Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ngLka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Cześć Myszko :)Kanapka - krwawienie ma nadejść w ciągu 7 dni przerwy, nie w konkretnym dniu bez względu na to czy wcześniej tak było.Zajrzyj do ulotki - jedno krwawienie może nie wystąpić, dopiero brak kolejnego nakazuje wizytę u ginekologa.Jeśli się niepokoisz - zrób test.
 2. Znam niejedną, która urodziła przed 25 r.ż. i ma problem z figurą, schudnięciem.Ja rodziłam w wieku 27 lat, moja siostra w wieku 29 i obie nie miałyśmy żadnego problemu z figurą, u mnie już kilka dni po ciąży waga wskazywała mniej, niż przed.Warto poczytać zanim się wygłosi takie bzdury, jennifer ;)
 3. A, faktycznie, napisała to w kolejnym poście, który dziwnym trafem ominęłam dwukrotnie w trakcie czytania wypowiedzi.No, jeśli to była dyżurująca przychodnia, to prawdopodobnie nie zostawiłabym tak tej sprawy.Bardzo wiele zależy od "góry",bo może się zdarzyć, że nawet Izba Lekarska nic nie da,jeśli są układy i układziki [na forum rówieśniczym znajoma opisywała walkę z przychodnią, skończyło się na tym, że podstępem odebrała kartę, do której miała pełne prawo i traktowana jest w przychodni jak wróg nr 1, bo śmiałą złożyć skargę na brak izolatki, przez co dzieci chore zakaźnie siedzą normalnie w poczekalni].Jestem za tym, by skargę napisać - ale warto się nastawić na możliwe konsekwencje i na wszelki wypadek już się rozglądać za nową przychodnią.
 4. "Ale przeciezautorka napisala, ze byla w dyzurujacej przychodni a nie na izbie przyjec"Autorka napisała, że poszła na izbę przyjęć, a nie do dyżurującej przychodni:"poszłam dziś z moim synem (20 miesięcy) na izbę przyjęć"
 5. Stomatoloszka ma rację--Ja kilkakrotnie dzwoniłam na pogotowie, gdy gorączka nie dawała się zbijać. Bardzo dobrze mnie potraktowano, bardzo szczegółowo poinformowano w jaki sposób postępować by zbić gorączkę. 39 u 20to miesięczniaka to nie jest stan wymagający ratowania życia, moja dwulatka wówczas [obecnie trzylatka] z 39 leżała w łóżku ajeśli dochodziły drgawki, to na spokojnie zbijałam temp. poprzez kąpiel w wodzie chłodniejszej o 1-2 stopnie. A często przy 39 nawet jeszcze nurofenu nie podaję, bo dopiero +/- wtedy organizm zaczyna intensywną walkę z chorobą. Kontroluję jedynie, by nie dobiło do 40.Niestety lekarka, choć zachowała się nieuprzejmie - nie miała nawet obowiązku Cię przyjąć i miała rację w kwestii lekarze z przychodni [są pełnione dyżury w przychodniach - nocami i w weekendy a także w święta - i tam należy się udać, jeśli dziecko kontaktuje].
 6. Skoro nie wiadomo jak będzie to znaczy, że równie dobrze może być za kilka dni, tydzień, miesiąc. I tym samym wiadomo, że owulacja jest jedną wielką niewiadomą ;)No nie wiem, jeśli dla kogoś to nie jest oczywiste, to może faktycznie lepiej wspomnieć, ale wtedy z kafeterii bym nie wyszła przez ilość "gwiazdek", którymi należy oznaczyć post w odwołaniu do wszelkich możliwych interpretacji ;)
 7. Jeśli karmisz, to w ogóle kolejny okres może być za ho ho i jeszcze trochę. W tej sytuacji to norma, choć nie reguła, mogą się regulować ale równie dobrze całe karmienie dalsze możesz nie mieć kolejnej miesiączki.
 8. nie.. lekarzem nie jestem ale faktem jest, że płodność to mój "konik" - jak się zastanowić to w wielu miejscach mnie pełno [choć od kilku lat bardziej archiwalnie, to na gazecie akurat dość aktualnie :D]
 9. To se "poszukałam" - a temat trzeci od góry.Reaktywacja, cześć :)
 10. MaMani to wiosenna? No ładne rzeczy, a ja nie wiedziałam! :))Wstyd i hańba...
 11. Rafinka, nieciumkające, czy inny? Bo zdążyłam się zniepewnić co do ilości topiców, w któych się udzielałąm ;)
×