Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiak

niedoświadczona

Polecane posty

Gość do Daniel.wawa
znowu cenne porady? Nie masz kompletnie pojęcia o moim zyciu. I to raczej Twoje życie jest denne, skoro musisz odreagowywać swoje flustracje na ludziach na forum. Wyjdź z domu, do ludzi, poczytaj jakąś książkę, obejrzyj wystawę, zapisz się do psychologa, a zobaczysz, że świat to nie tylko komputer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
Odczep się ode mnie podszywaczu To że jestem samotną piędziesięcioletnią kobietą to o niczymjeszcze nie świadczy. Żyje pełnią życia Mam żółwia, psa i dwa koty. Kontakt z ludźmi nie jest mi do niczego potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
eeeeeeeeee, to już chyba koniec twojej głupoty. A tak liczyłam na więcej. To było beznadziejne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
Daję dupy za gar zupy Zadowolona jesteś głupia szmato? Podobno masz inne rzeczy do robienia więc daruj sobie komentowanie moich podszywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
hahahahahahah! zdenerwował się malolat:) Aktualnie bardzo mnie to bawi, wiec moze zajme się tym:) Sie nie denerwuj, wyskoczy ci jeszcze wiecej pryszczy, poza tym dowcipność twoich podszywek się zmniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
a skąd wiesz że nie jestem kobietą która siedzi w domu bo jest na zwolnieniu chorobowym? podszywam się pod ciebie bo jesteś beznadziejną pseudointelektualistką, która wygłasza swoje moralizatorskie tezy na temat wypowiedzi forumowiczów. Nie krytykuj innych skoro nie chcesz żeby ciebie nie krytykowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
wybacz, ale nawet jakbym była pseudointelektualistka, to nie wiem jak ciebie nazwać. Poziom twoich "podszywek" jest tak zenujacy, że nie pokuszę się o nazwanie tego. Krytykowć mozna, każdy moze mieć swoje zdanie. Ale pod swoim nickiem. Chyba na tyle charakteru masz (bo kultury zadnej), żeby wymyślić cos swojego. Poza tym nazywanie kogoś "jebnietą cichodajką" nie jest krytyką tylko ograniczeniem umysłowym. O własnie, swietny nick, może skorzystasz? mam nadzięję, że chorobowe się skonczy, podobnie jak psychotropy. Może coś ci pomoga. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
a jesli chodzi o przyjmowanie krytyki....tę radę sama zastosuj, bo ewidentnie masz z tym problem. A podszywanie sie zostaw tym, którzy mają odrobine fantazji i kultury, a co za tym idzie są smieszni w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie dziewczyny siana Kafe jest stworzone dla rozywki a nie po to żeby sobie tu załatwiać sparwy życiowe albo szukać odpowiedzi na trudne pytania. Jak ktoś ma poważny problem to się zgłasza do odpowiedniej osoby a nie wygłasza na forum myśląc że będzie brany poważnie. Autorka tego topicu powinna się z chłopakiem zgłosić do seksuologa bo to on powinien być adresatem tych pytań We mnie wzbudzją tylko śmiech do którego zresztą mam pełne prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no tak
to jest twoje widzenie forum- ze to rozrywka. Ale inni moga mieć na ten temat odmienne zdanie i to nie powód żeby ich gnoić. Fakt, ze o powazne rzeczy należy pytac fachowców. Ale wyobraź sobie minę seksuologa jak by sie zapytała, czy to normalne, że facet sie poci jak się podnieci:) Szkoda kasy na to, zeby zobaczyc jak gość sie dusi ze śmiechu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc potwierdzasz że to pytanie jest beznadziejnie głupie :) Skoro zawodowiec może umrzeć ze śmiechu to nie dziw się mnie prostemu człowiekowi :) PS. do seksuologa można się dostać darmowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no tak
hmmm, ja bym powiedziała, ze strasznie hmmm mało inteligentne. Ale kto pyta- nie błądzi:) A jak twój dzieciak zapyta, czy dzieci rozsna w kapuscie, tez mu powiesz, że jest dziwny?:) ps. Dzieki z info:) na wszelki wypadek cenna informacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak to idiotka
HAHAH ALE SIE UŚMIAŁEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×