Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooo ooo

PRAWO JAZDY

Polecane posty

Gość ona22.....
ja zdalam za 3 - 3 lata temu.... 1 raz oblalam na miescie 2 raz oblalam na placu... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyra23
Ja zdałam za pierwszym, dwa tygodnie temu, ale właściwie to nie wiem czemu, bo na miescie wymusiałam pierszeństwo i bylam pewna, że mnie obleje, a tu taka miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneh
a ja zdałam 4 miesiące temu za pierwszym podejściem bezbłednie i nie potrzebowałam ,,płacić" ma się ten dryg.Ale wiele zalezy od instruktora ja miaam zawalistego instruktorke i wiele jej zawdzieczam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ NIE WKURWIONY
Kurwa udało sie:D Nawet bez tych godzin dodatkowych z tym pajacem:) Trafiłem na spoko egzaminatora, nie sądziłem, że uda się za pierwszym razem. A najgorszy stres miałem przez testem teoretycznym:) Niestety smutno mi bo prawko bedzie dop. za 3 tygodnie:( Tomaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxxxx
Gratulacje Tomaszek! zobaczymy jak mi pójdzie...ten drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ NIE WKURWIONY
Napewno się uda! 3mam kciuki ;) Po zdanym egzaminie jest taka radość, że najlepszy orgazm nie jest w stanie jej dorównać:D Tak naprawde to do mnie chyba jescze nie doszło - może uwierze jak dostane prawko i wsiąde sam do autka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxxxx
aaaaaaaaa to już wiem dlaczego ten topik jest na forum "życie erotyczne" hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszek
dzieki dzieki - wam też sie uda napewno. Teraz dużo ludzi przed nowymi egzaminami się zapisało i może nie będą tyle uwalać, bo i tak są kolejki :D Zdacie na bank tylko się nie stresujcie bo to najgorsza przeszkoda jaka może was spotkać na drodze:) Powodzenia i dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxxxx
ZDAŁAM wczoraj za drugim razem! Było ciemno /7.15/, padał śnieg, nic nie było widać - a może to i dobrze! Trafiłam na tego samego egzaminatora, co poprzednio. Facet mnie pamiętał i jeździłam po mieście tylko 15 min. Prosta droga, tylko parę razy w lewo, w prawo i pod ośrodek! Na placu też śmiech na sali! Przy wyjeżdżaniu z parkowania prostopadłego przodem zrobiłam korektę, no i za małą, wiedziałam, że wjadę na linię i muszę podejść do drugie próby. Egzaminator podszedł i mówi do mnie :"no dalej niech pani nie jedzie, bo linia, korekta i do tyłu - dobrze mówię?"Ja na to - bardzo dobrze pan mówi! Więc można trafić na ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrusia
ja za 1 razem oblalam miasto..szczerze pwiedziawszy trafilam u nas na najgorszego egzaminatora..ktory wiszczal wyzywal mnie w samochodzie i uwierzcie mialam dosc zatrzymalam sie na srodku on wylazl wsiadl do mnie i pojechalismy na plac..mialam juz go dosc..jak ktos was wyzywa od tempakow..to ciekawe jaki ze mnie tempak skoro plac zdalam i na miescie tez normalnie jechalam...za drugim razem zdlalam bez problemow..na koniec egzaminator puyta sie mnie ktore moje podejscie ja ze 2, a czemu Pani czesniej nie zdala..ja cos tam wymyslilam a oana do mnie dziwne bo bardzo dobrze pani jezdzi:)( teraz od 3 latek smigam samochodzikiem i nie mam zadnych problemow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak
za 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi udało sie za piewrszym, ale prawdopodobnie dlatego że mój egzaminator zdenerwował sie na innego kierowce który wymusił pierwszeństwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdawałam i zdawać nie zamierzam, ale 3 moje koleżanki zdały dopiero za 6 razem :) dwóch kolegów za pierwszym, kilka innych osób za 3. Wszystko chyba zależy od humoru egzaminatora :) Wszystkim zdającym życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×