Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiak

niedoświadczona

Polecane posty

Gość Asiak

mam 23 lata ale jakoś tak wyszło, że kompletnie nie mam pojecia na temat niektórych rzeczy, wiec jako, że jestem niedoświadczona, mam parę dziwnych pytań: czy to normalne, że mój facet zaczyna sie pocić (znaczy się skóra na jego plecach, brzuchu i torsie staje się wilgotna) gdy zaczyna pieścić moje nagie ciało? Jak go podniecić ubiorem? Znaczy się nie chodzi mi o bieliznę, bluzki z dekoltem tez chyba odpadają, bo nie mam za bardzo co pokazywac... no narazie to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak nie piernicz głupot proszę. Może i nie miałaś seksualnych kontaktów z facetami ale nie trzeba ich mieć żeby nie wiedzieć tak podstawowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka32
nie tylko sie poci ale nawet sapie,steka i jeczy :O buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zdarza się że
czasami coś dziwnego wypływa z jego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
to ze spapie, jeczy, stęka i ze coś z niego wypływa to wiem i mnie to nei zaskakuje, ale zeby sie "pocic" na sam mój widok??? to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
wybaczcie ale do tej pory sypiałam tylko z owczarkiem niemieckim. On mocno sapie jak mnie bierze na pieska więc się zastanawiałam czy mężczyźni sapią podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
hahah ale zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
To moja prywatna sprawa co robię ze swoim pieskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
Moi rodzice oboje sapią gdy się razem kochamy. Tyle że tato się mocno poci i nie wiem jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
hahah no zakładając , że mamy nie mam a ojca sie pytac o to nie bede, bo nie dość ze jest jakieś 500 km dalej (przeciez smsem nei wysle mu takeigo pytania) to nawet jeśli bym sie spytała to on by mnie chyba wczesneij dopadł i wykastrował, znaczy sie wysterylizował... a na tym forum tak, jak mogłam sie tego spodziewac zero pomocy... Dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
zdarza się, nie kazdy ma to szczęście, że ojciec wypycha dziecko z domu i życzy zeby przespała się z pierwszym lepszym... nie tylko ja bym na tym ucierpiała ale mój chłopak też, tak jak jest teraz mi odpowiada - on daleko w nieświadomosci a my razem i za z głupimi pytaniami... nawet dziadków już nie mam, wiec nawet ich się poradzić nie mogę... wam sie wydaje, że kazdy człowiek na świecie to jakiś super znawca sexu, pieczot itp... i kazdy z was mógłby startowac w jakiś mega światowym konkursie i udowadniać ze jeden jest lepszy od drugiego, ale na szczescie albo i na niesczescie tak nie jest, są jeszcze osoby niedoświadczone (m,in. ja dzieki mojemu ojcu, który zawsze trzymał mnie "pod kloszem" zdala od facetów) i niby od kogo miałam sie dowiedziec co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest twój problem skoro byłaś tak chowana Napisałaś że jesteś z tego dumna że nic nie wiesz w sprawach seksu. A skoro tak to daj nam spokój bo my jesteśmy źle chowani skoro wiemy cokolwiek o seksie. Żyj sobie dalej w błogiej nieświadomości bo przecież ci z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
ciekawe gdzie napisałam ze jestem z tego dumna? wcale tak nie uwazam!! moze żle zrozumiałeś mój post albo ja go napisałam w sposób nie zrozumiały dla innych... zresztą co za róznica... i tak w większości jesteście nei mili:( ale ja już na to nic nie poradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotainnna
pewnie asia zadajesz pytania ale masz do tego prawo to forum jest dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam osoby które miały bardzo rygorystycznych rodziców a mimo to potrafiły jakoś sobie życie erotyczne ułożyć. Trzeba tylko chcieć I czemu o wszystko chciałaś pytać rodziców a nie lepiej poroznmawiać z przyjaciółką? Albo poczytać jakąś lekturę? Dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co za facet! Daniel czy jak ci tam,dziewczyna zadala pytanie,wiec albo na nie odpowiedz albo nie nie truj kompletnie debilnymi frazesami.Zenujacy jestes.Po to jest forum zeby sie ewentualnie poradzic.Ona jest tutaj jak najbardziej na miejscu,tak samo jak jej pytanie.Ty natomiast nie do końca,zdradze ci w tajemnicy ze to kobiece forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece forum ?? Prędziej debilne forum!! Przcież połowa z was to idiotki Choć nie uogólniam bo niektóre są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
tłumy znawców i przedsmiewców z danielem na czele. On zawsze potrafi doradzić cos ze swego podręcznego poradnika dla inteligentnego inaczej. Szkoda, że udajac eksperta nigdy nie doczyta pytania do konca. Bo odpowiedzi sa zawsze nie na temat. do Asiak--> tak, zachowanie Twojego faceta jest normalne. Widać sam Twój widok go podnieca. Nie zwracaj uwagi na debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Daniela.wawa
to spieprzaj, nikt tu Cie na siłe nie trzyma. Poza tym ty cos o debiliźmie wiesz- z doswiadczenia. Sam jesteś bezdennie tępy. Intelektualista się znalazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
Ja też się pocę nie tylko widok swojego partnera ale i równiż Pana Kazia który sprząta nasz podwórko. Nie wstydzę się tego i nawet się nie myję bo to wbrew naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
dziekuje przedmówcy za praktyczny pokaz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
moge prosić o jeszcze jeden? Czy to juz było maksimum debilizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś zadaje głupie pytanie na forum to musi się liczyć że otrzyma tez głupią odpowiedź. Czasem mam dosyć i wtedy jebię taką zagubioną duszę, a jak tobie to przeszkadza to twój problem Dlatego radzę ci Idź się wypałuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
nazywam się normalka bo normalnie jestem jebniętą cichodają. Na codzień pracuje w żabce i kafe jest jedyną możliwością wykazania się moim intelektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Daniel. wawa
Każdy ma prawo zadawać pytania. A to czy one sa głupie czy nie to nie Tobie to oceniać. A jak masz czasami dość to idź i rzuc się z mostu, a nie wyładowuj flustracje na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie mnie to oceniać to tobie również Dla mnie kafe to rozrywka a dla ciebie to substytut twojego dennego życia, dlatego się tak unosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
no, proszę! A juz myślałam, że nie wymyślisz nic durniejszego! Moze cos jeszcze? No i chciałam się dowiedzieć skąd u ciebie ta niechęć do żabek? Może jakies traumatyczne przezycia z dzieciństwa? Znienawidzona pizamka w żabki? Chcesz o tym porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×