Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sssss

Skóra ekologiczna - jak o nią dbać??

Polecane posty

Kupiłam wypoczynek z takiej właśnie skóry,doradzcie mi jak utrzymać ją w jak najlepszej formie przez dłuuuuższy czas,jak konserwować,czyścić itp??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj to
Fundamentalną zasadą jest: im szybciej zareagujemy na zabrudzenie, tym większe szanse na jego pozbycie się. Przed użyciem środka do czyszczenia tapicerki należy sprawdzić jego działanie na mało eksponowanej części mebla, aby uniknąć uszkodzenia tkaniny np. odbarwienia z powodu zbyt agresywnego działania środka. Eko skóra: jest materiałem syntetycznym, skóropodobnym, należy czyścić ją regularnie roztworem mydła w ciepłej wodzie z użyciem miękkiej szmatki lub gąbki, miejsca bardziej zabrudzone pocierać miękką szczotką, po wyczyszczeniu spłukać powierzchnię wodą i wytrzeć miękką szmatką - plamy, zabrudzenia z długopisu, szminki, farby drukarskiej, druku gazetowego usuwać natychmiast pocierając szmatką; można zastosować również czyszczenie rozcieńczonym spirytusem. Nie stosować: Past, wosków, sprayów, silnych detergentów, rozpuszczalników i środków czyszczących zawierających rozpuszczalniki, Również niektórych środków do czyszczenia skóry naturalnej. Użycie ich może spowodować usztywnienie i pękanie materiału a także zmianę koloru i połysku powierzchni wyrobu. Nie prasować. Nie dopuszczać do kontaktu z nagrzanymi powierzchniami (kaloryfer). pzdr 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelaj
jakie sa proporcje tego spirytusu w stosunku do wody i ilu procentowy ma byc spirytus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×