Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

forsycja

Farmona

Polecane posty

Interesuja mnie Wasze opinie o kosmetykach tej firmy. Nie jest moze w 100% naturalna, ale zauwazylam, ze ma o wiele mniej skladnikow niz niektore \"zwykle\" kosmetyki. Osobiscie uzywam szamponu Radical oraz mgielki ochronnej i odzywki z tej samej serii i uwazam to za odkrycie mojego dotychczasowego zycia :) Dlatego zastaniawiam sie nad zmiana kremow, balsamow itd wlasnie na Farmone. Kto podzieli sie doswiadczeniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherine20
Stosowałam szampon Radical i stworzyła mi się szopa na głowie, teraz stosuję szampon z czarnej rzepy i jest o niebo lespszy, niestety pieni się tak samo tragicznie jak jego brat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate20
No właśnie! Radical tak koszmarnie plącze włosy jak chyba żaden inny szampon na świecie (oczywiście zawsze używam odżywki), ale włosy są po nim bardzo miekkie choć szybciej się przetłuszczają. W ogóle używałam całej serii Radical: szamponu, mgiełki, odżywki i serum to ostatnie najmniej przypadło mi do gustu, bo obciąża włosy i jedynie nadaje się do stosowania na noc przed porannym myciem włosów. Miałam też maseczkę do cery z problemami naczyniowymi, ale nie zauważyłam żadnej poprawy. Aha! i jeszcze mgiełkę do włosów z bursztynem - bardzo dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskookaa22
ja z maseczki na rozszerz. naczynka jestem b. zadowolona ;] innych prep. nie miałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię serię antycellulitową (może oprócz ampułek, bo efekty niewarte ceny), rozgrzewający krem do stóp (słabo rozgrzewa, ale przyjemny), masełko do ciała wanilia i kwiat pomarańczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×