Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CuteMe

Fryzurki intymne

Polecane posty

Gość CuteMe

to cos, co kazddgo chyba ciekawi?! Otoz, Drogie Panie, kazdy z nas facetow bedzie usatysfakcjonowany, jesli w paru slowach napiszecie, jaki rodzaj fryzurki praktykujecie, co wygalacie a co zostawiacie? Bo chyba cos robicie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaka.
ja na irokeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczek. raz cienszy raz grubszy. aktualnie pierwszy i ostatni raz zem golutka jak niemowlak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on abcdef
Dlaczego pierwszy i ostatni raz golutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choooinka
???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulinda19
przycinam itp ale nie gole do zera poniewaz za duzo z tym zachodu mi to nie przeszkadza a jak chłopakowi sie nie podoba to nie moja sprawa. Kazdy lubi co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efektowna......dama
a ja lubie pas startowy...dla duzego samolotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczocha...
a ja lubie małe czupiradełko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CuteMe- rozszerzenie...
...rozszerzenie dotyczy sprzecznej opinii niz moja. Nie bylo mi dane "natknac sie" na osobke, ktora nie zajmuje sie swoim futerkiem, aczkolwiek podobno jednak wiekszosc dziewczyn wcale sie tym nie zajmuje?!?!? To byla jedna sprawa, a druga.....moze Drogie Panie napisza jak sie zapatruja na ta sama kwestie u facetow? Pozdrawiam " Fryzjerki Samosie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BERTA16==> Prawde mowiac golenie sie na lyso, to pojscie na latwizne....ale z drugiej strony przyjemna latwizne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jest jakas przyjemna i ciekawa Pani, ktora chcialaby sie wymienic i pochwalic swoja fryzurka............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
buheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska999
ja tam mam jak u niemowlaka....juz gole ze 4 lata tak i sie przyzwyczailam i zajmuje mnie to 3-5 minut..heh tak jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
3-5 minut? :P wow :P a czym Ty to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
jakby co to robie takiefryzury ... ostatnim krzykiem mody w tym teamcie jest fryzura w ksztalcie lotniska J.F.K w Nowym Jorku oraz hit tego karnawalu fryzura w ksztalcie Palcu Dożów w Wenecji ... gole tez klaty facetom na ksztlat stumilowego lasu oraz kosmodromu rsoyjskiego bajkonur 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
m_87 -----------> serduszko wycinam zazwyczaj Husqvarna 2500W 🖐️ czasem troche mi "zjedzie" ale jakby co to rekonstrukcje narzadow pokrywam w 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
nie chochliczku Tobie nie Husqvarna ... Tobie powyrywam zabkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
nie znasz mnie Chochliczku ... a oslow znam kilku ... wielu mnie otacza :-o jestem z woj slaskiego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
Ej maet mi nie mow ze sie znamy przeciez ja jeszcze 1,5 godziny temu chcialem Cie lac :-o ale ... zapomnijemy moze o tym niehlubnym incydencie ;) jestes z rejonu Gliwic ? p.s co to znaczy ze jestem do kogos podobny , w jakim sensie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostawiam ani jednego włosa. Najlepsza, łysa fryzorka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
nie pamietasz mnie z tematu o marku Grachucie ??;) poczatek byl niefortunny :) hehehe no faktycznie ja tez tu pisze roznie i nickow mialem chyba ze 200 :) ale jak kiedys bede pisal odpowiadal albo zwracal do Ciebie to podpisze "Ten od Husqvarny" i bedziesz wiedziala o co i kogo chodzi i zeby bron boze nie brac na powaznie wszystkiego co bedzie ponizej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
tak jestem z okolic Gliwic 🖐️ 👄 bezpiecznej drogi zycze do domu p.s o tej drodze to w ogole bez senu ze pisalem ale przynajmniej wiecej tekstu wyszlo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×