Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmm1

Chcemy mieć dzidziusia....

Polecane posty

Chcielibyśmy mieć dzidziusia. zaczęliśmy starania, ale nic na siłe. nie mogę sie tylko doczekać aż pewnego dnia ...nie dostanę okresu, a na teście wyjdą 2 kreseczki..... Czy ktoś też tak bardzo chce mieć malutkie dzidzi ja My!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
My tez bardzo chcemy i staramy sie od 4 m-cy ale u mnie to nie taka prosta sprawa, na razie czekamy cierpliwie, ale boje sie ze ta NASZA cierpliwosc sie skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec betty.... u nas nie ma za bardzo problemy no może jest jeden malutki, ze chociaż mój kochany bardzo chce nie zawsze dochodzi do wytrysku, więc ...sama widzisz...ale jestem dobrej nadziei i trzymam kciuki zarówno za Was jak i za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka Biedronka
Kurcze, dziewczyny, zapomnijcie o tym, że chcecie, wyliczcie dni, szampan, sexowna bielizna ..... efekt murowany, ale trzeba zapomnieć, bo to za duży stres, chcieć "trafić" już. My planowaliśmy dziecko na maja, bo super pora tak jak nasze pierwsze dziecko, nie wyszło, za miesiąc była kolacja przyświecach ..... mam termin na czerwca, też fajny, strasznie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my też zaczynamy myśleć o malenstwie. teraz biorę duphaston, bo mam za niski progesten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm1---- ja tez tak bardzo chcę, niestety poraz kolejny na teście zobaczyłam 1 kreskę. Co prawda do @ jeszcze tydzień, ale ten test wykrywa niby 6- dniową ciążę więc myślałam że może już. Przykro mi, ale mam nadzieję że nam obu się uda szybko zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Was kobitki kciuki :) niestety to nie takie łatwe jak by mogło się wydawać,tylko w gadce jest łatwo a w praktyce gorzej..... ja też długo czekałam aż na teście ujrze 2 kreski w końcu po 8 miesiącach zobaczyółam i mam teraz pięknego 3 miesięcznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!! oj co ja bym dała aby zobaczyć takie dwie kreseczki....i wiecie co chciałabym wkońcu pokazać je mojemu ukochanemu. Jego radość będzie nie do opisania!!!! moja zresztą też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ASIK..... to ja też mocniutko kciuki za Was. Musimy sie jakoś kontaktować i mówić o naszych postępach do dzidzi :-).ja do @mam jeszcze jakieś przeszło 2 tygodnie, więc ....hmm ach te upragnione 2 KRESECZKI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecje co kobitki ,teraz kiedy mam jużmaluszka to bardzo bym chciała dostać @ a tu ani śłychu ani widu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
Witam, mamy z mężem to samo pragnienie:)) dzidziuś - a co do testów - to zrobiłam ich już sporo i nici... Nawet jakbym była kiedyś w ciąży to będę czekała na jakieś objawy lub dolegliwościi :) Pozdrawiam i trzymam kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) i my się staramy i czekamy, obecnie zaczynamy 12 cykl starań, w tym czasie podleczyliśmy mężusiak, bo był problem z nasieniem, a teraz nadal wierzymy, nadal mamy nadzieję i uczymy się cierpliwości :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
U nas niby nie ma problemu, u mężusia wszystko OK u mnie niby też a jednak coś bo nadal (od roku) nic...... Czasem mam takie dni jak dziś, gdy zaczynam tracić nadzieję, że kiedyś się uda ! a czasu nie ma za wiele mam 27latek:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trać nadziei :) w koncu się uda :) a próbowaliście tetsów owulacyjnych, albo monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
Pedagog - czy jesteś Panią Pedagog w szkole??!! Przez 3m-ce miałam monitorowany cykl i brałam tabletki na owulację--owul. była, miźianie z męzuniem było, a wynik --normalny okres---:)) Nie mam już siły nie wiem po co to wszystko czytam -- mam stasznegoo dołaaaaa;)))) Pozdrawiam Was kobitki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
i ja się dołączę do klubu oczekujących na brak cholernej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia jeszcze nie jestem panią pedagog, ale w tym roku kończę studia, właśnie pedagogiczne :) dziewczyny, mogę Wam życzyc wiele cierpliwości, bo ona jets nam potrzebna :) minia, a Twój mąż się badał, czy u niego wszystko ok ... pisałaś, że ok ... więc poprostu musicie trafic, a dlugio się już staracie? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
Pedagog -ja jestem panią nauczycielką -matematyki od 1,5roczku!! Kontakt z dziećmi ma wyśmienity:)) Szkoda tylko, że narazie nie mam swojego;)) Staramy się od prawie roku, były wakcje, byliśmy na urlopie mniej więcej w okresie płodnym i niestety...;)) Moja przyjaciółka ze studiów-Ola urodziła w czerwcu-Zuzię, moja siostra cioteczna Monika urodziła na koniec czerwca -Pawełka, moja przyjaciółka Magda urodziła w sierpniu Igorka, moja bratowa urodziła w listopadzie Szymonka!!!!!!!! Więc z jednej strony b. się cieszę, a z drugiej przeżywam strasznie jak wszyscy w koło (szczególnie w święta) pytają się a wy się nie staracie?? kiedy będzie u Was dzidzia?? i co mam im odpowiadać ;)) sama już nie wiem;) Pozdrawiam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka
HMM..ja tak bardzo nie chciałam a mam juz 7-8 tyg. w brzuszku:( To jest niesprawiedliwe wy chcecie nie amcie ja nie chce mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
16latko, a co na tym świecie jest sprawiedliwe? Współczuję Ci bardzo......widziałam Twój topik o usuwaniu ciąży, ale czy na pewno usunięcie jest dobrym wyjściem? przecież nie Ty pierwsza i nieostatnia wpadłaś.....a jeśli po aborcji coś Ci się stanie i nie będziesz mogła mieć nigdy dzieci? przemyśl czy warto..... Mówisz, że dziecko niechciane, niekochane. Żada wpadka nie jest chciana, a że nie kochasz....hm.....myślę, że to kwestia czasu....pokochasz....w końcu to cząstka Ciebie samej....mała, bezbronna istotka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
Czy mogłabyś podać swojego maila - chcę pogadać z tobą bo gubię się w tych tematach na Kafeterii:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chcę mieć wcale
ale TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE STARAJĄCE SIĘ! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
To pytanie do - Pani Pedagog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
Czemu nie chcesz?! czy wiesz jak cudownie, gdy taka mała, bezbronna istotka - twoja istotka - rozpoznaję twoją twarz mając 2 m-ce i słodko się do Ciebie uśmiecha:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
miniusia:) ma prawo nie chcieć:) nie musi się tłumaczyć:))) dajmy jej spokuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chcę wcale
z wielu powodów :( a poza tym nie czuję instynktu macierz. pomimo 31 lat na karku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×