Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Endoproteza

Dlaczego tak mało dziewczyn lubi seks grupowy?

Polecane posty

W takim razie gorrąca jęsli masz określone upodobania to chętnie je spełnie :) Odezwij się jak będziesz gotowa na bliższy kontakt ze mną. Myślę że pasowalibyśmy do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mruczka...
Moi drodzy ja uwazam, ze dziewczyny zadziej uprawiaja sex grupowy, bo naprawde trudno jest znalezc odpowiednich partnerow,a poza tym to jest tez kwestia zaufania do partnera i poznania dobrze swojej seksualnosci.... Wyadaje mi sie ze dziewczyny decyduja sie na sex grupowy glownie wtedy gdy sa znudzone jednym partnerem lub ich partner je poprostu nie zadawala... MI WYSTARCZA MOJ MEZCZYZNA A POZA TYM NIE LUBIE SIE NIM DZIELIC I ON MNA TEZ WIEC JEST SPOKO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ci któży nie znają sexu grupowegolepiej niech nie obrażają innych, bo nigdy nie wiadmo co im sie w życiu wydaży:)) NIGDY NIE NÓW NIGDY !!! A co do tego że mało dziewczyn , kobiet uprawia sex grupowy(tzwz swing) , to sie z tym nie zgodze, ale cóż tp moje zdanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę
Ja mam wielką ochotę na seks w trójkącie K+2M. Mój chłopak o tym wie, ale nie dopuszcza do siebie myśli, że jakiś inny facet mógłby mnie dotykać. Sam ma ochotę na 2K+M ale ja sie na to nie zgodze dopuki on jest przeciwny K+2M. Błędne koło :-( A przydałoby się coś zmienić bo wkracza już do nas rutuna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfssf
moim zdaniem to bardzo dobże że nie lubią mysla tak byc może dlatego że nie lubie sie dzielic i nie wyobrazam sobie mojej panny bzyyykającej sie z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbb
w sumie mój pierwszy raz był z dwoma facetami dawno tego nie robiłam a bardzo bym chciała ale m ój facet nie chce na prawde im wiecej tym lepiej chyba jestem chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rar
pewnie sie rozmysli i bedzie robił sceny ale twez chcialabym zeby moj facet sie zgodził nic mi nie potrzeba tylko jeden członus wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×