Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Titikaka

Pamiętacie swój pierwszy pocaunek?

Polecane posty

Pamiętam doskonale... Potkłem się o widły... a Mućka akurat ogon podniosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha do -moj na sylwestra
hahaha. witaj w klubie:d ja tez z dziewczyna hehehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muulla
To było dokładnie wcozraj... Mam 14 lat, i kompletnie nie mam pojęcia jak to się stało, nic nie czułam, miałam paraliż wargi nie wiem co z nimi robiłam, jedynie trocę jezyczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze pamietam :) mialam 14 lat, on 16... heh calowalismy sie na dyskotece szkolnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pamietam:D:D:D to bylo na parodniowej wycieczce szkolnej w moim domku:):) ja mialam 14 lat a on 15:D:D i chociaz nie bylismy dlugo razem zawsze to milo wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZESLIWA DD
alez to bylo dawno....mialam 15 lat on 18 bylo cudownie...i jest cudownie....jestesmy malzenstwem ja mam 23 a on 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenośnia
Z moim pierwszym chłopakiem... Ariel... :) mmm dawno temu i nieprawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czsie imprezy :D poszliśmy na mały spacer i wtedy mnie przytulił i pocałował... heh musiało to chcilke trwać bo zaczeli nas szukać :P ale było warto:D cudownie całował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaMialaNaImie
To byl taki pierwszy prawdziwy raz. To bylo daaawno z dziewczyna, ktora miala tyle samo lat co i ja. Wspominam ja bardzo milo, tylko zaluje, ze wtedy za duzo chialem jak na pierwszy raz - tzn nie sex ale sie do niej troche dobieralem, ale bylo fajnie i ona tez byla fajna. Kazda nastepna dziewczyna, tez byla fajna i milo sie to wspomina, ale jednak pierwszy raz z kims takim wyjatkowym pozostaje w pamieci najmocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madchen zakochana
ja pamietam to bardzo dobrze:) pojechalismy z rodzina i moim chlopakiem do mojej rodziny na wies:) byl to wieczor wszyscy sie szykowali do spania, ja przez caly dzien go tak lekko pogryzalam, znaczy jego wargi, i nagle jak siedzielismy na kanapie on mnie pocalowal:) alez to bylo uczucie:D i to bylo z jezyczkiem takie pierwszy pocalunek a wczesniej bez jezyczka to pamietam jak u mnie spalismy to przysunal sie do mnie i zaczal mnie calowac ale tak delikatnie bez jezyka:) jak sie spytalam co robi to sie sperzyl:D hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalalem kiedys za sliczna dziewczyna ,ale niestety byla nieosiagalna dla mnie .Pamietam ostatni wieczor przed wyjazdem bez powrotu, niespodziewanie przyszla do mnie i bez slowa zaczela sie ze mna calowac ,to bylo niezapomniane przezycie .Nigdy wiecej nic o niej nie slyszalem ,do dzis nosze przy sobie jej fotke ,mialem wtedy 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjee moj pierwszy pocalunek byl ajebisty.. oczwiscie od razu z jezyczkiem..:pp na niebie blyzkaly fajerwerki bylo zajebiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 48 lat
i nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pierwszy pocalunek? Mialam 18 lat, to byl moj przyjaciel. Zakochal sie we mnie... A ja stwierdzialm, ze nie chce go ranic... Bylismy u niego na dzialce. Lezelismy na kocyki i jak zwykle chcial mnie pocalowac. Zazwyczaj byl to zwykly buziak, ale wtedy to mialo byc cos innego. To chyba byl tez jego pierwszy pocalunek :) Nie bylo najfajniej... Mialam wrazenie, ze cala mnie obslinil... Potem myslalam, ze to tak widocznie ma wygladac :D Nie kochalam go i rzadko pozwalalam na pocalunki i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka15
hi...:) a ja mialam wtedy 12 latek, Bylam w senatorium i poznalam zaaajebistego chlopaka, blondyna o zielonych oczkach. Bylismy wtedy ze soba, on mial 14 lat, wiec 2 lata róznicy. W senatorium codzien byly dyskoteki tyle ze wczesniej sie konczyly, wiec poszlismy nasza paczką ziomkow:P na parter posiedziec i ja poszlam do toalety bo Meska i Damska byly laczone i kiedy skonczylam sie zalatwiac, otwieralam drzwi zobaczylam JEGO on mnie lekko przesunal w głab toalety..popatrzyl na mnie i mnie pocalowal, ale ja tego chcialam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pierwszy raz calowalem sie z moja dziewczyna w szpitalu gdzie sie poznalismy ( nie wiem czy wiecei ale w szpitalu baaaardzo szybko sie poznaje ludzi), w sumie byla w moim wieku (17- 18 lat jakos) i troche mnie poduczyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofi*
pamietam dokąłdnie stało sie to w wielu 14 lat:P było dziwnie troche cos nie wysłzo pewnie daltego ze byłam ztermowana ale moj wspamiały chłoapka z ktorym jestem do dzis powiedział ze pociwiczymy i ciwiczylismy z kazdym nasteonym pocałunkiem było coraz lepiej i przyjemnije.Kiedys byłam u niego ogladalismy film oile mozna nazwac to ogladaniem i cłąy czas sie cąłowalismy widziałam ze sprawia mu to przyjemnosc podsycałam atmosfere::*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×