Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosiaczek Pysiaczek

Czy zdazyło wam się kiedyś że....

Polecane posty

Gość Gosiaczek Pysiaczek

Tak dla żartów załozyliscie drugi numer gadu gadu pod innym imieniem i z innego miasta i gadaliście ze znajomymi i wypytywaliście się o różne rzeczy nawet z sexem związane lub jakieś prywatne rzeczy zeby poznać tajemnice kolezanek kolegów??Napiszcie prawde chociaż znająć życie zaraz jacyś idioci zaczną wypisywać głupie rzeczy nie związane z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdarzyło mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk.
mi sie nie raz zdarzyło mam taki numer i spod tego numeru gadam np do kolezanek na gadu udajac na poczatku ze sie pomyliłem. By po chwili zapytać np. jak czesto sie masturbują :) A ty jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek Pysiaczek
ja się kiedyś podszyłam za kogoś innego i do kolezanki zagadałam.Tez się skończyło na rozmowach o sexie i całkiem inaczej mi pisała niż jak ze mną rozmawiała na zywo nawet dowiedziałam sięże robiła to raz z dziewczyną choć nie wiem czy pisała prawde czy zgrywała się ale dobrze wiedzieć jakie to ma się koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek Pysiaczek
I co Patryk przyznają Ci się że to robią??A o co jeszcze pytasz?I ile masz lat i o czywiście ile kolezanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk.
mam 22 a kolezanki roznie 18-24 niektore sie przyznaly, z jedna nawet uprawialem seks virtualny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyzantka
zdażyło mi się zagadać do faceta z ktorym byłam...dowiedzialam sie ze ma dziewczyne .....ale to nie bylam ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupki
do tych co zakładają drugi numer i się podszywają - a nie wiecie, że można bardzo łatwo sprawdzić z jakiego adresu ip gadacie ? i wówczas wszystko wyjdzie. głupki i tyle , hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mam inne zainteresowania, jak marnowac czas na takie bzdety :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×