez druguiej strony to z tego co tu piszecie 13,czy 14 nawet to wasz przecietna...to chyba nie jest jakis nadzwyczajny wymiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka83
ja uwazam ze w sam raz 14 cm, suuuuperancki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio2009
No tak Sash a technika jest ponoc najwazniejsza... Ale nadal mi nie odpisałaś jaka grubość lubisz? tak mniej wiecej "na oko" Sprawdz sobie te wymiary po swojemu jakoś, jesli ci to pomoże porównaj centymetrem:) Tak dla ścisłości to dzieki ćwiczeniom bo kiedyś było mniej... No i najlepiej jeszce aktywnie uprawiac sex Ps. Znam przypadek ,ze gośc zaczął uprawiać regularny sex, co dziennie z nowa dziewczyna( nie raz wtyg. jak wczesniej ) i po 2 latach zmierzy sobie "Wacława" i z 15cm zrobiło sie 17 nie żle nie? Ps.Do kredka83 nie ma sprawy może my robić te pomiary zawsze i wszme dzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka83
centymetr nie potrafi tak obrazowo przedstawic tego co ty tam posiadasz :P , jak bym tak bardziej namacalnie mogla to bylo by inaczej :). 14 mi odpowiada, jak juz mowilam w sam raz jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio2009
Sash uwierz ja nie jestem zielony w tym temacie... Dziewiczy moż ebyc jedynie chyba mój umysł...);):):):):):):) Hehe lubue ten text, wzałem go z filmu "Chłopaki na Ibizie" Oglądaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio2009
Dzięki kredka :) No fakt masz racje kredka 83 to nie ukazuje całości..ale myśle , że nic mu nie brakuje...Musiałabyś to stwierdzić jako expertka :) Swoimi metodami:) Co miałaś konkretnie na myśli mówiąc, bardziej namacalnym sposobie:P :) Jaieś ciekawe pomysły? A długość jaką lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka83
jak juz mowilam dlugosc niewazna :P....namacalnie to musiala bym go zmacac poprostu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka83
a pomyslow na zmacanie i cala reszte bylo by duzo tylko jakos tak przez neta sie nie da,mozna tylko sobie pomarzyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×