Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lady*X*

Dlaczego wszyscy mają yorki?

Polecane posty

Gość kayka
KAzdy pies jest fajny - niezaleznie jaka to rasa. Ostatnio faktcznie zrobila sie moda na yorki, amstaffy, goldeny itp. Nie wszyscy kupują je dla szpanu jak tu nikektrzy sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze rybki? mozna patrzec sobie na nie, wyciszac się.........fakt - nie przytuli sie ich.......ale np chomika moze:) hahahahaah.......mały jak york prawie:) , mało zjada i mieści się wszędzie i mozna tez przytulać go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzak jest fajny :) ja nie musze miec pitbula :P wole mojego kota z parkingu :) ale ponoc punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapetka
Jedno krotkie pytanie hrabio: A ktos Ci każe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hapetko :) nie , bardzo chciałbym psiaka ale nie ma mnie czesto w domu a kociak jest mniej kłopotliwy , korzysta z kuwety . Moze kiedys sie zdecyduje :) lubie ludzi , którzy maja zwierzaki i naprawde nie ma znaczenia czy Yorki czy inne :) , myslę ,ze źle mnie zrozumiałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
brawo dla hrabiego :) Kotki tez lubie ale mam alergie wiec zostal mi york :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapetka
Nie sądze, żebym źle zrozumiala, ale niewazne, przyzwyczailam się. A co do braku warunkow do posiadania psa, zgadzam się. Szkoda, że niewiele osob podchodzi do tego na chlodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kota z odzysku i jest kochany, tzn kochana. Przyczyna? prosta- kocham zwierzęta , nieważne czy psy, koty, papugi, chomiki, czy świnki morskie, a kot jest mało absorbujący. Moja mama ma yorka i nie po to -wierzcie mi- aby szpanować, ale dlatego, że są to naprawde kochane psy, energiczne, z mnóstwem ciekawych pomysłów, nie lenią się na zimę (mają sierść podobną do naszych włosów) i biorąc pod uwagę fakt, że z siostrą wyprowadziłyśmy się z domu, a rodzice zostali sami - jest to naprawdę świetny pomysł, na tzw. domową maskotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady*X*
Nie chciałabym, żeby ktokolwiek poczuł się urażony tym temtem. Wiem, ze te pieski potrafią być wspaniałe i urocze, a ludzie naprawde je kochaja. Najzabawniejsze są dla mnie wymalowane panienki na szpilkach które pod pachą nisą takiego biednego psiaczka. ostatnio widziałam taką, niesie go jakby był no nie wiem... gazetą...? tak od niechcenia, łapki mu gdzies tam zwisają, a ona sie przegląda w wystawowej szybie. i po co jej pies....? ja nie wiem. bo każdy gdy zawiesi na niej oko, i tak zachwyca sie psem, a nie nią. he he. pozdrawiam wszystkich miłośników zwierzątek rasowych i nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
zawsze znajda sie ludzie i parapety... sa panienki z yorkami i "karki" z amstafami. A upgolnianie to najgorsza rzecz na swiecie. A yorki maja wlosy a nie siersc :)) i dlatego muszą nosic sweterki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
a ja wam mopsa polecam :) tylko trzeba miec duuzo czasu dla niego, nie moze byc zostawiany sam -chociaz to pewnie tez kwestia wychowania. tak czy inaczej-kochane stworzenia, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boooooo
bo świnki morskie głupio wyglądają na smyczy, a to w sumie to sami, tylko trochę skrzyżowane z mopem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
yorkom czesto marzna nozki. Te psy nie maja siersci....wiec zdarza się, ze ja swojego tez biorę na ręce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrilinka
mi się yorki nie podobają, takie to małe gówno ze przytulić się nie da :) uwielbiam wielkoludy z którymi mogę szaleć a nie bać się, ze niechcąco zgniote czy przycisne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrilinka
kayka ty wredna ździro znalazłas psu dom i ogród? a co z kurwa twoja miłoscią? to się nazywa potwór , nieodpowiedzialny potwór@ myslisz z epies sie cieszył ze go oddajesz? pewnie serce mu sie na czątki rozsypało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubie wielkoludy. goldeny, owczarki, bokserki, husky, dalamtyńki , psy pasterkie, bernardyny cholera każdy mi się podoba :D te duże najbardziej, boje się ze mi się do mieszkania kiedyś nie zmieszczą.. yorki sa za małe jak dla mnie lubie się poprzytulać, duże i potężne psy to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
avrlinka czy jak Ci tam dziecko drogie. Pohamuj swoją rządzę przywalenia komuś ...dobra ? Uwazasz ze lepiej byloby psa oddac do schroniska, czy moze przywiązanie go do drzewa w lesie !!!?? Opanuj się - zrobilam to co uwazalam, ze bedzie dla niego najlepsze. Zaplacialam za niego 1800 zl a oddalam za darmo, wiec daruj sobie uwagi bo i tak gowno o mnie wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
psa oddalam w naprawde dobre rece i nawet wskoczyl ludziom sam do samochodu ! Nawet się za mną nie obejrzal .. z reszta po co ja tlumacze to jakiemus dzieciakowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam rase shih-tzu, male szkraby ktore wciaz chca byc w centrum uwagii, co jest w niej najlepsze to to ze gdy zaczynam sie uczyc wtedy to ona zaczyna na mnie szczekac, gryzc ksiazke i przynosi mi maskotki oraz balonika, slodka zlosnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe nie wiedziałam że
yorki nie mają sierści tylko włosy...proszę o wytłumaczenie różnicy pomiędzy psem z sierścią a psem owłosionym;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psy z sierscia zwykle ja glubia, wypadaja im i sa przede wszytstim z krotka szata, natomias psy z wlosami jej nieglubia ( co jest duza zaleta dla alergikow, gdyz nie sa na takie zwierzaki uczulone ) oraz wymagaja wiekszej pielegnacji ze strony wlasciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
i ich skora czego s tam nie wytwarza zimą i dlatego jest im zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio a jak Ci
się chowa ten kociak? dobrze, że go zabrałeś do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorki
są ohydne :/ lepsze shih-tzu albo westie :D ale są drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilass
mam pytanie,bo widze ze sie tu znawcy wypowiadaja..a co sadzicie o razie beagle?(chyba tak sie pisze) bo planuje kupic.ile kosztuje, jaki w utrzymaniu , charakter itd, mam małe mieszkanie i sie troche obawiam o pieska ze nie bedzie miał w domu ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
trudno uogolniac. Uslyszalam od szefa ze są strasznie glupie. Moj kolega sobie kupil i jak dla mnie ta jego suczka jest o niebo glupsza od mojeg Felka...BIega z nosem przy ziemi. DO czlowieka nie podejdzie, nie zamerda ogonem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjdssd
LADY TO PROTSE ZASTAW SIE A POKAZ SIE.... PRZECIEZ YORKA WIDAC JAK IDZIESZ NA ULICY, FURE POD BLOKIEM TEZ..... No tylko nie widac pustej lodówki, bo ona jest w domu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
taaaaa....yorka widac a doga niemieckiego nie :))) oj polska zawisc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×