Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pieroog

kuracja hormonalna a okres

Polecane posty

Interesuje mnie nastepujaca kwestia... czy wie ktos gdzie mozna znalezc artykoly nt. objawow po zakonczeniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych? Na dzień dzisiejszy nie wiem wiele na ten temat. Hormony kobiety wracaja do gry i kobieta staje sie znow plodna. Wiele par ma blizniaki po stosowaniu hormonow w postaci tabletek, wiec co wydaje sie byc naturalne - hormony kobiety wracaja do gry w przyspieszonym tempie. Sytuacja jest nastepujaca... Moja kobieta skonczyla branie tabletek, miesiac przerwy i chcielismy zastosowac nowy srodek. Bole miesiaczkowe zawsze byly bardzo uciazliwe(obfite krwawienia, bole), dlatego K (moja kobieta) cieszyla sie ze bierze tabletki. w tym miesiacu przerwy nie zabezpieczalismy sie jakos specjalnie, brak prezerwatywy (kto ja lubi?) itp. lecz uwazalismy by nie doszlo do zaplodnienia. No i zaczal sie dzien oczekiwania na miesiaczke. K przybylo wiele stresow z zycia wzietych, a miesiaczka sie nie pojawila. Bole piersi sie pojawiaja, obrzmiale sutki (rowniez mleko) lecz dzien w ktorym moja K zwykle dostawala okres krwawienie sie nie pojawilo. czy jest mozliwosc by po \'tabletkach\' czas miesiaczkowy sie przestawil? zwykle moja K dostawala krwawienia na czas. Ma to juz wyregulowane. Co prawda zmiany tabletek nastepowaly Logest-jaies shit-Logest (w sumie 3 miesiace) - nie wiem czy to ma wplyw I stad moje pytanie czy mozna gdzies znalez artykuly nt zakonczenia kuracji hormonalnej itp? bo szukalem czegos w necie ale na prozno przez dluzszy czas. pozdrawiam zainteresowanych tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×