Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość penisowski

Penis i cos o nim!!!

Polecane posty

Gość penisowski

Chcialbym tuatj zawrzec kilka swoich doswiadczen z zycia. mam sporego penisa,ale nie dzieki naturze tylko roznym bajerom ktrorymi sie powieksza. poczatkowo mialem 15dł i 13obw ale uwazalem ze to malo, i mojej dziewczynie tez. rozstalismy sie a ja wziolem sie ostro do pracy, nie trwalo to miesiac czy 2. prawie 2 lata i sie oplacalo(chyba) bo ma lekko ponad 20cm i 14,5obwodu i co. przez ten czas zylem w abstynencji seksualnej, i jak mi sie teraz nadazyla okazja to mi dziewczyna z lozka wyszkoczyla i powiedziala ze "nie mam cipy bez dan". Taka sytuacja juz mi sie kilka razy powtorzyla, i co drogie panie, teraz czekam na ta prawdziwa ktora gustuje w duzych,ale jest ich malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
U mojej babci jest śliczna krowa. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ty go tak
wydłuzyłes?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że uwieszony na nim zwisałeś z sufitu przez okres 2 lat (stąd ta abstynencja) ;) miałeś małego, teraz masz większego, lecz możliwość zaspokojenia pozostała. a może teraz skorzystasz z operacji plastycznej na pomniejszenie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre rady pani zofii
są 3 sposoby na dużego psipsiaka: uwiesić ciężarek pompka próżniowa pieprzenie na forum łgarstw, jaki jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreq
ja tabletkami uzyskuje wynik ok 1cm / 1cm misiecznie. niby nic, ale jak sie startuje z wyniku 12cm / 11cm to kazde 0,5 cm jest sukcesem. ale przy 16 bastuje. to szczyt mazen i nie chce przeginac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1978
moj chlopak ma 18 i mi to kopletnie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletna ignorancja
penisa da sie powiekszyc, ale OPERACYJNIE:) otoz ponad 50% penisa tkwi w ciele. zabieg chirurgiczny polega na nacieciu odpowiednich miejsc i pozwoleniu na "wysuniecie" sie penisa z ciala!!! wbrew pozorm penis nie konczy sie na tym co widzimy:) co do reszty metod to sa to bzdury wymyslane dla glupkowatych zakompleksionych typow zeby wyciagnac od nich kase:) a tak ogolnie: ludziska sa wieksze problemy niz 12 cm fiut!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin22_olsztyn
ja tez sobie powiększyłem tabletkami, wydałem na nie 50 zł, ale chyba się opłacało, teraz mam 16,5 cm , moja kobieta jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie
nie ma nic gorszego jak wielki fiut!paskudztwo. Jest to oblesne i ohydne. Tylko srednie rozmiary a na ciebie to bym tylko puścić pawia mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narinek
Gdyby były takie skuteczne tabletki, to niektórzy jedliby je na kilogramy:).Oczywiście aplikacja tylko szufelką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisowski
Głupi ten kto uwaza ze tylko operacyjnie mozna powiekszyc, bo stosujac tabletki,macsie i pompki i rozciagacze+cwiczenia jest to mozliwe(po operacji penis giba sie na wszystkie strony bo mu wiazadla nacinaja by go wydluzyc). Co do chwalenia sie rozmiarem-przeciez moj normalny rozmiar to 15dl i 13ob(to chyba normal) a nie powod do chwalenia,a moze nawet do zalamki,a napisalem ten topik bo kobietki tak zachwalaja duze penisy a jak co do czego to zdziwko i niechec do sexu, i jeszcze pojawiaja sie pacany co pisze durne komentarze nie majac pojecia o temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis facet
rozmawiałem na ten temat z moim kolegą lekarzem. On twierdzi, że skoro można wydłużać kości i robi się to w każdym szpitalu na ortopedii, to biorąc pod uwagę odnawianie komurek w 28 dniowym cyklu, penisa również można przedłużyć bezoperacyjnie. Jest to zapewne związane z pewnymi zabiegami rozciągająco - masującymi. Ciało jamniste to gąbka wiec negacja tego jest po prostu glupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisowski
no i widzicie, nie jestem jedyny ktory tego doswiadczyl, no moze nie jedyny ktory o tym wie ze tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max24
Ładna żabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zatwardziela i Krfawego
weźcie się zwiążcie...węzłem małżeńskim i będzie spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojja
nieprzejmuj sie krytykuja cie zakompleksieni goscie..!!!! duzy penis to mazenie kazdej kobiety .wiem cos o tym!tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieczyna22
Ja wole średnie < 16,13> czy coś w tym stylu, a tak na marginesie "Co za dużo to nie zdrowo" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paabblo
no to kobiety jakie penisy wam starczają ??? jaki jest najmniejszy co was zaspokoi w cm a jak największy ??? 13 cm starczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mawia Harry Potter
'Nie jest ważna różdżka, ale czarodziej, który się nią posługuje'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek1052
mam prawie 18 cm i wydaje mi się niezbyt duży ,wkurwiony jestem bo chyba z waleniem przesadziłem i skrzywił mi się troche w lewą stronę co zrobic żeby się naprościł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od masturbacji penis się nie skrzywia !!! Totalne bzdury - skąd wy to wiecie ?? pewnie z for internetowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precier z pomidora
ludzie wielkość naprawde nie ma znaczenia. miałam kiedyś faceta, który miał 21 cm. na początku trzeba było ostrożnie i powolutku ale jakoś poszło ;) a i tak najlepiej było z facetem, który miał 13,5. nie ma znaczenia jaki jest duży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paabblo
ja mam 13.5 cm - starczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorekqweqwr
Starczy 13. Większośc facetów ma 13-16. Wszyscy dodają sobie te parę cm i klepią kobiecie, że mają 18 i więcej. Potem dziewczyny mówią, że 16 to minimum a to w rzeczywistości jest 12. Ja mam realnie 16 i mówie że 18. Często zdaża się, że kobiety protestują przed głęboką penetracją. Taka jest rozpaczliwa prawda o pojęciu kobiet o wielkości penisa, którego używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
to doskonale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paabblo
ale ja mam 16 lat ;p to mi jeszcze urośnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paabblo
i szybko dochodze do orgazmu ;/ to przez wiek dojrzewania ??? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×