Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość hehehehehehehehehehehehe
Temat: Idzie III wojna światowa, ale sie porobilo.... 20:41 Elleke az strach pomyslec, oj bedzie sie dzialo... 20:42 pokruczka powiedz tylko z ktorej strony idzie bo nie wiem czy przy dobrym oknie siedze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ażeżeżeżeże
Temat: niech mi ktos dopiecze 21:16 niedopieczony bo mi brak adrenaliny 21:16 samotinka co preferujesz? mamy w menu: bluzganie, ośmieszanie, rozkochanie z porzuceniem, skok w bok w krzaki... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: kobiety to bezmozgowe cipy 11:52 kobiety to bezmozgowe cipy 11:53 zaiste 12:07 Szkoda bo to własnie faceci - to bezmózgowe cipy .... 12:11 ze niby jak mozg ma byc w cipie?.. no kurcze, czego sie czlek na forum nie dowie 12:12 żmija dobre spostrzeżenie... owszem my kobiety nie posiadamy mózgu w cipkach za to wy faceci kierujecie się wyłącznie swoim fiutem i uwazacie ze to własnie jest wasz mózg .... obwisły ,pomarszczony i od czasu do czasu wam bryknie gratuluję 12:13 hehehe zmija - dobre spostrzezenie 12:14 H-e-h-e Czy do tego wniosku doszedles sam czy tez wpadl na nie fiut Twojego kolegi ? 12:16 ze niby jak he he zmijko, oni przynajmniej maja okreslenie \'glowka\' ... wiec, moze ten maly niekiedy wie co robi, nie badzmy tak okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: czy 37 to stary wiek? 15:14 -0la37- u kobiet oczywiście. 15:16 sprite24 stary ? Juz bardzo podeszly Geriatria, radze wykupic miejsce na cmentarzu. Osobiscie polecam urenke ale to kwestia gustu 15:17 -0la37- pocieszające jest to że ciebie też to czeka hahaha. 15:18 sprite24 co Ty Ja jestem bardziej zapobiegliwa Juz wybieram wzor na urenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Inwazja koronkowych majciochów 17:56 raszpla Czy w waszych miastach oraz wsiach ma miejsce inwazja koronkowych majcioszków? Pojawiają się zamaist stringów pod białymi spodniami lub spódnicami... 17:58 anioł o czarnych skrzydłach Nie wiem... nie przygladalam sie 17:59 muchaaaaa kolejna z wielkim dupskiem ktora nosi wielkie majtasy i zakłada debilny topik 18:01 raszpla Noszę wielkie koronkowe majciochy do kolan 18:03 dwudziestka piatka Mam 25 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Czy mogę nosic koronkowe majtki? 18:03 nie mozesz tylko drewniane 18:05 dwudziestka piatka Dzięki za odpowiedź Dotychczas nosiłam aluminiowe 18:08 nie znacie się !!!!!!!!! najlepsiejsze są z mosiądzu 18:09 ja wogole nie nosze i nie musze dzieki temu uzywac papieru toaletowego. najwyzej po nodze pocieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: pomoc w sparawie pisenki!!!!! 22:41 rabka hej, mam problem bardzo mi się podoba francuka piosenka, która często leci w radiu ale niestety nie wiem kto ją śpiewa a refren leci jakoś tak (napisze tak jak się śpiewa) emłe rzuskale posible, emłe rzuskana posible 22:51 daydream To jest coś Alizee, kojarzę kawałek ale niestety nie pamiętam tytułu... 22:52 tez wiem o jaką piosenke chodz i ale nie znam wykonawcy;/ 22:55 Mietek Wydra francuski opanowany jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: czy sa takie kfiaty , ktore kfitna w zimie np. w styczniu ? jakie? 22:58 Nuila Kfiaty pomidora. Zasać je na glowie to zimą zakwitną. Tak pósty łeb w sam raz na doniczkę. Teraz prośba do wszystkich. Wklejacie te posty tak, że nie ma się ochoty ich czytać. Wklejajcie tylko to co jest rzeczywiście najfajniejsze, a nie połowę topika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:25 łośiu oj tam, wypnij po prostu pupe i wrzasnij: - bierz mnie, ogierze! na to on rzuci sie na Ciebie i zaatakuje Cie zapewne znienacka, podniecony wizja ultraciasnej i gorącej dziurencji - dlatego tez nie zapomnij zrobic nie mniej gwaltownego uniku i cisnąć w niego oliwka albo wazelinka w tubce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem dzisiaj cudowny dzionek... 00:12 Piotrek 21 Nie obrażajcie mnie. Nie jestem świrusem tylko pożarnym facetem, nic dziewczynie do drinków nie dawałem. Piła sama bo chciała. Przesadziła, wybąboliła pól wina i ponad 300 ml wódki. Wymiotowała później, ale dobrze że nie u mnie a na przystanku. W dziecko też mnie nikt nie w kręci bo cos o tych sprawach wiem. Dziewczyny zawsze przesadzają bo tylko przez 1 dzień na 30 mogą zajść, a mało prawdopodobne żebym się akurat w ten wstrzelił. Ale i tak to nie ma żadnego znaczenia bo ona była dziewicą, a przecież błona dziewicza stanowi zaporę dla plemników. Ma własności plemnikobójcze i za pierwszym jej razem nie mogła zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na topicu zaczynajacym sie `mialem dzisiaj wspanialy dzionek...` nie pamietam dalej. Koles jest nie do pobicia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do pobicia, masz rację... Chodziło mi o datę. Pamiętam ten topic sprzed kilku miesięcy. I oczywiście zasługuje na honorowe miejsce na tym topicu!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitnaca jablon
o Piotrusiu caly trza przecztac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: pomocy, zapłodniłem czy nie ....??!! 22:55 marstar hej, mam problem odbyłem swoja pierwsza wspolna kapiel ze swoja dziewczyna, bylo cudnie ale mam problem podczas kompieli ja bawilem sie jej muszelka, wkladalem paluszki do samego konca a moj czlonek byl pewnie morkry chociaz nie zblizal sie do niej, jednak nie wiem czy przez wode i to ze wkladalem paluszki do muszelki nie zaplodnilem swojej dziewczyny, do wytrysku nie doszlo.... pomocy, nie wiem co myslec 23:04 trumtururum \"hej, mam problem odbyłem swoja pierwsza wspolna kapiel ze swoja dziewczyna\" - tego nikt nie zabrania \"bylo cudnie ale mam problem podczas kompieli ja bawilem sie jej muszelka, wkladalem paluszki do samego konca\" - no jeśli to była ARGONAUTIDAE to gratuluję, takie okazy to na wystawę się nadają \"moj czlonek byl pewnie morkry chociaz nie zblizal sie do niej\" - mokry był bo w wodzie byłeś, dziwne, żeby suchy był :O \"jednak nie wiem czy przez wode i to ze wkladalem paluszki do muszelki nie zaplodnilem swojej dziewczyny\" - przez muszlę kobity nie zapłodnisz, ani przez muszlę z morza a tym bardziej klozetową \" do wytrysku nie doszlo\" - a szkoda :P \" pomocy, nie wiem co myslec\" - myśl o szkole i najblizszym egzaminie gimnazjalnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: jak zabić upierdliwą muche..??? 18:49 kisss 18:50 Krwawa_Orlica prawym sierpowym w szczeke najlepiej 18:51 kizi mizi klapką 18:51 siekierą w plecy 22:19 Jędruś.............. trzeba złapać taką muchę za skrzydełka i posmarować jej brzuszek maścią na muchy - zdechnie jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany ogon osła
08:45 nielada problem Witam mam taki problem chodzi o ręce pszedramie jest w sunmie ok ale biceps jest strasznie krótki, wszyscy mi mówia że mam strasznie krótkie ręce gdzie mam sie zgłosic z takim problemem??? a skonczyłem 13 lipca 19lat to pewnie sie już nie przedłużą???? 08:46 nienormalna jestes ??? nie masz większych problemów? 08:48 zgłoś się do psychiatry 08:50 nielada problem może spytam mojego tate, on ma wejścia w służbie zdrowia bo jest posłem może znacie - Przemek Gosiewski może on coś mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne dziecko
Temat: mój syn dostała na komunie wielki obraz z chrystusem 1 2 3 09:35 gracyjkaaa tak wielki ze nie mamy go gdzie powiesic poza tym nie chcemy go wieszać. Dostał go od chrzesnej jakmożna takie cos kupić dziecku????????????? mały płakał potem i mówił że ciocia "go nie lubi" co ja mam zrobić? nie chce zeby myślał o niej źle - chociaz sama takmyślę - mogła kupić mnijeszy obrazek icoś dla dziecka a tak ?// o boże 09:37 chrzesna z moherowych beretów? No cóż trzeba z synkiem porozmawiać , wytłumaczyć,ze ciocia bardzo wierzy w opiekuńczą moc chrystusa i dała Mu ten prezent z miłośći.A potem zapakowac i niech chrystus piwnicy pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne dziecko
C.D. 09:55 palska to niech mamusia kupi rowerek i powie ze to od Jezusa z obrazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotka-zmiotka
z topiku: KRZYZOWKI TOPIKOW, te byly niezle: 21:12 stracciatella Która pani jest juz po zabawie ze swoja myszka?? >>> bosz... myszka mi się klei... Wanna z chydro masażem >>> Pierdzenie w wannie zdarza się wam? Poezja erotyczna >>> Jak sie wkurwie , to se jajca urwe ! Co lepsze ...prysznic, czy wanna.....? >>> WANNA TALK IN ENGLISH????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Niski chlopak ale w fajnym samochodzie, czy warto Obsesion2 poznalam fajnego chlopaka, niestety jest niski ma prawie 170 cm PRAWIE! ale ma fajny samochod, opla calibre i jest bardzo sympatyczny... zy warto z nim jechac na wakacje.. burak to zalezy z ktorego roku ten samochod no i czy ma wygodne tylne siedzenie Iron Nieee, jak opla to nie ma sensu W Toruniu jest taki jeden, co prawda starszy, ale ma Maybacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: skąd mozna.. 21:43 ma ktoś... ściągnąć piosenke Karol \"L\'oiseau et l\'enfant\" ta taka nowa 21:55 to wina platformy można se ściągnąć laktatorem z cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03:00 madzia1988 hej! pisze z kolezanki konta bonie mam swojego,.. czy jesli chłopak wkładał palce tam gdzie powinien wsadzic cos innego..i doszło do wytrysku-ale nie wewnatrz kobiety tylko np na koc:d to czy mogło dosc do zapłodnienia-czy jestem w ciazy..??odpowiedzcie mi prosze. 03:02 jasne jestes w ciazy. Wiadomo przeciez nie o dzis ze facet zapladnia palcami przed spuszczeniem sie na koc.. 03:04 madzia1988 ej to co jestem w ciazy..:?odpowiedz bo ja taka gówniara.hehe..mam 16 lat nie wiem o tych rzeczach za wiele..:/:] 03:26 Hydraulik-ginekolog Ja miałem taki problem z moją byłą żoną. Jak tylko chlapnę na przescieradło a ona gdzieś obok wsadzi tyłek, to zaraz jest w ciązy. Koszmar... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góóóóóóóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany ogon osła
Temat: Poszukuję OCHRONIARZA może być bez licencji 23:38 ELDORADO Dam pracę osobie, której nie obca jest profesja ochroniarska. Najlepiej byłoby jakby kandydat miał jakieś doświadczenie w tym zawodzie i był kulturalny oraz spokojny. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności oraz doświadczenia. 23:40 Wolfram Spider Wszystko się zgadza tylko kurtulalny nie jestem, do chuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy ban
Temat: Jak zgasić kogoś kto pali w towarzystwie????? 22:45 droga noga Jak mnie to wkur...gdy siedze,jem a ktos mi kurzy ,blee.Jak komus dosrac by wstał i odszedł w milczeniu??????? 09:27 uuuuuuuuuuuuuuuuu pierd.....ij go kurczakiem ...jak w reklamie ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: otreby a tabletki anty 20:12 troche zmartwiona wyczytalam gdzies ze otreby zmiejszaja przyswajalnosc witamin(czy jakos tak)i moga tez wplywac na wchlanianie sie tabletek anty.kutde troche sie martwie bo lubie otreby i w ogole maja malo kcal a ja jestem na diecie ale boje sie o wpadke! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trakiszkanka
jak bedzie w jezyku wloskim...? 10:31 kaja79 "Dzien dobry,co slychac?Jaka macie pogode?czy jest bardzo goraco?pozdrawiam.buziaki." 10:36 sprawdz czy bonjorno! pula dio mio? 10:40 kaja79 prosze pszcie bo bardzo mi to potrzebne!!! 10:45 paolo koza buon giorno! tego spitago cacciarone leto di spavola "gęsivo" otti "Biedronka"? volta te missi carpiggiani me obciongo de polyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Ania z Na Wspólnej ŻYJE !!!!! Widzialam ja dzisiaj w telewizji !!! O co chodzi ? 11:51 niesłychane Myslalam ze umarla patrze a tu ona w najlepsze w bialej sukience i pewnie niedlugo za mąż wychodzi, a Igor tak się zamartwial podla dziewczyna, oklamala go i uciekla do innego tylko dla mnie to dziwne ze niby nie chce byc juz z Igorem , ma innego to po jaką cholere znowu w telewizji wystepowac, przeciez wiadomo ze wtedy latwiej ją zobaczy :-0 :classic_cool::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×