Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ligutka_

Najpiękniejszy komplement, jakim obdarował was facet.

Polecane posty

Gość aaaaaaa
"jestes sercem bez ktorego nie potrafie zyc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_Farfadette
a mój facet nie ma wyobraźni pod tym kątem :-( I jak tak cofam się pamięcią wstecz nie potrafię sobie przypomnieć ŻADNEGO komplementu, poza: "ja bym tej gładzi lepiej nie położył" ;-) i jeszcze "ostatnio twoja dupa zaczęła nareszcie nabierać kształtów" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfiatuszek-ona
1) mieliśmy z moim obecnym kryzys, nawet przerwę... i podczas jednej rozmowy powiedziałam mu: zapomnisz o mnie szybko. On mi na to, że "nie zapomina się największej miłosci swojego życia..." (m-c później się zeszliśmy znowu ;) ) 2) jesteś moją kobietą (uwielbiam jak to mówi ;) ) 3) jesteś najwspanialszym darem jaki otrzymałem od życia i wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania44
rozpłakałam sie gdy powiedział: "jesteś jak kryształ" i dodał: "taka zerżnięta":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj Myszek dzien przed moimi urodzinami, tulac mnie w lozku szepnal mi do uszka w chwili kiedy jedna noga bylam juz w krainie snow \"Kasiu, jestes moim zycie. zostan moja zona\" az sie poryczalam :) ps.slub bierzemy za 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co
jakby mi facet powiedzial ze tak super wygladam rano z ropa w oczach tak jak ktorejs z Was to bym sie chyba porzygala ze wstretu suuuuper komplement :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi powiedział
"masz prześliczną pizdeczkę" :D Oczywiście stać go na inne w stylu ze jestem jego ukochaniem, marzeniem, snem i szczęściem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mi powiedziałże
kocham cie szalenie i chyba sie z toba ozenie... bierzemy slub za 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaopka
moj mowi na mnie: ty Belzebubie ale nie wiem czy to komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia Bezcewy
Mój misio zawsze grzmoci mi takie bąki,które są przefetorne i z dedykacją tylko dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na pewno z kazdej strony slyszysz komplementy dlatego ja nie bede Ci ich mowil bo mi sie zepsujesz;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj w sumie przypadkiem wyskoczyl z komplementem zycia.bylismy na weselu u mojego brata i jedna lasencja strasznie sie kolo niego krecila (zajeta bylam zabawa z kuzynka i nie zauwazylam, dopiero potem jak film obejrzalam). gdzies w polowie wieczoru jak coraz wiecej ludzi zaczelo wylazic na fajeczke przed lokal,wyszlam rowniez nabrac swiezego powietrza. zauwazylam mojego z lasencja i z kierownikiem z formy brata (delegacja z pracy-kierownik i sekretarka,czyli lasencja). podeszlam jakos tak odruchowo, nikt mnie z nim nie kojarzyl,bo zajeta bylam kuzynka,wiec od slowa do slowa wyszlo,ze juz rok mieszkamy razem.Pan kierownik uznal,ze posmiejemy sie troche i z glupim usmieszkiem zapytal mojego,czy mnie kocha. Jego odpowiedz (wypowiedziana b.powaznie) "tak, bardzo mocno.przepraszam,ze ci to tak rzadko mowie"- kierownikowi i lasencji opadly kopary, chyba spodziewali sie czegos bardziej w stylu "a gdzie tam, jestem z nia bo dobrze gotuje" lub innego zartu. od tego momentu juz lasencji przy nim na filmie nie widzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co na filmie. No po takim komplemencie mogą trzepać się już bez strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe,no w sumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×