Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bryłka lodu

Slim Figura Herbapol - jakie macie doświadczenia, działa????

Polecane posty

Od miesiąca ćwiczę, stosuję kremy i balsamy wyszczuplające i peelingi kawowe. Jak na razie efekty mizerne, a po wakacjach przytyłam 6 kilogramów! Przy moim wzroście 153 cm bardzo to widać (być może to działanie tabletek anty, do których powróciłam niedawno po rocznej przerwie). Zastanawiam się, czy może wspomóc siebie od wewnątrz pijąc jakieś herbatki. Może Slim Figura Herbapolu? Dziewczyny piszcie , jeśli to działa, nie chcę wyrzucać kasy w błoto. Jeśli macie także inne sprawdzone herbatki lub inne specyfiki to też się dołączcie i doradzcie! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia wodna
Piłam najpierw 2 tygodnie etap 1 pozniej tydzien etap 2... stabilizacji nie pilam tylko znow zaczelam od poczatku... Na mnie zadzialalo... schudlam dosyc sporo..herbatki powoduja ze nie masz łaknienia no i jakos tam dzialaja wewnetrznie! Do konca nie wiem czy to te herbatki zadzialay czy to stres ktory doszedl w trakcie ale schudlam... lubie je pic bo baaaardzo mi smakuja...pierwszy etap taki anyżowy posmak a druga ma przecudny rozowy kolor :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka 223344
Witajcie Dziewczyny, Nie zawracajcie sobie glowy tymi herbatkami. Zupelna bzdura. Kupowalam cale zestawy na odchudzanie, odtruwanie i utrawalanie. I nic, a wlaściwie rozregulowałam sobie żoladek. W ubieglym tygodniu wyrzuciłam kilka opakowań. Szkoda, że nie wiedzialam o was wcześniej to bym je wam wysłala. Teraz zamiast tych świństw piję wode mineralną lekko podgrzaną z wciśniętym sokiem z cytryny lub pomarańczy. I ćwiczę. Efekty już są widoczne, a co najważniejsze nie boli mnie brzuch. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×