Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochaneczkaa

Uwielbiam robic facetowi lodzika, ale kiedy chce wziac do buzi jego jaderka to

Polecane posty

Gość kochaneczkaa

on zakrywa je reką, o co chodzi? czy chodzi mu o to, zeby szybko nie dojsc? czy go boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
nie ufa ci i mysli ,ze mu je odgryziesz.KLejnoty rodzinne mozna oddac tylko zaufanej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneczkaa
tak myslisz, ale fiutka tez moge przeciez odgryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
tak ,ale jak zgniecisz mu jądra zebami to ból będzie jakby cie ktos spalił żywcem .A penisowi niewiele sie da zrobić jak odgryziesz to tylko krew bedzie leciała bólu nie bedzie wiele. tylko sie wykrawawic moze .A wiesz smierć z bólu przez zmiazdzenie jaj jest gorsza niz smierc przez wykrawaienie ,ale jak bólu jest dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
własnie jak odgryziesz to połowa biedy gorzej gdybys pogrysc chciała i zmiażdzyc w szczece.Jadra maja 100tys zakonczen nerwowych ,a penis tylko 4 tys .Dlatego kopniak w penisa boli troche bardziej niz w brzuch ,a w jaja to jest jak jajecznica czyli kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
wiesz czemu ci jader nie chce dac do lizania bo ma taki odruch ze je zaslania chailaby ale to jest silniejsze od nieog ma po prostu jajka wrazliwe i go lachocze tak dziwnie tak jak mnie kiedys ale jak jestem zajrazny bardzo to mi to przechodzi;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj se koleś nie goli to mu głupio. A teraz uwaga! rada! - golcie jajka, to nie zajmuje wiele czasu, a jak później przyjemnie. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadeusz
lommek cymbale jak sobie wyobrażasz golenie jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymbałem można nazwać tutaj jedynie twojego ojca - to po pierwsze. Po drugie - mój nick zaczyna się od i, nie od L. Po trzecie jesteś gównem. Natomiast po czwarte - jajka trzeba golić, chyba, że ty ze swoją kobietą (?) preferujecie misjonarza przy zgaszonym. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a baki gulić
?? gul gul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Twój facet to pewnie czuje się jak wybraniec \"NEO\"! Skoro ma taką chętną dziewczynę!!! A tak na marginesie to \"robisz do końca\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paluch_
pan tadeusz-jak nie chcesz golić to są kurwa kremy do depilacji-15 minut i masz jajka jak u niemowlaka- Iommek-jesteś gośpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chujnia - nie torpedować sensownych wypowiedzi. Odejść! Pzdr600 - pozdro paluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o golenie jajek, to można używać normalnej maszynki. Ja korzystam z Mach3 turbo. Tyle, że biorę inny nożyk niż do twarzy i nie włączam wibratorka przy jajkach. Tak samo nad penisem. To jest życie! Po kąpieli można ogolić samemu, albo z kobietką. Ja niestety golę sam, bo mieszkamy osobno.:) Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneczkaa
panowie spokoj. musze go chyba sama zapytac, bo wy mi tu o gołych jajkach. moj facet nie ma ogolonych i cale szczescie - nie zdzierzyla bym, ale tez wloski ma ładne, wiec dlatego nie przeszkadzają. wydaje mi sie,ze chyba jednak chodzi mu o to, zeby za szybko nie trysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojjo
Mnie tam to wali czy facet goli jajka czy nie jego sprawa, ale ten IOMEK to taki ciotowaty troche, takie teksty buehe ŻENUJĄCE, podniecasz sie tym goleniem jak ja gdy mialam 12 lat i sobie nogi wydepilowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lommek
po pierwsze nie mów tak na mnie bo się popłaczę, po drugię używam maszynek mojego ojca, też tak róbcie, po trzecię zgrywam intelektualistę mimo iż mam 10 lat i jestem fanem Mandaryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaneczka to rewelacyjna dziewczyna!!! Brawo!brawo!!! a ile w tym czułości!!! \"Trysnąć!Trysnąć!\" Rewelacja!!! Pozdrawiam bardzo gorąco!!! Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym żeby moja dziewczyna miała to coś z Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuk i kochaneczka to ta
sama osoba! hehehe... żenada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69*
zuk a co konkretnie chcial bys miec a czego jeszcze nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneczkaa
żuk i kochaneczkaa to nie ta sama osoba. a mnie sie wczoraj udalo wziać jaderka do buzi :D uff, alez ja go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcer
troche zazdroszcze twojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasna madzia
Chcecie naprawde dobrego lodzika? Ja bardzo lubie ssac! Ale tylko konkrty wiec jezeli posiadasz dobry sprzet w majteczkach zapraszam... To moje GG : 5996845 Z finalem tak jak lubisz kotku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×