Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jaaaaaaaaaa

radio ma ryja

Polecane posty

Gość nasz ojciec
W czasie gdy miliony słuchaczy Radia Maryja przygotowują się do dziękczynienia za 14 lat istnienia rozgłośni, medialne ośrodki propagandy przypuszczają kolejne ataki na Radio . Manipulacja, kłamliwe zarzuty, insynuacje, skłócanie - techniki propagandowe pozostają te same. Komu przeszkadza wolny głos Narodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
POMÓDLMY SIE WSPÓLNIE ZA GŁUPOTE TYCH LUDZI,KTÓRZY SIE TU NEGATYWNIE WYPOWIADAJĄ NA O.RYDZKA CZYLI ZARAZEM NA SAMEGO BOGA.............."WIERZE W JEDNEGO BOGA........."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuu .
twierdzicie ze nic nam do tego kto na co wydaje ale LUDZIE ! spojrzcie realistycznie te stare babcie ktore wysylaja na konto tego rydzyka czasem nawet polowe emerytury albo renty mogłyby te pieniadze przeznaczyc na zupelnie inny szczytny cel ..malo jest glodnych dzieci, zwierzal , malo krzywdy na tym swiecie ?:( naiwni, zaslepieni ...na co licza Ci starsi ludzie ? :/ ze ich Pan - Rydzyk przekaze te pieniadze na ten szczytny cel ? przeznaczy ale na wlasne przyjemnosci :/ brzydze sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
...........OJCA WRZECHMOGĄCEGO......."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz ojciec
Nie dajmy się! Pokażmy tym postkomunistycznym żydomasonom, esbeckopederastycznym burkom, że jest w nas Siła i że zasiejemy to Ziarno i nasze Dzieło, to piękne Dzieło, będzie nadal rosło dzięki Wam, moi mili, tym skromnym datkom i Przyjaciołom z Warszawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmjjoooddaa
ciesze sie ze istnieje radio maryja jestem za wolnoscia kto chce niech zaklada radio szatan moze ktos z was?? nie zastanawia was skad ten caly szum z powodu radia maryja?? gdyby bylo nieszkodliwe to niekomu by nie zawadzalo zastanowcie sie czemu wam szkodzi radio maryja przeciez wogle go nie sluchacie zrozumiecie ze przeszkadza komus innemu,chociaz moze nie rozumiecie dlaczego i dlatego jest ten caly szum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuu .
'skromnym datkom' ...jesteście daremni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
STWORZUCIELA NIEBA I ZIEMI............ludzie ,ale blużnicie.Dawać mi tu na tace,bo potrzebuje nowe A8 se kupić........buaahhahaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaaa
mi przeszkadza - nie rozumiesz - bo obraża Imię Boże!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
Żal mi was................tacy jak wy zawsze sobie znajdą jakiś temat,żeby sie powyżywać na innych....Spójrzcie lepiej na siebie,czy jesteście DOSKONALI I TACY NIEWIINI skoro tak ubliżacie Rydzykowi???????????????????????????????????????????? Żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz ojciec
Już wkrótce pojawią się w sprzedaży długo oczekiwane na rynku tabletki antyalergiczne BERETOX MOHAIR C2 ANTI. Wielu naszych słuchaczy jest uczulona na moher a według naszych Naukowców pigułki te pozwolą wszystkim w kraju na swobodne noszenie narodowego nakrycia głowy - moherowego beretu. BERETOX skutecznie zwalcze również czerwonicę buraczaną - 2 odmianę moherowego uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździ fajną bryką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy problem
moja babcia (s.p) przed wojna studiowala w Niemczech.I wspominala, jak sie tam studenci nabijali na poczatku lat 30tych z Hitlera. Mnie sie juz smiac odechciewa Ja tez sie brzydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
Obrażacie ludzi , którzy słuchają radia, a to zarówno starsi jak i młodzież, robotnicy jak i uczeni , filozofowie i naukowcy itd. Ale nie dziwię sie wy zwyczajnie reagujecie tak jak wam mówią oglądane przez was programy, które od lat "NIE SĄ WCALE STRONNICZE". Teraz jest boom na RM i nagonka, wiec oklepane frazesy cytujecie nic głębiej na ten temat nie wiedząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
A ilu takich ludzi chodzi codziennie pop ulicy,którzy widzą tylko czubek własnego nosa i ogoólnie reeasumując-SAMO ZŁO W SOBIE MAJĄ--????Więcej jest takich ludzi wsród nas a wy czepiliście sie głupiego rydzyka i ujadacie tylko na niego!??! Lepiej niech ludzie staną sie lepsi,bo jak na razie to "my sami' wyrządzamy więcej zła na tej ziemi niż rydzyk............Zastanówcie sie ludziska :( Wcale nie popieram rydzyka,ale jaki jest SENS W UJADANIU NA NIEGO?????????????????????????????? Zmieniajmy lepiej zło,które panuje na codzień obok nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
Jak zwykle "widzisz drzazgę w oczach innych a w swoich belki nie widzisz" ... było kiedyś takie mądre przyłowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
Ja widzę drzazge zarówno w rydzyku,ale wydaje mi sie ze więcej sto razy chodzi drzazg po ulicy......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziakmiz
Rydzyk - taki on dobry , że ma w dupie nawet swoją rodzinę dlaczego zapytacie ? to proste co on będzie z tego miał ? od tych naiwnych ludzi ma przynajmniej kasę czyli to co kocha najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
ogóle bez sensu ta gadka tutaj-----------------DO NICZEGO SENSOWNEGO TO NIE PROWADZI.Spadam stąd ,3majcie sie i gadajcie głupoty nadal ,zamiast cos zmieniać na lepsze wsród nas samych.........Żegnam :(w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmjjooddaa
ksieza sa rozni kazdy ksiadz jest inny nie trzeba byc z radia maryja aby potrafic obrazic imie boze nasza religia katolicka jest taka ze nietoleruje homoseksualizmu a nagonka za zydow to stad ze wielu ich jest na szczycie naszego panstwa kregi zwiazane z ojcem rydzykiem (wyborcy) woleliby aby w rzadzie byli ludzie pochodzenia polskiego dlaczego?tego nie wiem..... a co do datkow na radio to kazdy wydaje kase na to co chce i nie musi zaraz dawac na glodne dzieci w afryce sami wydajecie na plyty czy ciuchy(ja oczywiscie tez) ktore mozga wydawac sie innym zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jaaaaa
Bo on ma za dużą władze!!! Hitler też podobnie zaczynał!! i co mamy przymknąć oczy!! Ludzie obudźcie się wreszcie!! A człowiek, który idzie ulicą jest mi obojętny, ale jakby coś mówił obrażając moją wiarę , też bym reagowała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmjjooddaa
a co do wladzy ... to nie zdajecie sobie sprawy jak wielka wladze maja nad wami media... kazde madia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdajemy
to się nazywa manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
A może by tak porozmawiać o manipulacji innych mediów? Dla mnie jest jeszcze bardziej rażąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest w barze europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy problem
kit z manipulacja - ale przeciez to jest KICZ w najczystszej postaci! Nie szkoda uszu i oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
Dobra ja ide spać bo pracue, piszcie piszcie, gdzieś ta zółć musi wypłynąć. Adios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziakmiz
a Wy wszyscy nawiedzeni idzcie juz spac bo gadacie od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Radyja
Alleluja i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×