Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruuk

Wszystko schodzi na psy ... ech

Polecane posty

Droogi cohed , zważywszy na to, że jestem wyraźne hetero, nie skorzystam z Twej propozycji i nie przyjmę nic , a tym bardziej od Ciebie (zważ, że również napisałem C z duzej litery), co mógłbyś zaoferować memu odbytowi. Nie zniże się również do użycia wykropkowanych słów, bo uważam, że można w inteligentnej dyskusji obyć się bez takich słów. Co się tyczy \"0 zobowiązań\"... na nic nie liczę, to wolny kraj, każdy może mieć swój scenariusz i forum daje do tego wszystkim prawo, każdy może mieć swoje zdanie. Ja Twoje szanuję (włącznie z tą propozycją na poczatku, do której już się ustosunkowałem), więc liczyłem na to, że moje zdanie też zostanie uszanowane. Nie wiem, czy wogle zauważyłeś, że nie umieszczałem wypowiedzi na \"0 zobowiązań\" i ... nie mam scenariusza dla tamtego topiku, mogę jedynie powiedzieć szczęść Boże. :) Z wyrazami szacunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie się z Pańswem witam:) cóż za konwersacja Panowie;) Sweet Dreams w jedności siła, czyż nie? skąd to zniesmaczenie? WESOŁYCH ŚWIĄT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły Kruuuku (dodałem jeszcze jedno u. bo co umknęło poprzednio Twojej uwadze lubo jesteś czowiekiem uprzejmym, by stosunek u do u w Twoim nicku został zachowany). Zaiste wypowiedź ma nosiła znamiona przenośni, a nie jak pojąłeś niewłaściwie konkretnych ręko lub członko czynów wobedz Twych sznownych tyłów. Również zaliczam się do heteryków. Dziękuję uprzejmie za ustosunkowanie się do mej wypowiedzi i mniemam, że na dalszych naszych kontaktach per net nie zaciąży być może niefortunna w trsći ale jakże wymowna ma wypowiedź akuratna co do meritum. Z poważaniem itp itd i vice versa Coheed Droga Zhano..........azaliż tak rozmawiają gentelmanii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Świątecznie wszystkich :) I widzę, że \"blacki\" wyjechały świątecznie i ... brak czegoś konkretnego do poczytania. Coż ja jutro też ruszam sprawdzić jak jeździ kolej na Gubałówkę ;) wrócę już w 2006 roku. Może do tej pory nie wszystko zejdzie na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech .. wróciłem z gór, a tak bardzo nie chciało się wracać :O Czy coś się ruszyło? Czy nie wszystko zeszło na psy? :P Pozdrawiam wszystkich Noworocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie \"Ostatnią parówkę Barego Kenta\"? :) Echh... wszystko schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram kruuka i przyznać muszę, że mimo iz jestem na Kafe od niedawna to juz mnie znudziła... :o Tyle tu pierdzielenia o bzdurach, marnego podszywania, choć czasem i posmiać sie można... :) No i są niektórzy bardzo błyskotliwi i aż milo czyta sie ich wypowiedzi: lawroc, chujnia, ale o co kurwa chodzi, aniulcia, Chochliczek... Nie wymienię wszystkich, bo nie pamiętam w tym momencie, ale jest ich jeszcze parę sztuk :) Także trzymajcie sie i niech to forum nie zejdzie jednak tak do końca na psy, czy na inne zwierzątka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×