Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
509stasyq

Kiedy związek zaczyna się równoważyć a kiedy opłacić typom

Polecane posty

30 minut temu, 509stasyq napisał:

Widzisz 6k już wydałem. Nikogo nie obchodzi że ona zuzywala media do roku wstecz na pałę złośliwe i że zmarla akurat tydzień przed przelewem około 4tys na opłaty. Ściskam pasa jak mogę ale muszę sobie czasem kupić rogalika żeby nie zeswirowac. Zanim się wszystko unormuje na koszty max 1200 mc to potrwa. W fatalnym momencie zeszła, tak niby 200zł ale ile razy mogę się tak pobawić 5? To już następny tysiąc a mam lepsze pomysły na wydatki jak pokój zrobić biuro na firmę albo se nawet lalke kupić. Przynajmniej będę miał frajdę na stałe pewniaka. Jak znam siebie to nic nie wyrwe tam. Żeby to zrobić bym musiał gadke mieć że mam banke czy coś. 

Ja aż taki dobry nie jestem. Znam kolegę nie wiem jak rozpoznaje wie która. Podchodzi i  mówi zrobisz loda za 50 Zeta

Idzie w bramę i mu pędzleje.

Nie wiedział która taka on 100 procent trafności

Knypek nie przystojny.

 

 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Szynszylka napisał:

Ja bym nie poszła nawet na 10 minut nawet  za milion z tobą więc daruj sobie takie insynuacje

Podobno lima się bzyka za milion tylko dolarów. A to już można sobie dać na nagrobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Ja aż taki dobry nie jestem. Znam kolegę nie wiem jak rozpoznaje wie która. Podchodzi i  mówi zrobisz loda za 50 Zeta

Idzie w bramę i mi pędzleje.

Nie wiedział która taka on 100 procent trafności

Knypek nie przystojny.

 

 

A ja bym miał pewnie wybite zęby to trzeba w tym siedzieć teraz płaci 50 ale wydał 10000 na obserwacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest warta tej kasy bardzo zbliżone można trafić w rzeczywistości. I pewnie za 5k zaliczyc maksymalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 509stasyq napisał:

Takiej szysce można by 50 rzucic a marys to musi 1500 dopłacić 

Popaprańcu, jak widzę takiego jak Ty to sprawdźzam czy na pewno auto w którym jestem, ma zamknięte na centralny dzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maryyyś_/ napisał:

Popaprańcu, jak widzę takiego jak Ty to sprawdźzam czy na pewno auto w którym jestem, ma zamknięte na centralny dzwi.

185 przystojnego brunette? Ale na kena czy na Timberlake intime 

Dobra idę bzykac 2h pa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 509stasyq napisał:

Widzisz 6k już wydałem. Nikogo nie obchodzi że ona zuzywala media do roku wstecz na pałę złośliwe i że zmarla akurat tydzień przed przelewem około 4tys na opłaty. Ściskam pasa jak mogę ale muszę sobie czasem kupić rogalika żeby nie zeswirowac. Zanim się wszystko unormuje na koszty max 1200 mc to potrwa. W fatalnym momencie zeszła, tak niby 200zł ale ile razy mogę się tak pobawić 5? To już następny tysiąc a mam lepsze pomysły na wydatki jak pokój zrobić biuro na firmę albo se nawet lalke kupić. Przynajmniej będę miał frajdę na stałe pewniaka. Jak znam siebie to nic nie wyrwe tam. Żeby to zrobić bym musiał gadke mieć że mam banke czy coś. 

Myślę, że Anastazja orzy tej inflacji tez zwaloryzowala stawki i teraz to jest 400.

Edytowano przez Maryyyś_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 509stasyq napisał:

185 przystojnego brunette? Ale na kena czy na Timberlake intime 

Dobra idę bzykac 2h pa 

Pajac w niedopranrj koszulce z martketu zasuwający po zakupy za max 50 PLN w tym markecie. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maryyyś_/ napisał:

Myślę, że Anastazja irzy tej inflacji tez zwaloryzowana stawki i teraz to jest 400.

Zaraz sprawdzę ale z tydzień temu było nadal 200.

W sumie masz pochwe pewnie nie pozwoli ci honor ale po chooj ja wale sztuczne dwie godziny jak mogę twoja tamoduszka bym cie zakryl i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szynszylka napisał:

To sobie taką kup. Nie zmieni to faktu że nie będę to ja. Ale skoro tobie bez różnicy to nie ma sensu przepłacać...XP

 

On te z szuflady moze sobie nazwać dowolnie... cóż tyle ma i mieć bedzie zawsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryyyś_/ napisał:

Pajac w niedopranrj koszulce z martketu zasuwający po zakupy za max 50 PLN w tym markecie. Dno.

Mam szafe kapsulowa jak ten ceo fejsbooka czyli z kilkanaście T-shirt czarny 9.99 szt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam też oryginalne ciuchy oczywiście ale teraz się uczę tak chodzić taniutko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Maryyyś_/ napisał:

niedopranrj koszulce z martketu

Właśnie na twarz bym ci zarzucil i rznal za drugim razem to już sama byś się owijala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maryyyś_/ napisał:

Lezak, jesteś chory psychicznie i żałosny w uj.

No ale masz pochwe przecież chyba nie spaslas się też bardziej niż dumbo czy szyszka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryyyś_/ napisał:

Lezak, jesteś chory psychicznie i żałosny w uj.

Nadal 200 moje kochanie bierze za godzine nieba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Maryyyś_/ napisał:

zakupy za max 50 PLN w

Ale jakie ciężkie dzisiaj wziąłem 1kg sera waniliowy 1kg sera gorzki 2kg chleba pół kg piersi kurczaka ogórka mleko rogalika batona i chyba tyle ale i tak ciężko i całą siatka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Maryyyś_/ napisał:

Lezak, jesteś chory psychicznie i żałosny w uj.

Ty wyploszczona ja wyploszczony można by rekordy bic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Maryyyś_/ napisał:

takiego jak Ty to sprawdźzam czy na pewno auto w którym jestem, ma zamknięte na centralny dzwi.

Żeby ci nie uciekł po 2 minuty to byśmy się dogadali tak do 5 razy się mogę zlac najwyżej mnie zaboli 5ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×