Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kathleenka

czy to dobry wybór ?

Polecane posty

Gość kathleenka

Właśnie stoje przed dylematem dotyczącym wyboru/zmiany środka antykoncepcyjnego. 2 lata przed urosdzeniem dziecka i 2, 5 roku po porodzie stosowałam tabletki antykoncepcyjne. Nie moge powqiedziec, że bardzoźle je znosiłam/znoszę ale od jakiegos zcasu odczuwam znaczny dyskomfort fizyczny i psychiczny. Obserwuję/ wmawiam sobie coraz więcej skutków ubocznych tabletek. Wydaje mi się, że staję się coraz bardziej nerwowa, nadpobudliwa, coraz bardziej przeszkadza mi koniecznośc codziennego łykania, hormonów. Środki masowego przekazu tez robia swoje -skutki uboczne w postaci ryzyka raka piersi, macicy, wątroby, problemów z krzepliwościa krwi ..... brrrrr Tak więc wracajac do meritum prawie zdecydowałam się na MIrenę. Powstrzymuje mnie tylko 1. Czy jest to metoda w miarę bezpieczna d;la kobiet planujących w przyszłości rodzeństwo dla swoich maluszków ? Wiem, że to metoda odwracalna i płodność powinna wrócic po usunięciu spirali ale jakie są groźby stałych i nieodwracalnych zmian typu zrosty ? stany zapalne uniemozliwiających w przyszłości zajście w ciąże ? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×