Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7878111

MIT ORGAZMU POCHWOWEGO

Polecane posty

Gość mico111
nie nabijam się ;) na pewno wyczuje humor i nie-chęc do obrażania kogokolwiek. I zapewne za tutekszy klimat, wiec nie sadze zeby sie obraziła ;) notabene, jej tez dziękuję 🌼 poszło.. tzn. mail kontaktowy. A o czym myslałas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mico111
zna tutejszy klimat*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mico111
no nie no.. no jak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mico111
ja trollem, napinaczem ani niczym takim nie jestem, szkoda czasu i nerwów. ;) co do naukowców, cos Ci podeślę, tak na gorąco, poki nie zapomnę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nico :D nic nie recytuje, co najwyżej instruuje ;) i czasem się zdarza, że z moich ust wydobwa się takie "mouraacjeeeeeeiłooo", a podczas łechtaczkowego wyraźnie wtedy słychać "mocniej i w lewo" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mico111
:D własnie próbuję sobie wyobrazic obydwa warianty. :D albo lepiej nie.. cicho. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mico111
nie znam tego środowiska, ale czy ja wiem... mysle ze tam tez sa rózne mniejsze lub wieksze czubki :D O ile filmy pokazuja w jakims stopniu rzeczywistość, to w "Królestwie" von Triera wszyscy lekarze od góry do dołu byli jakos zwichrowani. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mico111
grunt zeby robic to co się lubi, hehe. :D ja na moment znikam, ale będę sledził wątek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "mitomanka"
ja jednak miewam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh współczuję tym biednym
kobietom, które nigdy nie miałay orgazmu pochowego bo są niedorobione albo niedorozwiniete. Każda zdrowa kobieta może go mieć, ja go mam, mój facet nie dotyka w ogóle mojej łechtaczki podczas stosunku, pieści mnie swoim penisem i mam prawie zawsze orgazm, czuje skurcze pochwy i inne objawy orgazmu. Tylko desperatki piszą, że nie ma pochwowego by się dowartosciować, że są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co dostaje:)
Ja też mam i orgazmy łechtaczkowe i pochwowe!:) i tak samo jak 1 tak i 2 trzeba wyczuć swoje ciało:) pochwowego na początku z moim partnerem nie miałam ale jak znalazłam już odpowiednią dla siebie pozycję, z odpowiednim napięciem i wygięciem swojego ciała dostaję go za każdym razem!!!:) a robie to tak może te co niemają dzięki mojej metodzie dostaną:D ja leżę na plecach on na mnie wkłada mi ręcę pod pupę (ewentualnie poduszka) nogi mam zgietę i kiedy czuję już miło w śrdoku:P zaczynam bardziej wyginać pupę w jego stronę czasami obraki zapieram ręcę żeby lepiej docisnąć i zaciskam mięśnie pochwy na zmiane z rozluźnieniem. Czasami żeby dostać tak się wyginam i napinam aż mnie mięśnie bolą:) ale czego się nie robi dla swojej przyjemności. Do tego w pochwowoym najwspanialsze jest to że można go mieć parę razy!:D oraz że nie ma później takiej tkliwości jak po łechtaczkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×