Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hajlajteryna

---------------NIE PODOBASZ SIĘ SOBIE?-ZMIEŃ SIEBIE!!-----------------------

Polecane posty

Gość nodi19
dziewczyny zapytam Was-chodzicie na solar biorac tabletki anty? Czy kiedyś zdarzyly Wam sie, albo Waszym kolezanka przebarwienia przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
ja nie biore tabletek, kur...nie musze:(((((((((((( ok zartowałam, wczesniej brałam i nie miałam przebarwien moja kumpela tez nie ma a bierze i chodzi na solarium. z kolei inna kumpela ma na plecach ale małe.pozdrawiam jestem po obiadku, mandarynkach wrąbałam chyba z 5. dzisiaj juz nic nie jem. cwiczenia na nogi? jakie polecacie? jutro fryzjer, robie rewolucje na głowie...:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajlajteryna
Podobno skakanka i rowerek sa najlepsze na nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clelelelelelelelelele
hmmm dziewczynki ... a ten jedwab do wlosow to jak sie nazywa ile kosztuje i gdzie mozna kupic ? :D i na co on tak wlasciwie jest... bardzo fajnie brzmi ten jedwan, ale kompletnie nie kumam co z nim :P ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajlajteryna
Jedwab to taka "odżywka" 10 ml kosztuje chyba 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwab mozna
kupic na allegro za ok 5 zl + 6 zl za przesylke, dlatego oplaca sie kupic odrazu wiecej sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
jedwab to odżywka w małej buteleczce. bardzo dobrze robi na końcówki włosow, polecam... na fryzjera juz nie straczyło kasy ani czasu, po swietach...dzis miałam dzien presentów z efektem takim ze jeszcze bratu 5 dych wisze. a jeszcze minie czekac 6 weidera:((((((((((((( i dzisiaj nic nie zrobiłam dla swojej urody i do tego jeszcze był big mak fryty fuuuuuuu ale brat stawiał:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajlajteryna
Jakoś też nie mogę się wziąć w garść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mowcie
dziewczyny... ja dzisiaj pozarlam cala paczke chipsow... :/ zaraz zabiore sie za 6 weidera, ale tak mi sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajlajteryna
Ja chipsów i napojó gazowanych nie spożywam od 2 lat i czuję się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mowcie
Hajlajteryna szczesciara z Ciebie! ja moge sie od wszystkiego powstrzymac, ale nie jak widze paczke ukochanych, paprykowych chipsow :) ale juz cale szczescie mam za soba dzisiejszego weidera :D pozdrowienia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajlajteryna
Z ciebie szczęściara, że 6 wiedera robisz, ja się nie mogę zmobilizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
ja tez niedługo zaczynam z weiderem. A z kosmetków to moge polecić kuracje w ampułkach wyszczuplającą bielendy. Dzięki niej wyszczupliłam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajlajteryna
Od ilu lat można stosować taką kurację? Ile kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciuras
jestem kolesiem jem chrupki fast foody i chudne po tygodniu 3 kilo moj sposob duzo spac malo jesc czasami pozwolic sobie na przyjemnosc magnez witaminy higiena przede wszytskim katowanie ciala cwiczenia polecam drazek tez dla dziewczyn rzezbi sylwetke nie trzeba nawet sie podciagnac wystarczy spinac miesnie mam 190 cm waze 82 kg moja mamusia tez chce schudnac polecilem jej drazek i widac efekty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajlajteryna
Ja jakoś nigdy nie mam czasu na ćwiczenia :P Dobrze,że jest przerwa świąteczna :P Poćwiczę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajlajteryna
Dzięki :). Jak widzę też chcesz się zmienić :) :) :) Więc Tobie też, dużo, dużo wytrwałości i determinacji życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztuje ta kuracja
z bielendy? na czym ona polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
hej dziewczyny jak tam? jeszcze nie robiłam 6 weidera, przyznam sie ze 10 dzien dzis a ja juz odkładam to jak najpóźniej, tak mi sie juz nie chce a co dopiero w ostatnich dniach...moze sie zaraz zabiore pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczęłyści eo tych 6 ćiwczeniach pisac, to normalnie mnie coś wzięło ;) i zrobiłam je :D Nie ma teraz odwrótu, musze przetrwać 6 tygoni, a było mi dziś ciężko ;) A własnie.. jaki jest końcowy efekt? ja mam oponki i troche sadełka powyżej bioder czy te ćwiczenia mi pomogą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
pomogą. mam oponke i taki ogolnie nieciekawy brzuch, moze nie jakis wielki ale taki flakowaty.jestem wlasnie po tych cwiczeniach i ledwo zyje. aha ja robie 10 dzien i widze juz roznice, brzuch jest twardszy, napiety naprawde o wiele lepiej sie prezentuje.polecam a le z kazdym dniem bedzie ci sie mniej chciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natakaaaaa
ja juz robie 24 dzien weidera , jest ciezko, ale dotrwam do konca :) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ja przytyłam przez ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ja przytyłam przez ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ja przytyłam przez ten
miesiąc :P aż się boję swiąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
o BOże, ja tez sie boje świat, tyle słodyczy :( Kuracja z bielendy to ampułki na dzien i na noc któr wcierasz w miejsca które chcesz wyszczupilić. Taka kuracja to 2 tyg. Kosztuje ok.39 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajlajteryna
Dziewczyny, wesołych i okropnie pysznych świąt wam życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh w swieta sobie ni ezaluje
ale tez sie nie objadam .. tak mowie co roku niestety srednio wychodzi :P ale biore ie za siebie zapuszcam moje marna włosy czekam az caleim odrosna witaminki B2 B6 jajko na surowo na wzmocnienei balasma na cwellulit brzuszki i kjak sie poprawi pogoda yo iwgi narazie wystarcz..a jezzcze cera tonik krem zalotka rzeski :d no ciuszki :D trzea o siebie dbac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natakaaaaa
Wesolych Swiat wszystkim i duzo wytrwalosci w Waszych postanowieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×