Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _frezyjka_

Metody naturalne - kto stosuje?

Polecane posty

Gość moniaczekkk
no i teraz jak sprawdzilam to znowu mam sluz chyba plotnu bo sie mocno rozciaga... i jeszcze temp mi sie podwyzszyla ale w poludnie... bo rano mialam 36.4 ja juz nic nie rozumiem... teraz jak czytam inne posty to wiem,ze sluz wczoraj i moglam miec zaklocony przez stosunek. ale co z temp bo jak dopiero dzisiaj mialabym owulacje to czemu w piatek mialam tyle sluzu... naprawde duzo...;/ ja juz nie wiem nie mam sily:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
TAKI 'DOBRY SLUZ " MOZNA MIEĆ DŁUGO a szczyt będzie jego ostatnim dniem.(nawet z wstawką "gorszego " w międzyczasie)Brak wzrostu temp przemawia za tym.Tylko nie sugeruj się wzrostem temperatury w południe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkk
no wlasnie dlatego tak do konca nie wiem... jutro rano bardziej bede wiedziala... ale naprawde 12 dnia cyklu ile mialam sluzu to tyle nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkkk
dzis tez temp normalna... :( moze sie zdarzyc ze podczas cyklu nie zwiejszy sie temp?? albo zwiekszy sie w dzien a rano juz nie? nie wiem a w ciazy tak mzoe byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
jesli temp nie wzrosła ( prawidłowo mierzona!) to owulacji nie było-moze jeszcze jest przed Tobą.Jakiej długości maz cykle (najkrótszy najdłuzszy) Po owulacji temp moze rosnąć nawet po kilku (2-3 dniach) od szczytu sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkkk
byla mierzona prawidlowo... cykle mam przewaznie 26 dniowe... poprzednia tez taka byla a wczesniejsza 28 dni... wiec chyba owulacje powinnam juz miec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pewnie lepiej się orienyujecie niżja dlatego się do was zwracam kiedy miałam owulacje? Tylko z tym że brałam leki. Clobegestygyt od 5 do 9 dc. Zastrzyk z pregnylu 14 dc. a według mnie owulacja była 15 dc a w-g ff 17 dc. A jak w-g was kto ma racje z tym śluzem to do końca nie wiadomo dopiero się ucze go rozpoznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Pazia w przypadku tych leków obserwacja bedzie zupęłnie nie miarodajna (ingerują w cykl).Moniaczek czy nie bierzesz żadnych leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
Hello!Chcę zaczac stosowac naturalne metody, bo odstawilam kilka m-cy temu tabletki. Od czego mam zaczac i kiedy? czy mam zalozyć jakiś dzienniczek?jestem miesiąc po laparoskopii (torbiel jajnika)Dzieki za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugaxxx
dzieki bardzo, to mam teraz lekturke...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaggaggBBB
KIEDY Są DNI PłODNE?? JAK TO łATWO ROZPOZNAć?? CZY TRZEBA MIERZYC TEMP. I PROWADZIC KALENDARZYK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkk
tylko cynk i witamine A i E. dzisiaj znowu mam na pewno sluz plodny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Moniaczek tak więc nadal czekamy na owulację jak i wzrost temperatury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia idiotki
Bym musiała upaść na głowę żeby się pieprzyć z jakimiś temperaturkami śluzami itp., jak to i tak jest gówno skuteczne, tylko bym się wrzodów nabawiła i dziecka. To już bym wolała odstawić współżycie. Co wyście na głowę poupadały????? Nie żyjemy w średniowieczu!!! Tyle jest metod, że chyba każdy może wybrać coś dla siebie, nie koniecznie trzeba brać pigułki. Przez ten ciemnogród i świętojebliwych księżuli namawiających do metod naturalnych jest tylko pełno rodzin wielodzietnych ledwo wiążących koniec z końcem i czekających na łaskę państwa :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkk
a dzis nadal sluz plodny... ale w cale nie czuje zebym miala "wilgotno" a temo rano 36.6:/ nie wiem juz... moze byc to spowodowane ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
do "powodzenia idiotki"-pozdrawiam Cię ! Moniaczek -nie wiem czy ciąża sama wiesz co masz na sumieniu ;-) ale niekoniecznie ciąża.Moze nie miałaś tej owulacji a teraz za bardzo sie nakręcasz tez tak moze być .Obserwuj się spokojnie (w miarę). Frezyjka ! całusy! koniecznie napisz mi na gg co w wiadomej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczekkk
w ustach... 8 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczek tez mierzylam w ustach przez 1cykl mialam tak rozniste temp i przezucialam sie na pochwe, wydaje mi sie ze w ustach tez nie bedzie to wymierne bo ja np jak spalam to termomert albo dotykal policzkow od srodka albo nie . takie sa przynajmniej moje odczucia...radze sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczekkkk
dzis rano mialam 36.9 moze to juz w koncu owulacja??:/ ale za tydzien juz powinnam miec termin miesiaczki:/ wiec troche pozno, chyba ze mi sie przesunal:/ a sluz plodny mam do teraz od 12 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spieszę powiedziec, ze metoda jak najbardziej skuteczna- w tym cyklu tym razem odstawilismy gumki w ogole (no oprocz dni plodnych, bo to wiadomo) no i w ciaży nie jestem :-) - 3 dni temu dostałam okres. Tak więc nadal bedziemy stosowac tę metodę. Wiecie, że nawet mó facet się przekonał, a kiedyś to nawet pigułkom nie ufał. Ja sama nie ufałam NPR, ale myślę, że jak się rzetelnie obserwuje swoje ciało, to jest ona prawie 100% skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska5
Zgadzam się z Tobą Mexi -stosujemy z mężem ta metodę od 3 cylki z powodzeniem. Ja dodatkowo wpieram się programem Citilife w moich obserwacjach. Mój mąż tez akceptuje tą metodę i mówi nawet że jakby miał sex codziennie(np. gdybym brała tabletki) to by mu na pewno się zmudził i spowszedniał a przy stosowaniu tej metody można czekac na siebie z utęsknieniem0a dni niepłodne-są jakby świętowaniem :) Dla mnie jako kobiety ta metoda pozwoliła na większą akceptację swojego organizmu, nauczyłam sie obserwować swoje ciao -daje mi to satysfakcję i szacunek do swojej kobiecości. Pozdrowienia dla załozycielki tego topuku- fryzjerki 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Moniaczek! pisz dalej co u Ciebie.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkk
dzis temperatura 36.8 znowu a sluz troszke jego jest ...zdaje sie byc nieplodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
czekamy dalej..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka mala
dziecwzyny sluz moj dzisiaj z wygladu przypominal nieplodny. Kleisty troche klaczkowaty,bialy, ale wieczorem zauwazylam ze bylo troche sluzu rozciagajacego sie... juz nie rozumiem... moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam pytanie????? czy ostatni dzień śluzu płodnego oznacza jajeczkowanie czy koniec dni płodnych?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkk
mnie sie czasami tak wydaje ale nie wiem czy to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×