Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoloniusz

Czy wielkość członka ma dla dziewczyny duże znaczenie?

Polecane posty

Gość ubawiony
Ja mam europejskie 15cm i ci co mają wieksze mogą mi pozazdrościć, a wiecie czego? Tego, że moja dziewczyna bierze mi całego do buzi..., po same jajeczka :) Wy z wielkimi k....mi nigdy nie zaznacie jakie to uczucie, a jest REWELACJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surr
Na tym forum w wiekszosci spotkaly sie prymitwyne kobiety i zakompleksieni faceci . 99proc dziewczyn tutaj twierdzi ze ich faceci mają 18-22 cm to mało realne ponieważ takie penisy są żadkośćią . Albo wasi faceci was kłamią albo wy fantazjujecie . Oczywiscie nie wszystkie . Co do mnie to mam 16cm maks . To dobra norma choć umiem sie przyznac ze gdybym mógł wiecej to chiałbym;p;p Praktycznego zastasowania wiekszy penis nie ma ale po prostu dziala na psychikę kobiety . Każda sie podnieci na sam widok giganta ale praktycznego wpływu na odczucia kobiety to nie ma ... no oczywiscie poza takimi ze jak jest bardzo podniecona tym widokiem to potem jej lepiej gdy siie ja bierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ty ze swoimi 15 cm może i masz hecę... gorzej z Twoją dziewczyną :P która jak mi się wydaje hecy nie ma... ale oszukujcie się dalej ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmienionyFilip
Ja mysle, ze wielkosc niestety ma duze znaczenie :/ sam mialem ten problem i wiem, ze ostatnia dziewczyna zostawila mnie z tego wlasnie powodu. Od jakiegos czasu uzywam Hydropump i juz widze, ze jest lepiej. Drugi raz nie chce slyszec, ze odchodze, bo sory ale masz za malego :((( http://intymnosc.pl/aff/7733/powiekszanie-penisa-c-65.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy-O
Ja ze swojej strony napiszę, że nie liczy się rozmiar tylko umiejętności. Co z tego, że facet będzie miał wielką pałę jak nie będzie wiedział jak jej używać? No chyba że niektórym kobietom wystarczy tylko schemat "włożyć-wyjąć". Mój poprzedni partner był zajebisty w łózku. Z perspektywy czasu widzę, że miał naprawdę malutkiego (wtedy nie miałam za bardzo porównania, by to wiedzieć), a mimo to bardzo mile wspominam chwile z nim, bo wiedział, co robić, jak mnie zadowolić, po prostu było widać, że się na tym zna. Natomiast mój obecny chłopak był wcześniej kompletnie zielony w tych sprawach. Penisa ma OGROMNEGO. Może ma to związek z tym że jest też bardzo wysoki. W każdym razie przy seksie oralnym nie mogę włożyć więcej niż do połowy, a standardowych gumek nie dało się założyć, bo były za małe i za krótkie. Gdy pierwszy raz wchodził we mnie sprawiał mi wielki ból. Z poprzednim partnerem nigdy mnie nie bolało, jednak tu czułam się jak dziewica. No, ale w końcu po wielu próbach mnie "rozepchał". Od tamtej pory nasze następne razy to porażka. Nie mam z seksu żadnej przyjemności. Nie chodzi o to, że się nie stara, bo myśli o mnie i o moim dobru, ale nic mu to nie wychodzi:( Czasem się napalę, a jak przyjdzie co do czego to nic z tego nie wynika. Tj. nic kompletnie nie czuję! Jest mi niewygonie, jakoś niezręcznie i nudno. Myślę tylko kiedy to się w końcu skończy. Chodzę przez to wkurwiona:/ zależy mi na nim i kocham go. Seks nie jest dla mnie najważniejszy, ale czasem chciałabym mieć z tego jakąś przyjemność! Póki co już nawet nie chcę próbować, bo za każdym razem kończy się to moim poirytowaniem. Nie wiem, czemu jest aż tak źle, czemu to jak on to robi nie daje mi kompletnie żadnych doznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkii
---------------------- KONIEC z przedwczesnym wytryskiem! www.przedwczesnywytrysk.ocom.pl W KONCU JEST WYJSCIE! ------------------------s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------------------
macie nayebane i to dokładnie!!!!!!!!!!! dzieciaczki opanowaly forum i chcą dyskutować:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissss_33
Czytam, czytam... i powiem Wam tak. To, że faceci mają większe czy mniejsze penisy niby nie ma znaczenia ale wciąż się o tym rozmawia. Dlaczego nie porusza się rozmiaru pochwy?? przecież to ma znaczenie i to ogromne. Ale tego nie widać więc tematu nie ma, a powinien być poruszony. Uprawiałem seks w kilkoma kobietami i muszę przyznać, że (wybaczcie określenie) w niektóre wpadałem jak w wiadro. Myślę, że wtedy nawet największy olbrzym nie pomoże :) Najważniejsze jest, żeby się odpowiednio dobrać, a gdy jeszcze pojawi się uczucie wtedy jest bajecznie. Co jeszcze zauważyłem, Ci z dużymi strasznie się chwalą, Ci z małymi mają kompleksy - niepotrzebnie. Dlaczego?? Miałem kochankę, której facet miał wielkiego. Mój ma 14 cm i ona go uwielbiała. Mówiła, że tamten jest za duży i nie daje tyle przyjemności co mój... więc?? Panowie z dużymi, może to była któregoś dziewczyna?? hehehe pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitka^
Bo tamci sie nie staraj amysla ze maja 21 to juz wszystko i robia bez uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasdsadasd
No właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN PING PONG
ja mam badyla na 28 cm fi 9 :) która chlapnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza27
ale wy podajecie rozmiary w spoczynku czy w zwodze już gotowe do działania?bo sama nie wiem ...mój jak jest już konkretnie gotowy maż to na oko jego Wacek ma jakieś 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maznaczenie1
Oczywiscie, ze ma znaczenie... Teraz mozna naturalnie rozwiazac ten problem. Sprawdzcie @http://sizepower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednych dziewczyn ma znaczenie a dla innych nie. Proste i logiczne. Tak samo jak dla niektorych facetow ma znaczenie wyglad piersi, pupy czy vaginy i ogolnie ciala partnerki. Kazdy jest inny i ma inny gust i potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się chwalisz czy się żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty się chwalisz czy się żalisz?" x Do kogo to bylo kmiocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydzieci cztery
Ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znaczenie i nie ma co wymyślać.Grubość też się liczy.Wiem co mówię bo mam teraz partnera którego "czuję"i szybko mam orgazm.Oczywiście nie robi tego tylko na zasadzie "włóż,wyciągnij"jest świetny w te klocki.Jeden z moich partnerów był fajny ale sex z nim to męczarnia:-oMiał średniego i chudego,nie było mowy o orgaźmie bo go nieczułam poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiejętnośći?niestety to nie wystarczy i nie piszcie głupot.Wsadźcie sobie do pochwy ołówek a potem grubego długiego ogórka,to znajdziecie odpowiedź.Penisa trzeba czuć wtedy umiejętności się przydadzą i jest supoer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonidas duo
Ma bardzo duże znaczenie. Odczuwałem to przez ponad 30 letni związek małżeński. Nigdy nie dogodziłem małżonce. Sprawę załatwiał technologiczny partner , a żona uzupełniała seks aspiracje poprzez kontakty z kochankami o bardzo dużych penisach. Nasze małżeństwo było pozytywne mamy 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×