Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jeszcze nie wiem

ROZMIARY dla dziecka ..62, 68, 74, ..na jaki wiek ???

Polecane posty

Gość Jeszcze nie wiem

Prosze doswiadczone mamy ..podajcie mi na jaki wiek sa te rozmiary ..Zupelnie nie wiem jakie ubranka kupowac ! Wiem ze tez zalezy od dziecka ale tak mniej wiecej .. Opisy na metkach sa tak dziwne ze trudnoi sie zorientowac . Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja niunia
najpierw nosila 56 po 2 miesiacach 62, nastepne 2 miesiace 68 a teraz w wieku 6 miesiecy dorasta do rozmiaru 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Ja jak sięurodziłam , miałam 61 cm , teraz mam 178 i dlatego nie przyjęli mnie do czołgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj sobie tabel rozwojowych, według nich 68 na pół roku, 74 na koniec 1roku, ale jak widzisz to wszystko zależy od dziecka. Dodatkowo rozmiar rozmiarowi nie równy, moja mała (2,5 miesiąca) z niektórych 56 zaczyna wyrastać, inne są jeszcze dobre i trochę będę, zakładam jej już też 62 niektóre, bo są prawie dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj że również rozmar rozmarowi nie równy jesi jest ciuszek z innej firmy.Bywało tak że rozmiar niby 56 był większy niż 62. ja zaczynałam od 52 i dzidzia się topiła teraz tak jak wspomniałam od firmy nosi mój maluszek 62 i 68 a ma 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Malenstwo ma 2,5 tygodnia, a nosi rozmaita rozmiarowke - wszystko zalezy od firmy - okazalo sie, ze jeden z kaftanikow 62 juz na poczatku byl za maly, choc synus urodzil sie z wymiarami 56 cm i 3290 gram, wiec \"standardowo\"... Przewaznie wchodzi teraz w rozmiar 56 lub 62, na niektore ubranka w rozmiarze rowniez 62 bedzie musial jeszcze dluuugo poczekac - nie ma wiec jednoznacznych wymiarow, ktore odowiadalyby dokladnie dnaemu wzrostowi dziecka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki...
chyba jakaś niemądra jesteś... Przecież nie można zdedydować kiedy jest się w ciąży, jakie dziecko urodzisz! 2kg to waży wcześniak, a nie zdrowe, donoszone dziecko. Mój synek miał wagę 3700 i długość 57 jak się urodził, i wcale nie uważam, że to za duzo. Dużo na noworodka to według mnie jest jakieś 4,5-5 kg. I wcale duża waga urodzeniowa nie świadczy o tym, że dziecko będzie w przyszłości grubaskiem. Mój synek urodził się w miarę duży, a teraz(ma 6m-cy) jest niejadkiem i waży mało w porównaniu z rówieśnikami, które miały mniejszą wagę urodzeniową niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do woronicza 17. Oszałamiająca wypowiedź... Moja córka kiedy przyszła na świat ważyła prawie 4,5kg i miała 58cm wzrostu.Urodziłam ją przez cc. Teraz ma 2lata i waży 13kg(dla nie wtajemniczonych)to mało jak na dwulatkę.Jest niejadkiem i dlatego waży mało.Ale za to jest wysoka,bo ma 95cm wzrostu. Nie opowiadaj takich bredni,że dzieci ktore rodzą się większe niż dwa kg są za grube,bo zawsze wydawało mi się,że lepiej urodzić duże,zdrowe,donoszone dziecko,niż malutkie z niedowagą.Te które ważą 2kg po porodzie nie są wypuszczane ze szpitala,bo są słabo rozwinięte. A Ty dziewczyno chyba wszystkich chcesz swoimi wypowiedziami w anoreksję wpędzić?:( P.S. Do autorki topiku. Moje dziecko po porodzie nosiło rozmiar 62 i do 6m-ca rosła i tyła bardzo szybko.Później i wzrost i waga nie rosną tak szybko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes79
Z ta rozmiarówką to jest tragedia. Rozmiar rozmiarowi nie równy 62:1-3miesięcy 68: 3-5miesięcy 74: 6- 9miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jak się urodziła to plywala w rozmiarze 62 (urodziła sie 54cm i 2700g), teraz ma 4,5 miesiąca i nosi juz 74 bo 68 sa ciasne tak szybko rośnie. A niektóre dzieci noszą 74 kolo roczku wiec wszystko zalezy od tego jak duże dziecko sie urodzi i w jakim tempie rośnie, mysle ze nie da się przewidzieć bo sama sadzilam ze 74 będzie nosila po tym jak skończy pól roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn jak sie urodzil mial 50cm ale ubieralam go w ubranka 56-62, teraz ma 4m i ma 62 cm nosi ubranka 68-74, czasami 62 ale zaczynaja byc ciasne(wszystko zalezy od marki bo 62 jednej firmy jest czesto zupelnie inne niz 62 drugiej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka 56 cm 3600 - jeśli rozmiarowka wypada właśnie jak dla takiego malucha: 56 i 62 - 0-3 mies 68 - 3-6 mies 74 - 6-9 mies 80 - 9-12 +/- 3 tyg. Pozdrawiam i zapraszam do Polskich sklepików na zakupy, z chęcią doradzę. P.s. Nie kupujcie od osób, które palą papierochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały ma 2 miesiące i już nosi rozmiar 68 a urodził się z wagą 3600 i długością 60 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek urodził się 3800g i 54cm. Po urodzeniu 56 były akurat, ale starczyły na 2-3 tyg. 62 nosił do ok. 3 miesiecy. Z 68 zaczyna powoli wyrastać i niedługo wejdziemy w 74. Teraz ma 5 miesięcy. Jedyny wyjątek to body. Mój synek ma bardzo duży korpus w stosunku do kończyn, wiec podczas gdy śpiochy, spodenki i pajacyki 74 jeszcze leżą nieużywane (kwestia 1-2 tyg.), wiele body 74 już jest za ciasnych. Na dniach idę mu skompletować wyprawkę body 80. U mnie jest więc różnica całego rozmiaru w zależności od typu ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja coreczka jest szczupla i dluga wiec spiochy nosi juz na 68, a bluzeczki 56/62. Ma 2 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mój synek to sie jeszcze w 56 topi. Urodził sie niedawno mając 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×