Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalala

Trójkąt..

Polecane posty

sytuacja wyglada nastepujaco: -jest to moj kolega z uczelni, z ktorym jakies 2 lata temu moglam byc wiecej niz kolezanka, jednak nie skorzystalam z tej szansy, bo wtedy byl niedojrzalym i nieopierzonym rowesnikiem -tymczasem teraz mam przed oczami dojrzewajacego z kazdym dniem super faceta ktory przez ten czas zyskal bardzo w moich oczach -nasz uklad jest bardzo fajnym kolezenstwem, nie ma oporow, mam do tej osoby zaufanie, ona mnie rozumie, ja sie jej \"nie boje\" -sprobowal z pewna kobieta, 1,5 rok temu, nie wyszlo mu, ona nie moze z nim zbudowac zwiazk, bo nie w nim czegos dla niej bardzo istotnego, wlasniewie nie wiem dokladnie o co chodzi, nie moze i juz -od tego czasu on sie dla niej spala, przygladalam sie spokojnie tej sytuacji,ale ne moge juz dluzej, nie wiem czy to sie we mnie obudzila samotnosc, ale po prostu do kolesia mnie cianie, mam dla jak nie wiem i nie wiem jak z tego wybrnac, on do niej, ja do niego ...co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozmowa i tylko rozmowa i to szczera dużo wyjaśni. Człowiek się zmienia cały czas jak sobie przypomnę jak się zachowywałem w średniej to mi wstyd i nawet nikomu nie powiem = byłem szczylem i małolatem. Chciałbym mieć 20 lat  i ten rozum ale cudów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To temat z 2005 !!! 

Co jeszcze wykopiesz z archiwum X? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×