Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruuk

Wszystko schodzi na psy ... ech

Polecane posty

Wszystko na kafeterii schodzi na psy. Nie ma tematów, które pobudzałyby do ożywionej dyskusji. Klub Zero zobowiązań stał się klubem wzajemnych uśmiechów, a gdzie się podziała pierwotna idea tego topicu. Wciąż tylko kolejne tematy o wpływie długosci penisa na satysfakcję z sexu. Albo czy lepiej gdy facet kończy na brzuch czy na \"cycki\". Echhh ... wszystko schodzi na psy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały kazio
uwaga,uwaga! zaraz ściągam majty...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzoncy Pies
Nic nie schodzi na psy. Wypraszam sobie. To win amoderatorek ze sie nudza i kasuja co ciekawsze topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie coś sie dzieje ... mały kazio ściąga majty ..UWAGA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kruku... masz dużo racji ale na szczęście mam zasadę nie ważna ilość lecz jakość zatem skupiam sie na szczególe nie ogóle jestem tu dla kilku osób i to sie liczy, pomarańczka pieprzące głupoty ma centralnie w d.... 😘 dla tych co wiedzą że to o nich mówię a dla Ciebie pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruuk częściowo masz rację - mnie też wkurwiają głupie topiki i pierdolenie przez rajstopy , w dupę i do dzioba. w klubie też się trochę pierdzieli ale mimo wszystko tu coś się dzieje (uważnie popatrz) , to że topik ewoluuje to normalka - nic nie zmienisz jedni odchodzą drudzy przychodzą. też pamiętam początki klubu - przedłurzacza(brakuje mi go).czasem mam ochotę pierdzielnąć kafe ale coś mnie trzyma tu. poznałem na kafe wiele fajnych osób z którymi mam stały kontakt i których mogę nazwać przyjaciółmi. mam nadzieję że niektórzy z nich chociaż trochę mnie lubią.a to że uśmiechy , buziaczki... może trochę infantylne ale tacy jesteśmy i nie ma na to rady. pozdrawiam i mam nadzieję na częstsze spotkania . heja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pozdrowienia :) i nie zrozumcie mnie źle, bo zaraz sie odezwą obrońcy zwierząt, ja lubię psy :P Lubię też niektóre jak to nazwałaś gorrrąca 25 \"pomarańczki\", ale te z humorem konstruktywnym. No chamstwa pod zadną postacią nie zniose. Echhh ... wszystko schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustooo... nic się nie dzieje... nic a nic... wszyscy śpią... pustka nuda, poprostu nuda... taaakkk Echhh ... wszystko schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu od niedawna. Nie mogę powiedzieć co było niegdyś. Ale jest kilka topików, które są zajefajne. To, że pojawiają się chamstwa - to normalne w anonimowej komunikacji. Zauważyłem jak celnie to omijacie nie zwracając na to najczęściej uwagi. Sporo można się dowiedzieć, zobaczyć coś oczami innych ludzi. Dzięki Wam za to forum, bo to wkońcu Wy je tworzycie. Psy fajne zwierzęta. Tym bardziej warto z nich zejść. I spróbujmy to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to normalne, to się zdarza, bo są ludzie i taborety lub klamki:) jak kto woli. Nie zawsze niestety dżwięczy dumnie, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie, mili moi, że jest w tym pewien sens. Ludność rozmaicie rozumie słowo\"erotyczne\" w nazwie forum. Mniej, lub bardziej wysublimowane flirty są erotyczne dla Was, podczas, gdy dla innych, to bełkot inteligentów. Z kolei dla innych, (przepraszam za cytat) \"róhanie z rodzynami w kakało\", to właśnie rodzaj wysublimowanego flirtu, choć Was to brzydzi. Zatem forum, mili moi, nie schodzi na psy, a jedynie demokratyzuje się w szyblim tempie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, taborety, parapety i klamki całgo forum łączcie się by slowo \"erotycznie\" brzmiało erotycznie, a rodzynki były tylko rodzynkami :D pozdrawiam wszystkich \"negrów\" ... pomarańczki zresztą też :) Echhh ... wszystko schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie wiecie nawet o tym, ale każdego z was troche poznałam....zaglądam często na kafe, duzo czasu spędzam w pracy przy kompie i czytuje wasze wypowiedzi. pozdrawiam wszystkich...czy kafe zejdzie na psy czy nie zależy tylko od nas i od tego jakie tematy zdominują to forum. kruuk ostatnio podobno moda jest kończyc do buzi....cycki juz nie modne. primitiv to w rajstopach też mnie rozbawiło....:) gorrrąca niektórych podszywaczy też lubie czytać, maja dobre komentarze..... lawroc zauważyłam że jesteś tu od niedawna ale ciekawe są twoje wypowiedzi....wiec i na ciebie zwróciłam uwage. maalutka i krawaty w paseczki was też czytuje więc pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...to jestem , CYCKI JUŻ NIE MODNE ??? kurcze skąd ja mieszkam :( Echhh ... wszystko schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ... cisza, nic ciekawego :O Cycki wychodzą z mody, narodowi katolicy szaleją, tematy długościowe penisów wciąż na topie nuda... nic się nie dzieje Echhh ... wszystko schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe er
lekiem na całe zło jest mężczyzna androgyniczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe er
tracą dominującą pozycję w rytuałach godowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe er
za dużo mają na głowie, często się czepiamy bez powodu, wszystko jest takie łatwe, potrzebują inspiracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafe er... może rzeczywiście zbyt często się czepiacie bez powodu. Ale byłoby kiepsko bez Was, kobiet (w tym szczególnej Kobry). Musimy szukać złotego środka. Kruuk, nie wszystko stracone. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciszaaaaa, wszyscy śpią ... czas wsunąć się naguśko pod kołderkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta za pasem wieć miło, że pojawił się Kirus ze swą \"Wutką Czystą\" :) Jak już wszystko zejdzie na psy, ot przynajmniej bedzie można się upić. Kirus.... polewaj Waść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujnia, pewnie to tak przedświątecznie, dla poprawienia Ci humoru :) Ech... fajnego masz psa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee, nie rób tego, jak wszystko zejdzie na ..koty, toż to koniec świata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na patyczakach to ja wymiękam, lepiej niech już schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem, że kiedyś to nastąpi ... tylko czy ktoś stanie w obronie patyczaków? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. współczuję im, a ja żeby nie łamać się ide do pracy wzmocnić się psychicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×