Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz sama nie wiem co dalej

pierwszy dzien w pracy

Polecane posty

Gość zestresssowana
ja w poniedzialek, pierwszego dnia, mam tez podobno tylko (póki co) odbierać telefny. Ale nie wyobrażam sobie tego, bo nie wiem wiele o firmie, nie wiem, jak, kto , gdzie i kiedy, bo to w koncu pierwszy dzien. Jak więc mam rozmawiać z dzwoniącymi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio mysle nad zalozeniem biura i nad kupnem sprzetu (glownie drukarek www.inprosystem.pl ) ale skoro ludzie sie boja pracowac to ja nie wiem co to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kiedyś bardzo stresowałam się pierwszymi dniem jak dostałam nową pracę, a z czasem doszłam do wniosku, że najlepiej podchodzić do tematu na luzie. Tu http://praca-podlaskie.pl/jak-przezyc-pierwszy-dzien-w-nowej-pracy/ są praktyczne porady dotyczące właśnie takich sytuacji. Najważniejsze, żeby nie spóźnić się, wiedzieć jak się ubrać i jak do kogo się zwracać. Dzięki takim szczegółom można naprawdę poczuć się pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień w pracy raczej łatwy nie jest i trzeba mieć świadomość, że rzeczywistość zazwyczaj jest inna niż nasze wyobrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaNowicka100
A ja w swojej obecnej firmie, miałam najlepszy pierwszy dzień w pracy jaki mogłam sobie wymarzyć. Okazało się, że każdego nowego pracownika witają tam w szczególny sposób. Dodam, że pracujemy obecnie w 5 osób i to właśnie naszą ekipę, szef postanowił wysłać z okazji rozpoczęcia przeze mnie pracy na pizzę. Podarował nam bon do pizzerii Dominium - https://www.pizzadominium.pl/lokale/poznan-galeria-city-center gdzie wspólnie z moimi kolegami udaliśmy się na zapoznawczy obiad. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, gdyż już w pierwszy dzień nawiązałam bliskie kontakty, a także pozbyłam się paraliżującego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×