Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedząca

a jak się nie zmieści???

Polecane posty

Gość niewiedząca

boje sie ze penis nie zmieści sie w mojej pochwie...bo takie większe przedmioty sie nie mieszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakimi probowlas
przedmiotami jush?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TLENOholik
jak sie popieści,to sie wszystko zmieści...biedne misie złośnisie...im sie nie wszystko mieści...niewłaściwe pieszczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie wiem
a moge powiedzie że mi sie miesci tylko do 14 cm, potem już boli. Jak bede sie chciała kochac z facetem ktry bedzie miał wiekszego to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniak0050
a traf na takiego z wiekszym!!! naoglol w polsce to oscyluje kolo tego rozmiaru, owszem sa i wyjatki opnizej 10 cm ale i tez i powyzej 18 cm. ale zadko, wiec czego sie boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie wiem
boje sie że bedzie bolało i nie wiem czy to jest kwestia mojej budowy czy nikłego dowiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się tak...
Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, brodawki, łechtaczki... rodzą dzieci, często mają cesarkę... mają silikon we wszystkich częściach ciała... depilują sobie włosy na nogach, golą się pod pachami woskują sobie wzgórki łonowe... robią sobie lifting, odsysają tłuszcz.... robią sobie tatuaże...zmniejszają sobie żołądki... usuwają sobie żebra... operują biusty... wycinają skórki na palcach... nie ma że boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfk
tez sie tego boje :/ ja nawet tampona nie moge wlozyc... wchodzi tylko ze 2 cm :( i to ten rozmiar mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no tak
ale to co innego jak sie nastawie że boli i wiem że po tym bede piekniejsza a co innego seks ktory od poczatku do konca powinien byc przyjemny nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się tak...
jest przyjemny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×