Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TOMASZ_Z_WARSZAWY

PANOWIE-TO DO WAS

Polecane posty

JESTEM CIEKAW ILU Z WAS JEST NIEZADOWOLONYCH Z POŻYCIA SEKSUALNEGO PO ŚLUBIE. JA BYŁEM NAIWNY-PRZED ŚLUBEM KIEPSKO,BO NIE BYŁO GDZIE I STARZY CIĄGLE. POMYŚLAŁEM-PO ŚLUBIE WE WŁASNYM \"M\" BĘDZIE LEPIEJ-JAK BARDZO SIĘ MYLIŁEM-RAZ W MIESIĄCU (JESTEM SZCZĘŚCIARZ). DLACZEGO TAK JEST ??? DROGIE PANIE KTÓRE TU ZAWITAJA Z CIEKAWOŚCI-NAPISZCIE TEZ COŚ OD SIEBIE. POZDRAWIAM -TOMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś musi być z twoja żoną kiepsko moze ona nie ma potrzeb seksualnych..... ja takiej sytuacji nie rozumiem po ile macie z żoną lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIQ
Sorry ale Ty chyba nie potrafisz rozpalić swojej żony,zafascynować ją,otworzyć przed nią wspaniały świat seksu.Będziesz miał trudne zaanie,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka zasada Tomaszu z wawy Otóż jeśli w łóżku jest chujowo przed ślubem to po ślubie też będzie chujowo. Niech nikt nie liczy na poprawę po ślubie bo to łabędzi śpiew U mnie seks przed ślubem był super i takim pozostał do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh życie
zacytuję kolegę: ja to myślałem , że po ślubie będzie lepiej, a tu nawet nie częściej był to żart ale czasem bywa prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka32
Pewnie jestes kiepski :O Mialam 4 Tomkow i kazdy byl do dupy :O przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Tomaszu
ja też jestem świeżo po ślubie, a sex - tragedia, mnie się nie chce, bo wiem jak będzie, nudno. Mój mąż chciałby, wydaje mu się, że jest świetny w łóżku, cóż, to nie prawda. Jak już się bzykamy to wszystko razem trwa do 15 min. Tragedia. Nigdy nie miałam orgazmu i tak pewnie zostanie :( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Tomaszu
a co do Tomaszów, to coś w tym chyba, psia kostka, jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapetka
Wydaje mi się, że ślub nie ma tu nic do rzeczy. Jedynie w przypadku par, które dopiero po ślubie zamieszkaly razem we wlasnym M. MAsz chyba problem, porozmawiaj szczerze z żona. Jestescie za mlodzi, by tlumaczyć to wiekiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie hapetka Ślub w obecnych czasach nic nie zmienia, więc skoro jest kiepsko przed ślubem to po ślubie napewno nie będzie lepiej bo niby dlaczego miałoby być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Tomaszu
Zastanawiam się, jak to wogóle jest być z facetem dobrym w te klocki i czy tacy są czy może dookoła same chwalipięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja baba też jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry w łózku to pojęcie niezwykle względne. Jak dana kobieta jest w pełni zaspokajana przez swojego partnera to uzna go że jest dobry w łózku, jednak inna kobieta wcale może być niezadowolana z pożycia z tym samym facetem. Tak samo z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eppp
ja to bym nawet zaryzykowal stwierdzenie, ze jesli przed slubem z tym kiepsko - to po slubie mogila po prostu ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Tomaszu
W takim razie, brak mi szczęścia. Z tego co tu czytam to nadziei, na poprawę hm pożycia, raczej nie powinnam sobie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Tomaszu
No to pięknie, najgorsze, że na dobrą sprawę nawet nie wiem co tracę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Tomaszu
czyli wychodzi na to że szczęściara ze mnie, nie do wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE CHCĘ TEGO W TEN SPOSÓB TŁUMACZYĆ,ALE MOZE TO JEST WŁAŚNIE POWÓD TAK WIELU ZDRAD OBOJGA PŁCI. JUZ SIE NAD TYM ZASTANAWIAŁEM-CHOCIAZ JESZCZE NIE WYKONAŁEM ZAZDROSZCZĘ JESZCZE GOŚCIOWI KTÓRY POD NICKIEM \"SZCZĘŚLIWY\" WYPOWIADAŁ SIĘ NA TOPIKU O NAZWIE \"NA TWARZ\" NO CHIBA,ŻE ŚCIEMNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Tomaszu
Może On zacznie zdradzać mnie, strasznie czarne wizje. A miało być tak pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam was więc nie wiem jak rozwiążecie swe problemy. Może szczera rozmowa albo wizyta w poradni małżeńskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomku... apropo tomków to moze cię pocieszy ze ja spotykam sie z facetem który mam właśnie tomek na imię i... nie mam powodów do narzekań;) wręcz przeciwnie, uważam ,ze jest to pod KAŻDYM względem najcudowniejszy facet pod słońcem a wasze problemy w łuzku.... sama nie wiem , moze rzeczywicie macie nudno... moze powinieneś sie dowiedzieć czegoś wiecej jak kochać się z zoną aby było to dla niej, dla wasz prawdziwą przyjemnością najpierw troszkę teorii, podstawy jakieś, a mysle ze i szczera rozmowa o swoich wzajemnych oczekiwaniach jest bardzo bardzo potrzebna, wrecz niezbedna po prostu takie rozmowy wymagają ogromnej odwagi od partnerów ale chyba warto a próbowałes z nią rozmawiać na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomku... apropo tomków to moze cię pocieszy ze ja spotykam sie z facetem który mam właśnie tomek na imię i... nie mam powodów do narzekań;) wręcz przeciwnie, uważam ,ze jest to pod KAŻDYM względem najcudowniejszy facet pod słońcem a wasze problemy w łuzku.... sama nie wiem , moze rzeczywicie macie nudno... moze powinieneś sie dowiedzieć czegoś wiecej jak kochać się z zoną aby było to dla niej, dla wasz prawdziwą przyjemnością najpierw troszkę teorii, podstawy jakieś, a mysle ze i szczera rozmowa o swoich wzajemnych oczekiwaniach jest bardzo bardzo potrzebna, wrecz niezbedna po prostu takie rozmowy wymagają ogromnej odwagi od partnerów ale chyba warto a próbowałes z nią rozmawiać na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejciu jakie błędy
herionka chyba masz male wymagania jezeli chodzi o facetow :P i jeszcze ta ortografia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Tomaszu
Dzięki Daniel, miły z Ciebie człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×