Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka tam kobitka

rajstopki podkolanowki i pewna przykra dolegliwosc

Polecane posty

Gość taka tam kobitka

Kieruje pytanko zwlaszca do dziewczyn. Czy zima, kiedy nosimy rajstopy lub podkolanowki i grube kozaki, zdarza sie Wam ze capią Wam po calym dniu nogi/? Mi capia potwornie, jedynie w bawelnianych skarpetkach moge chodzic. Co to jest? Jestem jakims wyjatkiem czy to normlaka ze w tym nylonie jakim sa rajstopki kazdemu tam pocą sie nogi ze zaczynaja brzydko pachniec wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borysek
Mojej dupie też śmierdzą, ale mi to nie przeszkadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankie
Zapewne jesteś jakim pieprzonym cuchnącym wyjątkiem. Fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej len
to chyba przez rajstopy-moze stopa sie szybciej poci ciesz się ze w takim wypadku z dupy ci tak ie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopy na ogół pocą się i w skarpetkach i w rajstopach. Problem polega na tym że w rajstopkach pot łatwiej wydostaje się do buta niż w skarpetkach. No i wszystko zależy jakie buty nosisz. Jeżeli są skórzane to nie powinny śmierdzieć. Ale jeśli jest w nich sporo sztucznych materiałów to już znacznie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grek 30 racja. Zalezy od buta mam dwie pary takie ze jak włozę to po godzinie odjazd.........a mam takie ze 4 dni moge miec na sobie i nie śmierdzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa
UWIELBIAM ZAPACH PODKOLANÓWEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nom!!! Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Masz e-maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulec
A Mój facet uwielbia mnie całować w stopy, nogi, jak mam na nich podkolanka... To dziwne... ale milutkie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyła się pocztą...ale wiesz daj spokój juz.......juz nie raz było tu tylu napaleńców co chcieli kupic rajstopki i podkolanówki noszone zniszczone nieco i jak co to stchórzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ale ja mowie poważnie.Najpierw e-mail, pozniej adres normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Moj adres email to agitator84@wp.pl Reszte ustalimy drogą emailową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz kupić? rajsopki i podkolanówki ode mnie?.........zamiast wyrzucac moge wysłac ........filomenka@wp.pl a co chodzisz w nich? czy się na nie chcesz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Chce na nie ... ;-) Pogadamy przez e-mail... A ktoś już dostawał je od Ciebie??? Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast wyrzucic moge odsprzedac ale chłopak truł mi głowe o coraz to inne rzeczy i nie wysłałam mu rajstopek bo jeszcze chciał inne bluzki ikoszulki..............dac palce to chce rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takie jedne
tez mam takie jedne buty... Sa ze sztucznego tworzywa, raz ubralam je na dluzszy okres czasu, mialam na sobie rajstopki..pozniej tak noga jechal ze wytrzymac sienie dalo, dawalam ter buty na balkon zeby sie przwietrzyly. Teraz w nich nie chodze bo witrzenie nic nie dalo, dalej smierdza, a jak wloze noge na godzine to mozna umrzec... Kupilam po prostu skorkowe buciki , w nich nie ma takiego EFEKTU, na szczescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy faceci noszą rajstopy i dlatego wiedzą jak to jest. Noszenie rajstop jest bardzo milutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobitka
Generalnie problem nie elzy w tym z ebuty smierdza- nosze skorzane, ale same rajstopy i skarpety, obrzydlistwo. Wstydze sie w domu trzymac dezodorantu do stop, bo co moj facet sobie pomysli!!!Przeklete nylony i przeklete moje stopy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaa............. ...
może po prostu nie możesz nosić nic sztucznego? nawet rajstop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssss
ssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssss
ssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka_Pyśka
A ja mam podobny problem, poprostu nie chodze w podkolanówkach,ani rajstopach... Skarpetki też mogą być sexy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz grzybicę stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_siksa
Są mężczyźni, których bardzo rajcuje zapach spoconych rajstop. Koleżanka miała kiedyś takiego chłopaka, który prosił ją, żeby jak będzie brała kąpiel przed uprawianiem seksu, to żeby nie myła stóp i potem przyszła do łóżka w noszonych cały dzień podkolanówkach. Biedna się gimnastykowała (spróbujcie się wykąpać bez zamoczenia stóp), ale na szczęście dla niej ten związek to już przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę
kupić krem antyperspiracyjny do stóp, jest skuteczny przeciw nadmiernemu poceniu się, osobiście używam Oriflame i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×