Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość tiru riru
Temat: Zerknijcie jaki list dostalam... 15:22 zalamka totalna Zreknijcie jaki list dzis otrzymalam, na jedym z portalow randkowych.. ........... Ps. Zdradze Ci jeden szczegol dotyczacy... mojego przyrodzenia. Twierdze, ze lepiej juz na poczatku napisac o tym, niz pozniej czuc sie nieswojo, gdyby do czegos doszlo. Seks nie jest oczywiscie w zyciu najwazniejszy. Otoz moje przyrodzenie jest zakrzywione w lewa strone. Podobno jest to rzadka, ale tez duza zaleta, ktora dostarcza dodatkowych wrazen. Co o tym sadzisz? Przepraszam, jesli urazilem swoja smialoscia, ale uznalem, ze lepiej teraz o tym napisac. Mam tez nadzieje, ze nie zinterpretowalas tego, jakobym szukal kobiety tylko do lozka. .................... no zalamka totalna.. 15:27 ni pies ni wydra Odpisz mu, że jesteś załamana, bo masz pochwę zakrzywioną w dokładnie przeciwną stronę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiru riru
Temat: Od lipca forum kafeterii stanie się płatne! 15:46 Jo jo echhh chcialabym zeby tak bylo wresxcie wzielabym sie za co s pozytecznego Czasem marze o poranku ...kliedy wstane i pol przytomna udam sie do mojego komputera.Przetre oczy z resztek snu ...druga reka odruchowo skieruje kursor w strone moich "zakladek osobistych" i bezwiednie klikne w skrot strony "Kafeteria"... Nagle zamiast strony glownej dzialu ogolnego pojawi sie wielki napis ACCESS DENIED ... I wtedy stanie sie jasnosc............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoto dla Prawdziwej Kobiety
Temat: Noni 15:50 Madmax (info@pijnoni.com) PRZEDSTAWICIEL ALTERNATYWNEGO ZRODLA MEDYCYNY NATURALNEJ TAHITIAN NONI JUICE ZNANEGO NA CALYM SWIECIE I CZESCIOWO W POLSCE ,PRAGNIE POZNAC OSOBY W ROZNYM WIEKU Z CALEGO KRAJU KTORE MAJA ROZNE PROBLEMY ZDROWOTNE I ZA WSZELKA CENE SZUKAJA MOZLIWOSCI ULZENIA SOBIE W CIERPIENIU I SWOIM NAJBLIZSZYM,ZEBY ZYCIE STALO SIE PIEKNIEJSZE I POZBAWIONE CHOROB CYWILIZACYJNYCH Zainteresowanych poznaniem nowych mozliwosci leczniczych jak i mozliwosciami zarobkowymi jako przedstawiciel na dany rejon zapraszamy by zglosili sie > E-mail info@pijnoni.com 0605335855 Strona www. www.pijnoni.com 15:54 tajemniczaaaaa A pomaga osobom z rozstępami bo to coś gorszego niż choroba!!!!!!!!!?????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monky z łonky
Temat: Wygrana!!!!!! 20:44 nikunia19 Czy ktos wygral cos w jakimkolwiek konkursie telewizyjnym, z gazety, radia. A moze cos wyslaliscie i wygraliscie, rozwiazaliscie krzyzowke lub podobnie. Ja tylko raz, wyslalam smsa 2lata temu i wygralam kosmetyki maybelline, poza tym nigdy nie bralam udzialu w innych konkursach 20:46 florian Ja wygralem raz na imprezie darmowe piwo , trzeba bylo tylko zrobic stiptiz ale nic nie pamietam , nie wiem nawet kto wypil moje piwo .:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak..
Temat: Jak powinno pisac sie kafeteria - z duzej litery czy z malej ??? 18:56 no bo nie wiem 18:57 wyluzdana lola z nalezytym szacunkiem oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada czaiła się wszędzie :P \" 00:28 MRK- Edittko poczytaj se przygody Old Szaterhenda i Winetoła to będziesz wiedzieć. Masz karygodne braki:classic_cool: A najlepsze jaja były, jak Indian w tych socjalistycznych produkcjach grali jugole. cholera tylko że nie pamiętam tytułu - a poszukałbym na sieci.:D 00:30 while no mam braki b jedyna rzecz ktora ostatnio czytam jest matematyka dyskretna 😭 i nie jest to bynajmniej fascynujace zajecie :P 00:32 MRK- Czy dyskretna matematyka to coś w stylu jak obczajasz ukradkiem w Albercie czy styknie kasy na wszystkie zakupy?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: to ja 23:32 madziaaaaaaaaaaaaaaa www.coolezanka1986.fotka.pl :) 00:09 no trudno pogódź się z tym\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z.S.K.P.
Topik "Sromem aż do Finlandii?" tikurilla21 Czy da się dopłynąć promem aż do Finlandii? Wiem że są rejsy do Szwecji ale ja muszę odwiedzic kumpelę w Helsinkach. Wie ktoś? 14:28 tikurilla21 przepraszam!!! ale wstyd - miało być w temacie PROMEM! PROMEM AZ DO FINLANDII 14:28 hahahha sromem sromem kochana to ty daleko nie poplyniesz 14:29 tikurilla21 i ewentualnie - jak długo się płynie? albo ktoś zna może adres stronki z tymi promami??? 14:29 ale czapa hehehehe kafeteriusze nie omieszkaja wykorzystac twojego faux pas 14:29 tikurilla21 no już dajcie spokój to była pomyłka 14:31 O RATUNKU ALE SIĘ UBAWIŁAM 14:31 Arahja Szkoda, że "p" jest tak daleko od "s" na klawiaturze. Noo ale może masz łapy jak słoń, kto tam wie... 14:31 Sromem to szybciej bedzie na koniu 14:43 ja tez czasami robie takie pomylki wiec wierze, ze to nie bylo specjalnie. ale ubawilam sie setnie 14:48 **Japonka** buhahahahhahhahahhaha suchar na promie mam piękne stópki 14:49 Buj w Chucie 14:51 Madra Jola 14:56 Takatamsobie Ciekawe.................................................. 16:59 aga.... Superfast pływa z Niemiec( Rostock) do Finlandii ale pewnie i tak taniej wyjdzie poleciec Finnair 17:06 ale ona wyraznie pytala o SROM 17:14 sromem bardzo łatwo wystraczy dac dupy jakiemuś fińskiemu turyście, złapać go na dziecko i podróz gotowa 17:19 tikurilla21 i o to mi chodzilo. dzieki za rade. biore sie do roboty 13:44 tikurilla21 chcę uprzedzić, że powyższy wpis należy do PODSZYWACZA! i informuję, że u mnie na klawiaturze S jest zaraz obok P, to sortugalska klawiatura i może dlatego i dzięki za odpowiedź z tym Rostockiem, sprawdzę 13:46 tak se pisze sorry ale ryczę ze śmiechu! 13:48 no... też lałam ze śmiechu jak to czytałam 16:57 wszystko płynie 17:08 Czarny Charakter Doktor Freud mialby z Tobą ciężki orzech do zgryzienia... ...więcej grzechów nie pamiętam... 22:01 afta sromem powiadasz haahahahahahahhaa duzy masz ten srom,bo pewnie trzeba duzo nimi machac hahaahha 09:11 tikurilla21 Czarny Charakter - ale o co Ci chodzi? Chcę po prostu się tam zrelaksować, biorę rower, parę książek, rakietę do penisa i zamierzam wypoczywać, od tego są wakacje, co w tym złego? 09:21 tikurilla21 przepraszam DO TENISA miało być, i prosze się nie śmiać mam po po prostu pecha a dla szukających sensacji moge powiedzieć, że akurat jestem dziewicą 10:21 Wesley Duphaston pogrążasz się kobieto może nic już nie pisz? 11:50 tikurilla21 żebyś wiedział, że kończę ten topik jedna z drugą tu taka jądra i poucza jakby sama była nieomylna! dzieki za poważne wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne wiem.
niestety nie widziałem topiku o najbardziej kretyńskich cytatach, więc wklejam tutaj: 23:26 Reiha Zbluzgać kogoś. Fajna akcja z moją kumpelą sziedzimy w autobusie i zaczynamy klocic sie z malymi koelsiami i cos tam, cos tam (jeee, wiecie, nie? xD) i zaczynam pierdol sie ze swoim kolegą moja kumpela pierdol sie ze swoja dziwka niezle akcje są z nią fajne ma panna akcje :-0:-0:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GóóóóóRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Odszedł Josef, mój chomik 10:15 ksenofaryna Wstałam rano, a jego biedne małe ciałko leżało w rogu klatki:( Był ze mną dwa lata. Trzy tygodnie temu miał uraz pyszczka, połamał sobie przegrodę nosową, ale już było dobrze Niby nic, niby chomik, ale smutno mi bardzo, bo się do niego przywiązałam. Z zoologicznego go przytargałam, bo mnie litość brała na niego. Był taki duży, wypasiony i inne chomiki go nie lubiały, gryzły go, opluwały:( Panie Józku, byłeś w moim domu promyczkiem chomiczego szczęścia, teraz pozostały mi tylko sierściuchy:( \" Naprawdę rozumiem ogrom tragedii 😭, ale topik genialny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz idziemy na jednego
Temat: siedem topików na 20 urodziny Moderii 12:08 Morgaine A ja tam jestem tradycjonalistka i tradycyjnie wszystkiego najlepszego i żadnych postmodernizmów i tradycyjnie udanej imprezy z jedynym odstępstwem od tradycji - żadnego syndromu dnia następnego 🌻🌻🌻 12:16 monkey brain A ja tam jestem tradycjonalistka i tradycyjnie wszystkiego najlepszego i żadnych postmodernizmów i tradycyjnie udanej imprezy z jedynym odstępstwem od tradycji - żadnego syndromu 9 miesiąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu się śmiejecie z xenofary
ny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Josef odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w dupkę
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Temat: Odszedł Josef, mój chomik tak sobie pisze Mój chomik odszedł akurat w dzień kobiet, musze przyznać, że ja się bardzo upłakałam, to bylo najkochańsze i najmądrzejsze zwierzątko jakie widziałam, ale co gorsza to był chomik mojej córki, która ma 8 lat ta to dopiero płakala, ja ją uspokajałam a sama zaciskałam zęby żeby nie płakać. Umarł na rękach pani weterynarz przy mojej córci, ale ma grobik i chodzimy tam z kwiatkami. Zawsze bedziemy o nim pamietać 12:25 atrida (atrida@o2.pl) dla Stefana... 12:26 atrida (atrida@o2.pl) tfu... Jóźka... Z żalu po@#$% mi sie imiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenia, nie jego śmierć, ale sposób, w jaki opisujesz całokształt - chciałabym kiedyś przeczytać coś Twojego autorstwa dłuższego od postu. :) Nie obrażaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r*
Temat: jak zachowa sie kot a jak kromka??? 14:19 kakti Jak wszyscy wiemy kromka posmarowana masłem zawsze spadnie posmarowana częścią na ziemie a kot zawsze spada na 4 łapy ! Co będzie gdy przyczepimy do grzbietu kota kromkę – oczywiście na górze smarowanie !!! Jakie prawo wówczas będzie zachowane ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wstaw świeższe
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip cool
Nie moge zarezerwowac nicka!Juz od dwoch dni pojawia sie blad! 11:09 chlip chlip Co ja mam teraz zrobic? 11:10 WYPJERDALAĆ 11:11 chlip chlip najadłam się bobu i mam wzdęcia 11:11 chlip chlip spadaj podszywaczu 11:11 a w preferencjach 11:16 chlip chlip W preferencjach mam spanie z głową w kuble na śmieci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T: Znalazlem bluzeczke na smietniku - zdjecie Nieznany (nieznany1985@wp.pl) Dzis przechodzac kolo smietnika zobaczylem te bluzeczkehttp://nieznany1985.webpark.pl/1567_big_1149493440.jp gbyla tak super ze nie moglem sie oprzec i stwierdzilem, ze ona musi byc moja i w zadnym wypadku nie pojdzie na smietnik i potajemnie ja wyciagnalem. jest bardzo delikatna i troche zuzyta i poprzecierane. ma ladne sznureczki troszke nadszarpniete. moze ktoras z Was ja wyrzucila? co o niej sadzicie? ladna? nadawala sie na smietnik? 13.07] 03:49 ladna bluzeczka Kto ją skazał na taki brutalny los?:P:D;) 13.07] 16:42 Nieznany (nieznany1985@wgp.pl) nawet nie wiecie jaie trudne i fascynujace bylo jej wyjecie! 16:43 czym sie zajmujesz a co studiujesz? i czy twoi znajomi wiedza o tym zboczeniu? 16:44 Nieznany (nieznany1985@wgp.pl) niebiesk to smietnikowy kolor?czemu mam ja wyrzucic?rodzice nie wiedza, pociac na szmaty? czemu? 16:44 blake i jego kot. żal mi cie, zboczencu:o 16:47 czym sie zajmujesz no wlasnie jestem ciekawa czy zboczenie idzie w parze z brakiem wyksztalcenia - dlatego pytam co studiujeszczy jest tu jakis psycholog ktory moglby go uleczyc ? 16:49 Nieznany (nieznany1985@wp.pl) to moge powiedziec ze nie idzie w parze z brakiem wyksztalceniakto jest za tym z jest brzydka, na smietnik lub pociac na scierkea komu sie podoba, moglby ja jeszcze nosic? 17:37 m am znajomego studiuje ekonomie, jest na 3 roku. Wiem ze nie ma dziewczyny, ma duzo pryszczy i non stop siedzi przy komputerze. Kiedys zauwazylam przypadkowo ze trzyma damskie majtki w szafie, moze on tez jest zboczencem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnie dobre
Temat: Co robicie z ciuszkiem jak sie Wam zniszczy? 02:49 Nieznany1 (nieznany1985@wp.pl) po prostu pytam co dalej z nim sie dzieje smietnik, darcie na szmaty, czy co innego? 02:54 Pingwinka* Ja zawijam w rulon, obsmażam na półmiękko na rozgrzanym tłuszczu z łosia, a następnie obtaczam w bułce tartej, posypuję serem żółtym i wkładam na 15 minut do mocno rozgrzanego piekarnika. Natępnie, po ostygnięciu, zaspokajam się analnie powstałym krokiecikiem 02:57 Nieznany1 (nieznany1985@wp.pl) no okej a inne kafereriowiczki? 02:57 hehehehehhe dobre+ do Autora - Ty nie masz co robić w taki skwar, nie masz innych problemów? SPAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ. 02:58 mam czym podłogi ścieraći 03:01 Nieznany1 (nieznany1985@wp.pl) nie mam innych problemow jakos nie jest wam dziwnie uzywac bluzeczek jako szmat do podlgi? jak sa szmatami to uzywacie ich w calosci czy jakos defragmentujecie? 03:03 spierdalaj :-D zresztą z defragmentacją też niezłe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Podroz samolotem-jak sie ubieracie? 19:20 niuniaaaaaaaaaaaa hej Przeciez teraz takie upaly...Niedlugo lece samolotem i zastanawiam sie czy wypada zalozyc lrotka spodnice?? 19:25 ale yaya No wiesz, jak juz lecisz samolotem to ubierz sie elegancko, jesli spodnica to tylko za kolano, poza tym nie wypada odslaniac nagich ramion (proponuje elegancki zakiet) i koniecznie zaloz polbuty z palcami i pieta, bo w klapkach to Cie nawet nie wpuszcza. Na glowe kapelusz, moze byc z fantazyjnym piorkiem. Upaly, nie upaly, nie ma lekko, dama trzeba byc, zwlaszcza w samolocie. 19:29 Lunia Ja zawsze gdy wiem, że będę podrózowac samolotem szyję sobie specjalny uniform w barwach odpowiadających logo danej linni lotniczej, a na glowie robię sobie turban z polskiej flagi narodowej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehhe
dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×