Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Indianka Jones

Dół jak stąd na Madagaskar

Polecane posty

Dlaczego zycie bywa takie upierdliwe? Dlaczego nie zawsze moze byc milo i bezproblemowo? Dlaczego czlowiek musi dowiadywac sie o nieprzyjemnych rzeczach o takiej porze roku, ktora juz sama w sobie jest dolujaca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de_vecci, witaj, kope lat... A to sie stalo, ze przyjaciele okazuja sie nie byc takimi przyjciolmi jakimi chcielibysmy zeby byli. Nasze bledy wyolbrzymiaja a sami robia cos znacznie gorszego i przeszywajacego serce na wylot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam doła! Święta za kilka dni, a moja matka obrażona jest na mojego chłopaka a dzisiaj też na mnie. Atmosfera jest beznadziejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś o tym wiem. Prawda jest taka, ze nikomu nie wierzymy, wierzymy jedynie naszemu sadowi na temat danej osoby, trudno nam się przyznać do pomyłki. Zamiast mówić „jak mogłaś/es mi to zrobi?” powiedz „ jak mogłam się tak pomylić”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander777
wiesz tak to jest , bo towarzyszy nam tak zwana magia świat , jak chcesz pogadać , to mozesz zapukać aleksander777@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na pewno nie pomylilam sie co do osoby, to wspaniala i kochana osoba, po prostu kara okazala sie niewspolmierna do winy.. Macie jakis sposob na poprawienie humoru?? Od wczoraj siedze osowiala i kompletnie bez zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trebor_G
Indianka Jones - `Boże chroń mnie przed przyjaciółmi ,bo z wrogami sam sobie poradze` ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, gdyby nie to, ze mam obok siebie bliska osobe to bym sie chyba wczoraj zapila w trupa. Wiem, ze najlepiej jest sie czyms zajac ale kompletnie nie mam ani ochoty ani sily. Przyjazn jest chyba trudniejsza niz milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander777
indianko..... nie chcę być namolny proponuję Ci tylko rozmowę , czyjeś zdanie na to co Cię spotkało , przed nieznajomym jest sie prościej otworzyć , sprawdź sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×