Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elka*

OWULACJA

Polecane posty

Gość Elka*

Czy któraś z Was wie jak długo pęka pęcherzyk Graafa ? Czy jeśli pobolewa lub kłuje w boku w czasie owulacji to wtedy pęcherzyk pęka czy już wędruje komórka jajowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owu
nie wyczujesz napewno kiedy pęka , może boleć kilka nawet dni , a ile czasu peka to nie wiem pewnie dosyc szybko sie jajeczko uwalnia i zyje 12-24 godz ale prawdopodobnie zdolne jest do zaplodnienia tylko 6 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka*
Czy można w takim razie powiedzieć ze gdy przestanie kłuć w boku to uwolniona została komórka jajowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
też bym chciała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w każdym przypadku inaczej
ale zasadniczo kiedy ból mija pęcherzyk pękł. Mnie boli przez kilka dni, dwa, najapierw tak sobie, potem coraz mocniej, kulminacja i koniec, ale nie jak uciął. Miałam taki jeden przypadek, kiedy mogłam przesledzić czas. To było straszne, bo ból był taki, że myslałam już, że to koniec. Wiedziałam, że to jajeczkowanie, więc natychmiast wziełam 2 nospy i poprosiłam o lód. Pomyslałam, że jesli wytrzymam przez 15 minut to ok, jesli nie, poproszę, żeby mąz zadzwonił po karetkę. Całość tego nasilonego bólu trwała około 30 minut z kulminacją - wtedy umierałam, po której ból zaczał mijać. Po pół godzinie wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×