Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawski123

czy ktoś z Was pracuje w branzy lotniczej?

Polecane posty

Gość ciekawski123

Na przykład w którejś z dynamicznie rozwijających sie na naszym rynku tanich linii lotniczych, przede wszystkim Centralwings? Czy moglibyście podzielić sie swoimi wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
my sister pracuje na rezerwacji miejsc w Sky Europe w Bratyslawie. I jak opowiada jakie tam sa warunki pracy to szok normalnie! Malo tego ze pracuja duzo luzniej niz w Polsce, wyplate maja wieksza to jeszcze maja darmowe przeloty a rodzina lata za minimalna stawke. Ja np za przelot do Paryza w dwie strony zaplacilam cale 130 zl. Tak wiec praca moze stresujaca ale siostra juz tam prawie poltora roku pracuje i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak twoja sis zdobyla ta prace? jakie ma wyszktalcenie? pytam sie bo w przyszlosci chce byc stewardesa:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
siostra studiuje bankowosc. W sumie nie wiem dokladnie jak ta prace dostala ale przydal sie jej biegle opanowany jezyk angielski i praca telemarketerki w TPSA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski123
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w firmie lotniczej w Dolinie Lotniczej, firma zajmuje się produkcją części. Praca jak praca, tyle że o samolotach wiem troszkę więcej z technicznego punktu widzenia, niż przeciętna kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×