Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana01

szkoła seksu oralnego

Polecane posty

Gość tak se pisze
Bitina, dzięki za podpowiedź... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wygląda na to że może uda sie przeprowadzić tu wymiane technik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona którą wyżej ktos podał
sie nie otwiera! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajcie a znajdziecie
users.pandora.be/BlackMaster/woordenlijstducumenten/Fellatio.htm Skopiuj powyższy tekst i wklej w pole adresu w przeglądarce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak robisz dobrze ustami
t6o jednoczesnie rób dobrze ręka, ale nie tyllko ruchy posuwiste w góre i w dół ale tez obrotowe :) przekręcaja ręke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźwigamy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patent Betiny jest bardzo skuteczny. Rozpala zmysły do czerwoności. Sprawia, że mężczyzna podnieca się bardziej i bardziej. A co potem? Potem technik mnóstwo. (Czuję się nieco głupio pisząc o tym w ten sposób, ponieważ należałam przez lata do przeciwniczek obciągania, a dziś tak to uwielbiam, że sama błagam o to mojego mężczyznę, gdyż przyjemność z tego jest wielka i obopólna). A właśnie. Co dalej? Możesz brać go głęboko do gardła, a potem na zmianę płyciutko ssać (jak smoczek) wciągając policzki... możesz lekko przygryzać (ale z wyczuciem)... i jednocześnie pieścić palcem przestrzeń poniżej klejnotów... aż do dziurki... no... Wyobraźnia i różnorodność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf1
mam głupie pytanie... liżac ściągacie napletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaa
lubie robic to mojemu facetowi :) przygryzam dodatkowo zebami on to uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawajcie dalej
jakies instrukcje, zeby inni mogli się douczyc! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYY...
Ja mojej dziewczynie robie ... ahh nie da sie opiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man
OK, widze ze sobbie nie radzicie. Po pierwsze mys sie przed seksem oralnym! Nikt nie lubi jak cos smierdzi, ani facet ani kobieta. Mys i kropka. Potem lizanie warg i lechtaczki to sama przyjemnosc. Partnerki w wiekszosci tez uwielbiaja lizac penisa. Oczywiscie jak ktos ma opory to nikogo zmuszac nie trzeba ale... Powiem co lubia facecie: lubia dochodzic w ustach, lubia jak sperma wyplywa z nich (to bialko zadnej ochydy) no i lubia dochodzi i spuszczac sie na cialo i twarz. Cum shoty nie kazda dziewczyna lubi. Ale sa takie ktore same prosza "sposc mi sie na brzuszek" albo cos podobnego. Sperma to plyn zyciodajny a lizanko w jedna i druga strone daje mnostwo rozkoszy. Lizcie sie to bezpieczny seks! of korz HIVem sie mozna zarazic jak komos np dziasla krwawai a partne jest nosicielem.. .ale to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zadna obeznana ale cos wie
pieprzenie... mój męzczyzna np. nie lubi zadnych buziaczków w podbrzusze, nie wspomne o lizaniu suteczków i innych odelglejszych miejsc:) nie lubi tez delikatnego lizania samego penisa, lubi porządnie, mocno, głęboko i łapczywie i dopiero to mu sprawia przyjemnosc. Także to wszystko zalezy od konkretnej osoby. Miałam np. chłopaka, ktory prawie konczył jak tylko wyciągałam język w jego kierunku:P Trzeba ZAPYTAC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackXL
c.d. Największą przeszkodą, żeby "przedłużyć" jamę ustną o gardło i przełyk jest to, że gardło jest ustawione pod kątem około dziewięćdziesięciu stopni wobec jamy ustnej. Tak, więc musisz tak odchylić głowę do tyłu, by gardło i jama ustna, oraz dalej przełyk tworzyły w przybliżeniu prostą linię. Żeby uniknąć odruchu wymiotnego musisz też przez cały czas pozostać rozluźniona, nie stresować się, nie wykonywać gwałtownych ruchów ciałem ani tym bardziej głową czy językiem. W tej pozycji powinnaś być całkowicie bierna i pozwolić Panu, by sam poruszał się w twoich ustach w pasującym mu tempie. Jeśli twój Pan jest doświadczony zacznie ruszać się powoli, szczególnie wiedząc, że robisz to pierwszy raz. Jedyną zasadą, której powinniście bezwzględnie przestrzegać jest utrzymywanie tego samego kąta ruchu penisa przez cały czas. Pamiętaj, żeby być ciągle rozluźnioną. Nie bój się, że w momencie wytrysku zakrztusisz się nasieniem. Wytryśnie ono poza miejscem, które jest wrażliwe na odruch wymiotny, już za gardłem i tchawicą i popłynie prosto do żołądka. Jeśli już przyzwyczaiłaś się do brania go głęboko do gardła, może zrobisz coś, co Panu sprawi olbrzymią rozkosz. Weź członka głęboko w usta tak, by twój nos był zanurzony w jego włosach łonowych. Nakreśl na jego łonie nosem poziomą ósemkę. Rób to nadal, gdy on powoli posuwa twoje gardło. Nie wszyscy są w stanie nauczyć się brania członka do gardła. Często wymaga to wielu prób. Nie zrażaj się, gdy ci z początku nie wychodzi i nie próbuj niczego na siłę. Dobry Pan będzie cierpliwie z tobą ćwiczył, nagradzając widoczne postępy. Dzięki temu do kolejnych prób będziesz podchodzić bardziej rozluźniona i szybko okaże się, że potrafisz połknąć całego członka swego Pana. Teraz zwróćmy uwagę na inną część anatomii, której nie należy ignorować - klejnoty rodzinne. Wiele osób nie uważa jąder za strefy erogenne, ale to nieprawda. Jest to jedna z najwrażliwszych części ciała mężczyzny, bardzo czuła na dotyk, pieszczoty, lizanie, ssanie... Zacznij od delikatnego lizania jąder i brania ich do ust. Pośliń je wcześniej obficie, szczególnie, jeśli twój Pan nie jest tam ogolony. W tym czasie możesz pieścić rękami jego sutki lub penisa. Bądź bardzo delikatna, muskaj te klejnoty niemal samymi wargami i czubkiem języka. Pamiętaj, że jądra są bardzo wrażliwe na ból. Jeśli go zadasz, twój Pan straci zaufanie i spotka cię zasłużona kara. Gdy zaufanie już będzie pełne, możesz wziąć oba jego jądra do ust naraz pamiętając, by przedtem je obficie zwilżyć. Mając oba klejnoty w ustach, poruszaj delikatnie językiem, kręć nim w kółko, ocieraj je o siebie oraz o wewnętrzną stronę swoich policzków... Uważaj tylko przy tym na zęby! Wielu mężczyzn po wytrysku traci siły i zainteresowanie seksem. W najlepszym wypadku leżą i rozmawiają z tobą paląc papierosa lub leniwie pieszczą twe ciało, w skrajnym - odwracają się na drugi bok i zasypiają. Wiele osób twierdzi wręcz, że mężczyzna jest dominujący tylko do pierwszego orgazmu. Jeśli chcesz tego uniknąć, a zarazem dostarczyć Panu więcej przyjemności - istnieje kilka sposobów, aby szybko doprowadzić do kolejnej erekcji i orgazmu. Najprzyjemniejsze dla obu stron jest skoncentrowanie się na innych erogennych sferach ciała - sutkach, brzuchu, podbrzuszu, pachach, palcach u stóp, płatkach ucha, szyi. Wyliż go całego, zrób mu lekki masaż, pieść go dłońmi. Poznasz lepiej jego ciało i doprowadzisz do szybkiego powrotu podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zadna obeznana ale cos wie
i przestancie wszędzie wklejac ten opis z "twój Pan, twojego Pana" bo czytać sie da...bleee. Moj chlopak Panem to jest jedynie dla swojej pit bullki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jack
napisz teraz jak sie robi minetkę, bo chciałabym pokazać ten temacik mojemu facetowi. oboje dziś przetrenujemy twoje wskazówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorien17
wczoraj robilam po raz pierwszy swojemu chlopakowi "loda"(w dodatku to byl w ogole nasz pierwszy raz) .. i powiem tak-bylo cudownie! nie sadzilam,ze sie na to odwaze, ale .. samo poszlo :) dziewczyny, to naprawde nic strasznego! a jesli ufacie swojemu partnerowi, a seks nie jest dla was tylko zaspkojeniem jakiejs potrzeby to .. warto sprobowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee a co
a co z tym napletkiem?? sciagacie czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario21
jak to czytam to az musialem sie odezwac!!! pomyslcie czasami! no pewnie ze trzeba sciągnąc napletek by facet odczowal większą przyjemnosc! a zresztą kazdemu inna technika odpowiada wiec lepiej jak spytacie o to swoich partnerow "jak mam ci obciągnąc kochanie" najlepiej jak kobieta robi to z oddaniem i zaangazowaniem to juz duzo:) a wędzidełko(to co łączy napletek z kapeluszem) jest jednym z najprzyjemniejszych miejsc na penisie wiec podzialajcie dziwczyny w ty punkcie językiem napewno sie powigina facet troche jak bdziecie to dobrze robily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackXL
Do zboczonej staruchy! TAK BYłO. Pozdrów starego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DON ALWARO
JAK CHCESZ ZEBY BYŁO MU SUPER TO POMYŚL SOBIE ŻE TEN JEGO PENIS TO KIEŁBASA PODWAWELSKA !! I WSADZ ILE DASZ RADY DO GĘBY I WTEDY NACISNIJ ZĄBKAMI JAK ZAJECZY TO ZNACZY ZE SZVZYTUJE !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik031
Słuchajcie mam 22 lata jestem mloda kobietą mam wspaniałą 4-letnią coreczke mam kochanego faceta starszego odemnie o 19 lat kochamy sie . A pieszczoty są dla ludzi niewidze nic w tym dziwnego sprawic przyjemnosc mojemu facetowi z wzajemnoscią!!! są zwiazane z tym pozycje np...69... i obydwoje jestesmy szczęsliwi a po tym bardziej ma sie ochote na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupuup
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanke
Facet o pseudo Reiter prowadzi niesamowite zajęcia-szkolenia, za pomocą psychologii potrafi sprawić że każda, nawet taka co najbardziej się brzydziła, lyka spermę jak nektar. Tak samo potrafi pomóc w przypadku fobii przed analem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzik
Witaj "Tanke" To podaj mi prosze adres tego cudotwórcy. Zaprowadze tam swoją kobiete, bo czasem mam wrażenie, że jam ma sie do tego zabrać to wolałaby wskoczyć w przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Ciechocinku- fajne uzdrowisko i tam jest jedyna w Polsce Szkoła Orgazmu, gdzie razem ze swoim partnerem lu bez możecie się wszystkiego przyjemnie i kulturalnie nauczyć. Widziałam tam kobiety w absolutnie różnym wieku. Warto prawidłowo rozumieć swoje ciało, osiągnąć maksimum rozkoszy, poznać ektowoltę, tantrę itp. Być może są tu osoby, które już skorzystały- warto by usłyszeć ich opinie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulcia
dzieki za rady dzisiaj próbuje a jutro napisze wrażenia mam troche obaw bo sie zraziłam do lodów po jednym facecie ,mam nadzieje że teraz będzie lepiej bo on bardzo tego chce trzymajcie kciuki ,mam pietra jak diabli ale spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×