Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znam sie na rzeczy

Panowie z duzymi penisami - pochwalcie sie rozmiarami

Polecane posty

Gość Uprzejmie donoszę
że ukradli, ci sami, panie, co księżyc. ich dwóch, żona jedna. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprzejmie donoszę
że schowali w WaWie - Krakowskie Przedmieście, Pałac Namiestnikowski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark Warrior
21 cm w obwodzie 59mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójkąt szybko!! Jak nie to centymetr krawiecki!! Kiepska ! On ma poryw:P!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babsztylu placuch
>>>>nie cieszcie sie tak ogromni panowie. rozmawialam z wieloma dziewczynami na temat waszych rozmiarow. mit o tym, ze im wiekszy, tym lepszy to MIT!!!! wiekszosc kobiet odczuwa przy taki stosunku ogronmy bol. najlepsszy sprzet z doswiadczen pan, z ktorymi rozmawialam, to sprzet gruby,, nie dlugi. a najwazniejsza dla kobiety jest milosc i to, czy facet umie ja zaspokoic, a nie dlugosc penisa.. zrozumcie, panowie, raz wreszcie... >>>> ...tak sobie czytam te wasze babskie dyrdymaly i tak sobie dumam nad waszym egoizmem i nad schiza tego popieprzonego swiata.Do tej schizy i popieprzenia swiata to wy sie przyczyniacie wielce.Wasz seksizm.Udawanie kogos kim nie jestescie.Zaklamanie do potegi n-ej. Ot wystarczy przeczytac pierwszy lepszy z brzegu teksciuch i juz mamy dowody na to wszystko o czym wyzej. Ot np.taki fragmencik: "i to, czy facet umie ja zaspokoic, a nie dlugosc penisa.. zrozumcie, panowie, raz wreszcie... ".No i mamy.Swego czasu wielcy znafcy tamatu glosili wielce uczone poglady jaki to facet jest egoista jeden i w luszku mysli tylko o sobie.Tymczasem w tym zacytowanym zdaniu mamy calkiem cos odwrotnego.Gloszenie takich pogladow przez facetki jest juz czyms calkiem normalnym.Jak widac to nie facet jest egoista a facetki!!!Ona chce byc zaspokojona.O nim w ogole nie mysli.Polozy sie jak kloda i czeka.Na co?Az on ja "ZASPOKOI".A gdzie zaspokojenie jego?Ano nigdzie.No i tak to jest na tym popieprzonym swiecie.Biedna "ONA" jest wciaz poszkodowana.Wszedzie i zawsze.Co to ma jednak wspolnego z prawda?Ano-NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrff
muj huj ma 30cm ktos podskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrff
kutas huj jA PIERDOLE dziwka kurwa szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahbuhaha
ja mam 50 cm a w zwodzie 80 cm....cieniasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Ogier
Ja mam 19cm dlugiego i 6cm grubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego jak ci nie staje
i jestes gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjkhgugguykgljkghhhukhiugh
ja mam 14 i dobrze mi z tym. zawsze zaspokajam swoja dziewczyne. chociaz chcialbym miec wiekszego zeby wizualnie lepiej wygladal. Ale taki rozmiar mi odpowiada w sumie. wszedzie sie idealnie zmiesci i do buzi do konca i do pupy i do cipki. przynajmniej nie mam problemow jak co niektorzy co maja ponad 20 cm i 16 w obwodzie. do cipki ledwo co i o ostrym sexie mozna zapomniec a do pupy to po dlugich przygotowaniach no i glebokie gardlo hmm mozna pomarzyc. No ale napewno sa takie laski co i takie pały wszedzie całe wsadza. tak czy siak mnie moj rozmair odpowiada i co najwazniejsze mojej dziewczynie tez. koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Mój jest tak mały, że bardziej przypomina cipke niz kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareksss

Ja mam 18cm ale jest dosc gruby a żołądz jest naprawde spory. Jam moja bierze go w usta to nie raz mowi ze wiecej jak glowke nie moze bo sie nie miesci. Najwazniejsze zeby przed bzykaniem babke rozgrzac czy to masaż czy minetka a wtedy czy to bedzie 12cm czy 20 rozbicy nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
Dnia 22.01.2011 o 19:24, Gość jgjkhgugguykgljkghhhukhiugh napisał:

ja mam 14 i dobrze mi z tym. zawsze zaspokajam swoja dziewczyne. chociaz chcialbym miec wiekszego zeby wizualnie lepiej wygladal. Ale taki rozmiar mi odpowiada w sumie. wszedzie sie idealnie zmiesci i do buzi do konca i do pupy i do cipki. przynajmniej nie mam problemow jak co niektorzy co maja ponad 20 cm i 16 w obwodzie. do cipki ledwo co i o ostrym sexie mozna zapomniec a do pupy to po dlugich przygotowaniach no i glebokie gardlo hmm mozna pomarzyc. No ale napewno sa takie laski co i takie pały wszedzie całe wsadza. tak czy siak mnie moj rozmair odpowiada i co najwazniejsze mojej dziewczynie tez. koniec kropka

Moj facet ma podobnie chcialby wiekszego zeby tylko wizualnie lepiej wygladal , ma ok 12 cm i jak dla mnie jest w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie mam wcale i jestem gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój jest normalny standardowy europejski i nie muszę dodawać kilku centymetrów żeby poczuć się lepiej jak żigolo. Panowie chyba  wam się cyferki poprzestawiały 21 na kafeterii to 12 w slipkach . No cóż napisać zawsze można pokazać już trudniej.😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdziwaBestia

Mi wystarczy moje 9 cm by każda kobieta przeżyła ze mną najpiękniejsze chwilę w łóżku i była w pełni zaspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×