Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bi-seksualna 20

do kobiet - czy macie za soba ten pierwszy raz.. z kobieta??

Polecane posty

Gość bi-seksi
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o zainteresowanie
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka chcialaby sprobowac, ale umowilysmy sie, ze ja nie chce. Zrobilabym to dla niej ale kobiece cialo wydaje mi sie takie zimne. A jak sobie pomysle, ze moglabym ja dotknac tak iedzy nogami i bedzie mokra to az mnie dreszcze biora. Nie wiem ale nie moge. Wole faceta sikajacego na mnie szerokim strumieniem i brudnego niz czysta ladna kobietke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkafil
Ja tez raczej jestem hetero, ale często marzę o kontakcie intymnym z kobietką, do tego jakąś piękną chcialabym spróbowac,ale nie wiem jak czulabym się potem moze mialabym kaca moralnego nie może to być żadna z moich znajomych, piękna nieznajoma-to mnie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoro
hmm...probowalam...raz...bylo bosko :) i chce jeszcze. co do kaca moralnego..bylo zerowy. mysle,ze jezeli pogodzisz sie z to mysla, ze wlasnie tego chcesz i jestes na tyle dojrzala, ze po prostu to zaakceptujesz bez walki z sama soba to bedzie dobrze. jedno wiem- warto sprobowac. swoja droga jakbym znala wiecej hetero to trojkacik moglby byc calkiem fajny :) (kkm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalala
piękna nieznajoma z HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupusjhi
lubie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aranda
tutaj jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanajrfi
byloby fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupoty
dzieci drogie, nie jestescie hetero, tylko BISEKSUALNE!!!!! dlaczego ciagle wszyscy glupoty wygaduja w tym wzgledzie!! nie mozna byc heteroseksualnym i zabawiac sie homoseksualnie!!! okreslenie BISEKSUALNY oznacza, ze w sferze Waszych seksualnych zainteresowan sa zarowno partnerzy przeciwnej jak i tej samej plci! sadzac po niektorych wpisac, to czesc bedacych tu Pan jest raczej HOMOSEKSUALNA, ale z jakis powodow woli sie podawac za BI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote na
tak.. to prawda, osoby biseksualne sa zainteresowane zarowno i mezczyznami i kobietami .. jestem osoba bi .. i nie rozumiem dlaczrgo wiele kobiet nie chce lub boi sie do tego przyznac moj przedmowca ma racje, ze nie mozna byc hetero czujac pociag do tej samej plci zreszta wg badan az 67% kobiet jest biseksualnych i marzy o zblizeniu z inna kobieta a dlaczego? nikt nie zrozumie lepiej kobiety...jak druga kobieta nikt nie poswieci kobiecie tyle czasu i nie da jej tyle ciepla...jak kobieta.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalistka
a ja jestem les i cialo kobiece jest dla mnie czyms najcudowniejszyma sex z kobieta to kraina najwiekszej rozkoszy.Jestem w stalym zwiazku z kobietjka od 2 lat nie wyobrazam sobie bez niej zycia...dzieki niej czuje sie najszesliwsza kobieta na swiecie pozdrawamy wszytskich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre rady pani zofii
a ja jestem bioseksualny. biorę wszystko, co żyje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az 67 procent
skad te dane? Ja jestem calkowicie hetrero i za nic bym nie chciala z kobieta. I jakos nie znam bi - a nie sadze,zeby sie przede mna przyjaciolki spacjalnie kryly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
95% znajomych moich nie wie o moim biseksualiźmie i uwierz mi ..ale nigdy...nawet nie pomyśleliby, że spotykam sie równiez z kobietami... jezeli mam ochote opowiedziedziec komus o jakims waznym wydarzeniu..spotkaniu z kobieta to mowie, ale uzywam zawsze meskiego imienia... wiec do przedmowcy: nie znasz drugiego czlowieka... nawet jesli myslisz , ze znasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno jezeli glosno wypowiadasz sie przy wszystkich, ze nigdy bys nie chciala z kobieta.. ze to ciebie nie interesuje.. to powiedz po co one mialyby na ten temat z toba rozmawiac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupoty
drogie Panie! znowu wkraczamy w sfere fantazji:) jaki 60%? skad te dane:) oczywiscie to prawda, ze bardzo wiele kobiet jest CIEKAWYCH:) ale z reguly konczy sie na ciekawosci albo jakims niewinnym pocalunku czy pieszczotach! znam troche takich pan:) akurat jesli chodzi o biseksualizm kobiet to nie bardzo widze tutaj problem odnosnie tolerancji. co do argumentu ze kobieta wie najlepiej jak zrobic dobrze kobiecie:) jest to troche smieszne, bo seks nie polega tylko i wylacznie na technicznych sprawach, gdyby tak bylo to nie mialoby znaczenia z kim sie go uprawia, a jednak ma znaczenie prawda? kobieta ktora nie jest seksualnie zainteresowana druga kobieta nie odczuje nawet odrobinke podniecenia dotykiem tej Pani w porownaniu do dotyku mezczyzny i tutaj nie ma co dywagowac moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila... ja nic nie mowilam, ze tylko kobieta moze zrobic dobrze kobiecie.. nawet o tym nie myslalam do ---- co za glupoty przeczytaj uwaznie moja wypowiedz nikt nie zrozumie lepiej kobiety...jak druga kobieta nikt nie poswieci kobiecie tyle czasu i nie da jej tyle ciepla...jak kobieta.. nie masz pojecia o tym co mowie, bo nie mialas okazji sie o tym przekonac.. wcale tego nie neguje.. ale uwierz, ze ja..biseksualna nie jestem opetana tylko mysla o seksie... kocham swoja kobiete .. okazuje jej swoje uczucia .. szanuje ja .. i otrzymuje to samo od niej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA____25
mam 25 lat i za sobą przygodę z kobietą... było cudnie i chciałabym jeszcze!!!!!! niedawno umówiłam się przez net z jedną les, ale zupełnie mi się nie podobała :O była męska, miała krótkie włosy, zero makijażu. Ja lubię długowłose, ładnie pachnące, z makijażem, zadbanymi paznokciami, biżuterią... no, to wszystko co tworzy rasową kobietę - bo sama też jestem kobieca i zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek1981
hej a co powiedzie na kobiece motylki? Każdej motylkowej nie podoba sie motylek, wiec co jak spotkacie taka dziewczynę? Zrobiłybyscie z nią to? Dalej byłoby to pociągajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłam z Chorwacji
właśnie spróbowałam w te wakacje i było... tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie i za nic bym nie chciala, nie mam w sobie ani cienia bi, na ladne kobiety moge patrzec, ale dotkniecia itp brzydza mnie w najwyzszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan wpaja złe myśli i czyny w dusze wystarczająco słabe, by odsłoniły się dla jego zaborczej mocy. Ludzie tacy mają wspólne cechy. Są egocentryczni, opętani ziemskimi ambicjami i bogactwem, i są uzależnieni od seksualnych zboczeń i siły. Wszyscy znajdą się w piekle, jeśli nadal kontynuować będą wielbienie antychrysta, który właśnie ma się dać poznać całemu światu. Wielu nieświadomych ludzi nie wierzy w szatana, antychrysta lub w ogóle w Boga, Wszechmogącego Ojca. Przymykają więc oko. Mimo to, zastanawiają się dlaczego upadło całe społeczeństwo, w którym żyją. Nie rozumieją zatrważającej prędkości rozpadu tradycyjnej rodziny. Kładą to na karb bolączek współczesnego społeczeństwa. Czego nie wiedzą, to fakt, że rodzina jest priorytetowym celem szatana. Jest tak, ponieważ wie on, że jeśli rozpada się rodzina, wówczas upada także społeczeństwo. Wielu wie o tym, ponieważ staje się to coraz bardziej oczywiste w dzisiejszym świecie. Spójrzcie zatem na seksualną niemoralność. Zastanawiacie się, jak strasznie społeczeństwo zaatakowane zostało przez deprawację. Kolejny raz nie zdajecie sobie sprawy z tego, że to szatan odpowiedzialny jest za każdy akt obscenicznej niemoralności na świecie. Podczas, gdy ci z was, uwikłani w świat rozwiązłości, zboczenia seksualnego i znęcania się nad innymi, będą twierdzić, że czyny te są źródłem rozrywki i w niektórych przypadkach formą dochodu – wy musicie wiedzieć, że będą one waszym paszportem do wiecznego ognia Piekła. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że jest jeszcze kilka heteroseksualnych kobiet w Polsce bo nie wyobrażam sobie związku z kobietą bi, aczkolwiek uważam że szacunek należy się każdemu bez względu na orientację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagata
emilia2 podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×