Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruuk

Wszystko schodzi na psy ... ech

Polecane posty

Poszedłem sobie, bo ja wieczorami zawsze chodzę ;) Teraz za to pójdę już spać. Echhh ...Ciężko jest wsunąć się do zimnego łóżka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut faktycznie, to pewnie z tego zaspania, no i już myślę jak to łóżko jest zimne :O Echhh ... wszystko schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie kruk ..teraz jestes soba:P i do wyra.. zagrzej je bo wszystko schodzi na psy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tragikomediujcie ... nie jest tak strasznie ... poza tym mowcie wylacznie za siebie .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówic za siebie ,ja isc spac :P czas i pora na dobranoc misiowi dac:P 🖐️ swiat nie jest taki zły:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów dominują tematy długościowe i jak tu nie mówić, że ... Echhh ... wszystko schodzi na psy :P (Psikutas bez \"s\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zróbmy coś by w ten świąteczny czas nie wszystko zeszło na psy :) Wesołych Świąt, wszystkim forumowiczom dużo uśmiechu i poczucia humoru, z tego co nas otacza i z samych siebie. Szampańskiej zabawy, spełnienia częsci marzeń w 2006 roku, w końcu coś trzeba zostawić na 2007 ;) Echhh ... może nie wszystko zejdzie na psy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wszyscy zajadają się świątecznym karpiem, cisza, nuda, nic się nie dzieje. Mimo wszystko, uśmiechajmy się :D Echhh ... może nie wszystko zejdzie na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie życzysz:D już robię;) COŚ Czy robię coś nie tak??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no .. wszystko jest \"tak\" .. gdybym sam wiedział co, to też bym to zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to racja
wszystko oprócz kruuka ;) wesołych świąt 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial bize
Pójdźmy wszyscy na balety Będzie wóda i kobiety Wypijemy, zagryziemy, Jak się uda, coś wyrwiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zhana.. sam... zrobiłbym, gdybym wiedział co :P Może ktoś podpowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może cos zaspiewaj:) zatańcz;) potem zrób sobie przerwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pośpiewać pojdę na pasterke :D, jak zechcą mogę moherkom nawet zastepować :P byleby mnie tylko za to nie zamkneli do wariatkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie??? wolne żarty;) ja też kiedy nie pójdę to kolędy spiewają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zhana ... wiec zaśpiewamy na dwa głosy :D W kupie siła ... cokolwiek by to miało znaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droogi Kruku ch.... Ci w d...... i kawałek szkła............ Zważ, że napisałem Ci przez duże C, który to rozmiar szanuję. Ale możesz powiedzięć prefacja zacna słucham oracji............. To w kwestii 0 zobowiązań......................jeżeli sądzisz, że ludzie bedą umawiać się na forum, lubo też na nim pieprzyć zaiste mylisz się ciekawe jaki scenariusz wg. Kruka jest jedyny i najlepszy prosze Cię o wypowiedź oczywiście cały czas i wciąż 0 zobowiązań..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×